İş ve Para

Trendyol Go Kurye Başvuru ve Çalışma Şartları 2023 (İş İlanları)

Trendyol Go kurye başvuru yaparak çalışmak isteyenleri hazırladığımız rehberde motorlu kurye başvuru nasıl yapılır ve şartları nelerdir eğitime girmek gerekir mi alımlar nasıl oluyor nereye başvurulur kurye alımı nasıl olur trendyol kuryesi nasıl olunur sonucu nereden bakılır öğrenerek başvuruda bulunabilirler.

Kurye başvuru formunu doldurup gerekli şartları karşılamanız durumunda market ve restoran siparişlerinin teslimatlarını yaparak para kazanabilirsiniz. Kurye olmak istiyorum diyorsanız ve motosiklet veya aracınız varsa part time ya da tam zamanlı olarak çalışmak için Trendyol Go’ya işe alım için başvurabilirsiniz. trendyol go başvuru sorgulama ve başvuru süreci nedir başvuru takibi nasıl yapılır ehliyet şartı nedir ve ekipman fiyatları ne kadardır?

Trendyol Go Nedir?

Trendyol Go, market ve restoran siparişlerinin 30 dk içerisinde müşteriye ulaştırılması hedeflenmektedir. Bu servis ile kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen Trendyol online market alışverişi işine girmiş durumda.

Trendyol Go kuryeleri, uygulama üzerinden kullanıcılar tarafından verilen market ve restoran siparişlerini ortalama 30 dakika içerisinde müşterinin kapısına götürüyor. Kullanıcılar Trendyol Online Alışveriş uygulaması üzerinden bölgede bulunan marketler ve restoranlar listelenmektedir. Kendi aracı veya motosikleti olanlar Trendyol Go’da kurye olarak çalışabilir. Kuryeler müşterilerin sipariş vermiş olduğu ürünleri market veya restorandan alarak kendi aracı veya motosikleti ile kullanıcıya teslim eder. Kendi aracı veya motosikleti olanlar Trendyol Go’da kurye olarak gelir elde edebilir.

Trendyol Go Başvuru Nasıl Yapılır?

Trendyol Go, market ve restoran sipariş teslimatlarını hızlandırmak için başvuruları almaya devam ediyor. Sizde başvurunuzu yaparak istediğiniz saatlerde çalışıp kendi işinizin sahibi olun. İstediğiniz kadar kazanabilmek için sizde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Trendyol Go Başvuru Formu

Trendyol Go Motorlu Kurye Başvurusu

Eğer kendinize ait bir motosiklet var ise teslimatlar için dağıtımda araç tipi zorunluluğu yoktur. Başvuru için buraya tıklayın daha sonra aşağıdaki adımları takip ein,

  • Trendyol Go web sitesine giriş yaptıktan sonra Kurye olmak istiyorum bölümündeki Şimdi Başvur linkine tıklayın,
  • Açılan sayfada Motosikletle çalışmak istiyorum kısmındaki Şimdi Başvur linkine tıklayın,
  • Sizden kişisel bilgilerinizi girmeniz istenecektir. İsim Soyisim, İletişim bilgileri, TC numarası, eğitim durumu, il, tecrübe bilgilerinizi girerek devam butonuna tıklayın,
  • Gereki bilgilerinizi girip Devam butonuna tıkladıktan sonra bilgileriniz kaydedilir ve ön başvurunuz alınır.

Çalışabilmeniz için adınıza bir şirket açılması gerekiyor. Muhasebeci ile görüşerek şahıs şirketi kurabilirsiniz. Şahıs şirketi kurmanız için ilk olarak 1000 TL gibi bir masrafınız olur.

Trendyol Express Araçlı Kurye Ne Kadar Kazandırır?

Trendyol Go başvuru formunu doldurduktan sonra size geri dönüş yapılacaktır. İşe başlamadan önce Trendyol Go ekibi tarafından size gereken tüm eğitimler verilir. Motosiklet ile dağıtım yapacaksanız herhangi bir araç tipi zorunluluğu bulunmamaktadır. Fakat araç ile dağıtım yapılacaksa aracın ticari araç olması ve ayrıca aracın belirlenmiş olan şartlara uygun olması gerekir. Trendyol Go ekibi tarafından verilen ekipmanlar kullanılır. Ayrıca kurye olmak için herhangi bir tecrübe aranmamaktadır. İşe başlamadan önce gerekli eğitimler verileceğinden dolayı herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iştir.

Trendyol Go Kurye Maaşları

Trendyol Go’da kurye olarak çalışanlar kendi kazançlarını kendileri belirleyebilir. İstenilen saatlere çalışma sistemi planlanır. Ayrıca en çok kazanacağınız şekilde bir planlama yetkililer tarafından yapılır. Haftalık çalışma saatine göre alınan maaş değişiklik gösterir. Trendyol Go çalışanlarının yapmış olduğu yorumlara baktığımız zaman ortalama çalışma saati ücreti 30 TL. Haftalık ortalama 50 saat çalışıldığını varsayarsak haftalık 1500 TL aylık ise 6000 TL gelir elde edilir. Eğer motosiklet ile başlamayı düşünüyorsanız daha az yakıt gideriniz olacağı için elinizde daha fazla para kalır.

Trendyol Go başvurunuzun onaylanması durumunda çalışma saatleri ile kazancınızı belirleyebilirsiniz. Kendi aracınız veya motorunuzla uygun olduğunuz gün ve saatlerde çalışabilirsiniz.

Ayrıca Trendyol Go ödemeleri haftalık olarak yapılmaktadır.

Trendyol Go Kurye Başvuruları İçin Vergi Levhası Nasıl Çıkarılır?

Trendyol Go ile çalışarak kurye hizmeti vermek istiyorsanız az maliyetli olan şahıs şirketi kurabilirsiniz. Şirketi kurduktan sonra çıkaracağınız vergi levhası ile Trendyol’a verdiğiniz kurye hizmetine karşılık faturalarınızı kesebilirsiniz. Şahıs şirketi kuracaksanız eğer Home ofis olarak eve ait olan kira sözleşmesi veya tapu fotokopisi yeterli olacaktır.

Ayrıntılı bilgi almak için muhasebeciniz ile görüşebilirsiniz.

Trendyol Go Motorlu Kurye Şartları

Trendyol Go motorlu kurye çalışanları anlaşmalı mağazalardan paketi alarak sağlam ve eksiksiz bir şekilde müşterilerine ulaştırır. Trendyol Go başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunulabilir. Trendyol go motorlu kurye şartlarını karşılayan kişilere olumlu dönülmesi halinde çalışmaya başlanılır.

  • Şirket kaydı olmalı ve vergi mükellefi olmalı.
  • Lise diploması sahibi olmalı.
  • Temiz adli sicil kaydı.
  • Kullanılacak olan motora göre Ehliyet sınıfı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu