Belgeler

UDF To PDF Online UDF Uzantılı Dosyayı PDF’ye Dönüştürücü

Online olarak UYAP Editör programı ile UDF dosyalarını online olarak PDF’ye dönüştürebilirsiniz. UDF dosyasını PDF’ye dönüştürerek dilediğiniz bilgisayardan veya telefondan açabilirsiniz. mobil cihazlarınızdan udf pdf uzantısı şeklinde nasıl açılır programsız şekilde nasıl dönüştürebiriz?

UDF dosyasına çevirmek istediğiniz PDF dosyasını UYAP Editör programına attıktan sonra “Dosya” sekmesinden “PDF Olarak Kaydet” butonuna tıklayarak dosyanın hangi klasöre kaydedileceğini seçtikten sonra “Kaydet” butonuna tıklayarak udf pdf çevirme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Taşınabilir ve yazdırılabilir belgeler oluşturmak amacıyla kullanılan PDF formatı bilgisayardan ve cep telefonlarından rahatlıkla açılabilmektedir. Bundan dolayı UDF To PDF online ile UDF uzantılı dosyalarınızı PDF’ye dönüştürebilirsiniz.

UYAP tarafından geliştirilen UDF uzantılı dosyalarla hukuki bir süreç yaşayan vatandaşlar sıklıkla karşılaşırlar. UDF uzantılı dosyaları düzenlemek ve açmak için UYAP Editör programı kullanılmaktadır. Dosyalar PDF formatında daha rahat görüntülenebildiği için vatandaşlar udf pdf çevirme işlemi yapıyor. Çok fazla uğraşmadan sadece bir kaç adımda UYAP Editör programı ile udf yi pdf e çevirme online olarak yapılabilmektedir.

UDF dosyaları UYAP Editör programı dışında diğer programlarda açılmadığı için UDF dönüştürücü ile dosyalar PDF formatına dönüştürülür. UDF dosyalarını PDF formatına çevirmek isteyenler ise udf to pdf converter, udf to pdf online, udf dönüştürücü online, udf pdf çevirme aramaları yapıyor. Bu yazıda tüm ayrıntılarıyla dönüştürme işleminin nasıl yapıldığını anlattık.

Bilgisayardan UDF Dosyalarını PDF’ye Çevirme Online Nasıl Yapılır?

UDF dosyalarını PDF formatına çevirerek bilgisayar ve telefonlardan rahatlıkla açabilirsiniz.

udf pdf çevirme
UDF TO PDF İÇİN UYAP EDİTÖR PROGRAMINI KULLANABİLİRSİNİZ.

Udf PDF çevirme online olarak şöyle yapılır;

  • UYAP Editör programını https://uyap.gov.tr/UYAP-Editor adresinden indirin.
  • Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulum işlemini tamamlamanız gerekmektedir. 
  • Kurulum tamamlandıktan sonra UYAP Editör programını açın ve PDF’ye dönüştüreceğiniz UDF dosyasını programa atın.
  • Üst tarafta yer alan “Dosya” sekmesinden “PDF Olarak Kaydet” butonuna tıklayıp kaydedeceğiniz klasör seçimini yapın.
  • Klasör seçimini yaptıktan sonra “Kaydet” butonuna tıkladığınız da udf pdf çevirme işleminiz başarıyla tamamlanmış olacak.

Bilgisayarınız Windows ise Windows için olanı, Apple ise Mac için olanı indiriniz. Eğer telefondan çevirmek istiyorsanız telefonunuz Android tabanlı ise  Android  tabanlı işletim sistemleri için olan programı indirmelisiniz.

Telefondan UDF’yi PDF’ye Çevirme

Android ve iOS cep telefonlarına UYAP Doküman Editör uygulamasını indirerek UDF dosyasını PDF formatına online olarak dönüştürebilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken UYAP Doküman Editör uygulamasını cep telefonunuza indirmek.

Uyap Doküman Editör iOS İÇİN İNDİR Android İÇİN İNDİR.

  1. UYAP Doküman Editör uygulamasını cep telefonunuza yükleyin.
  2. “Göz At” sekmesine tıklayarak PDF formatına çevirmek istediğiniz UDF dosyasını seçin.
  3. Sağ üst kısımda yer alan “Üç Nokta” butonuna tıkladıktan sonra PDF Olarak Çıkart butonuna tıklayın.
  4. Dönüştürülen PDF dosyasını kaydedileceği bölümü seçerek udf pdf çevirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu