Sorgulama

Tivibu üyeliği nasıl iptal edilir? 2023

Tivibu üyelik iptali ve abonelik iptali işlemlerinin nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, ayrıntılı olarak buradan öğrenebilirsiniz. Tivibu iptal etmek isteyenler iptal taleplerini sadece bir kaç adımda oluşturabilirler. tivibu iade ederken nelere dikkat edilmeli tivibu cihazını nereye iade edebilirim tivibuyu kapatmak istiyorum sözleşme iptali nasıl olur tivibudan nasıl çıkılır taahhüt geri iadesi nasıl yapılır geri iade formu sorgulama nasıl yapılır?

Tivibu üyeliği olan ve iptal etmek isteyenler nasıl iptal edeceklerini araştırıyorlar. Biz de aboneliğini iptal ettirmek isteyenlere kolaylıkla nasıl bu işlemi nasıl yapacaklarını anlattık.

Tivibu Web; Bilgisayarınız üzerinden bir çok yerli ve yabancı televizyon kanalına ulaşabilirsiniz.
Tivibu Cep; Cep telefonunuzdan dilediğiniz yerde bir çok tv kanalını izleyebilirsiniz.
Tivibu Cep; Evinizde sinema keyfinde yüzlerce dizi, film, belgesel ve çocuk kanallarına ulaşabilirsiniz.

Tivibu Go Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Müşteri Hizmetleri veya Türk Telekom Bayilerinden üye olanlar için

Tivibu Go aboneliğini iptal etmek için, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri (444 1 444) arayabilir veya mağazaya girerek şahsen talebinizi iletebilirsiniz. Tivibu Go iptal talebi alındıktan sonra aynı gün içerisinde işlem gerçekleşir. İpta talebi eğer ay sonu öncesinde ise kullulan gün kadar ücreti faturaya yansıtılır.

Tivibu Go’ya www.tivibu.com.tr veya Tivibu uygulaması üzerinden üye olanlar için

Türk Telekom Evde Internet abonesi olanlar;

  • Faturaya Yansıt ile üye olanlar; Tivibu Go üyeliğini iptal etmek için Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine (444 1 444) ya da Türk Telekom Ofis/Bayilerine iptal talebini iletebilirler. İptal talebi alındığı gün içerisinde iptal edilecektir.
  • Mobil Ödeve ve Kredi Kartı ile üye olanlar: Tivibu Go aboneliğini iptal etmek için Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine (444 1 444) iptal talebini iletebilirler. Aynı gün içerisinde abonelik iptal edilecektir.
  • iTunes ile üye olanlar; iTunes hesabı üzerinden iptal işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

 Türk Telekom Evde Internet abonesi olmayanlar için ise;

  • Mobil Ödeve ve Kredi Kartı ile üye olanlar; Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine (444 1 444) üzerinden abonelik iptal işlemini gerçekleştirebilirler.
  •  iTunes ile üye olanlar; Üyeliği iTunes hesapları üzerinden iptal edebilirler.

Tivibu Ev Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Tivibu ev üyelik iptali için, Türk Telekom Grup mağazalarına şahsen veya faks ile başvurmaları gerekmektedir. Faks ile üyelik iptali yapmak isteyenler abonelik bilgilerinin bulunduğu ve iptal talebini ileten dilekçeyi 0(312) 306 07 16 numaralı hatta faks göndermeleri gerekmektedir. İletişim bilgilerinizi dilekçeye eklemeyi unutmayınız. Ayrıca taleb iletildikten sonra yedi gün içerisinde iptal işlemi gerçekleştirilecektir. Hat iptali sonrasında eğer şirkete ait olan cihaz/donanım/modem/kart ve benzeri ekipmanlar var ise en yakın şubeye teslim etmeniz gerekli. Yoksa bu cihazların bedelleri son faturanıza yansıtılacaktır.

Tivibu Uydu Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Tivibu Uydu üyelik iptali için Türk Telekom bayilerinden dilekçe doldurarak üyelik iptal talebinde bulunabilirsiniz. İptal talebi yazı olarak şirkete ulaştıktan sonra yedi gün içerisinde iptal gerçekleşecektir.

Hattınızın iptal edilmesinin ardından mülkiyeti Türk Telekoma ait olan cihaz/donanım/modem/kart ve benzeri malzemelerin 7 iş gün içerisinde bayilerden size en yakın olanına teslim etmeniz gerekmektedir. Eğer bu ekipmanları teslim etmezseniz çıkacan olan son faturaya bunların ücreti eklenecektir.

İptal talebinizin sonuçlanmasının ardından çıkacak olan son faturayı takip ederek ödemelisiniz.

Müşteriler abonelik iptal işlemlerini, Türk Telekom Grup mağazalarına bizzat kendileri başvurarak veya faks çekerek yapabilirler. Abonelik işlemlerini faks ile iptal etmek isteyenler abonelik bilgilerinin bulunduğu ve ıslak imzalı bir dilekçe ile birlikte, kimlik fotokopisinin 0(312) 306 07 16 numaralı hatta faks çekmeleri gerekmektedir. İptal işleminin zamanında sıkıntısız olarak gerçekleşmesi için şirket sizinle iletişime geçebilir. İletişimde kopukluk olmaması adına iletişim bilgilerinizi doğru girmelisiniz. İletişim bilgileri arasında güncel cep telefonu numaranız mutlaka bulunsun.

Türk Telekom Abonelik iptal işlemini abone şahsen veya vekâletname ile yetkilendirmiş olduğu kişiler yapabilir.

Tivibu iptalinde cihaz teslimi 2023

Tivibu abonelik iptalinde cihaz teslimi; Abonelik iptali başvurusundan itibaren 7 gün içinde mülkiyeti TTNET’e ait olan akıllı kartı Türk Telekom bayilerine iade edebilirsiniz.

Tivibu abonelik iptali işlemleri hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu