Tavsiyeler

En İyi Erkek Takım Elbise Markaları 2022

Özel günlerde veya gündelik hayatta hala bir çok erkek takım elbise giymekten vazgeçemiyor. Gündelik hayat dışında düğünler, özel günler ve yemeklerde ilk tercih edilen kıyafettir. Adeta bir kurtarıcı gibi her erkeğin dolabında mutlaka bulunması gereken takım elbise seçiminde erkekler çok titiz davranırlar. Takım elbisenin üstüne oturup oturmadığı, kalitesi ve şıklığını yansıtabilmesi en önemli tercih nedenlerindendir.

Bir çok erkek alacağı takım elbiseyi uzun yıllar giyeceği için en iyisini almak ister. Türkiye’de bulunan yerli ve yabancı en popüler ve kalite takım elbise markaları erkeklerin yardımına koşuyor. Birbirinden şık tasarımlarla karşımıza çıkan moda markaları, kaliteleri ile bir çok kesimin ilk tercih ettiği markalar haline gelmiştir. nişan gibi özel günlerde kullanmak için takım elbise neye göre ve nasıl alınır en iyi Türk markaları hangisidir?

En İyi 13 Takım Elbise Markası 2022

Herkes bir gün takım elbise giyer. Takım elbise saygıyı, gücü ve olmak istediğin statüyü belirleyen çok ciddi bir kıyafettir. Doğru takım elbise tercih edilerek istenilen duruş sergilenebilir. Erkeklerin olmazsa olmazı ‘takım elbiseler’ kişiyi daha güçlü gösterir. Karşı tarafta hem önemli biri, hemde önemli bir yere gidiyormuş hissi uyandırır.

Ekose desenli bir takım elbisenin içerisine giyeceğiniz bir boğazlı kazak, altına da deri bir ayakkabıyla hem tarz, hem şık, hemde güçlü gözükebilirsiniz. İster kısa boylu, ister kilolu, ister çarpık bacaklı olun; doğru takım elbiseyi giyip yakışmayan hiç bir erkek yoktur. Vücut hatlarını en iyi, en orantılı, en kusursuz gösterecek kıyafet takım elbisedir.

Erkekler için bu içeriğimizde en iyi takım elbise markaları listesi hazırladık hangi marka takım elbise almalıyım diye düşünüyorsanız işinize yarayacaktır. Takım elbise markaları listesine göz atarak hem rahatlığınızı hem de şıklığınızı yansıtacak marka sıralaması ve isimleri ile inceleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Açık Parfüm Markaları

Beymen

Beymen takım elbise koleksiyonunda slim fit, kelebek yaka, yün takım elbise olmak üzere birçok ürün yer alıyor. Fiyat olarak biraz fazla fiyatlara satılsa da kalitesinden ödün vermeyen Beymen kaliteli ve şık takım elbise tasarımları ile erkeklerin tercih ettiği markalardan biridir. Trend görünüme sahip olmak isteyenler Beymen takım elbiselerini mutlaka incelemelidir. Eğer bütçe problemi yaşamıyorsanız koleksiyonda bulunan onlarca takım elbiseye göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Nazik, kararlı ve başarılı görünmek için tercih edeceğiniz takım elbise üzerinize tam oturmalı ve şıklığınızı yansıtmalıdır. Beymen koleksiyonunda sizi şık gösterecek bir takım bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Damat

blank

D’S damat ve Damat Tween markalarının koleksiyonunu incelerseniz takım elbisenin gücünden faydalanmanın ne demek olduğunu anlayacaksınız. Slim Fit, Yelekli, Çizgili modelleri ile erkeklerin en çok tercih ettiği en iyi takım elbise markalarından biridir. Damat tarafından nazikliğinizi, kibarlılığınızı, kararlılığınızı tabiki de güçlü oluşunuzu karşı tarafa yansıtabileceğiniz takım elbise modelleri üretiliyor. Erkek takım elbise markaları denilince akla ilk gelen markalardan olan Damat koleksiyonunda şıklığınızı yansıtacak modelleri bulabilirsiniz. Düğün yapacak olanlar damatlık, özel günlerde giymek isteyenler ise takım elbiselere mutlaka göz atmalı!

Sarar

blank

İş hayatında, düğünlerde, özel yemeklerde, özel günlerde ve çoğu zaman şıklığı yansıtmanın ve güçlü görünmenin formülü takım elbiseden geçiyor. En iyi takım elbise üreticilerinden olan Sarar, ürün çeşitliliği ile her alanda giyebileceğiniz takım elbiseler üretiyor. Her erkek kaliteli bir takım elbise giymek ister. Hem kaliteli hemde şıklığımı yansıtan bir takım elbise istiyorum diyorsanız Sarar markasının koleksiyonuna göz atmanızı öneriyoruz. Sarar erkek takım elbise koleksiyonunda Slim Fit ve Spor takımlar bulabilirsiniz. Fiyat olarak gücünüz yetiyorsa ve size sıkıntı yaratmayacaksa şıklığınızı yansıtacak olan en güzel takım elbiseleri incelemelisiniz.

Ramsey

blank

Erkek takım elbise denilince akla ilk gelen markalardan birisi de Ramsey’dir. Üst düzey markalardan olan Ramsey’in takım elbise koleksiyonunda örme, dokuma, smokin, çizgili, yelekli takım elbise modelleri bulunuyor. En iyi takım elbise modelleri arasından şıklığınızı yansıtacak modeli tercih edebilirsiniz. Gittiğiniz ortamda dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız Ramsey takım elbise modellerine göz atmanızı öneriyoruz. 600 TL ile 4000 TL arasında takım elbise bulmak mümkün. Takım elbise alanında yıllardır bir çok kişini ilk tercihlerinden olan Ramsey, zengin ürün koleksiyonu ile erkeklerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Vakko

blank

Türkiye’de hizmet veren ve en önde gelen hazır giyim markalarından olan Vakko, takım elbiseleri ile göz dolduruyor. Her yaş grubuna hitap eden en iyi takım elbise markalarından biri olan Vakko fark yaratan koleksiyonu ile erkeklerde merak uyandırıyor. En kaliteli takım elbise markalarından olan Vakko fiyatları diğer markalara göre biraz pahalı gelebilir. Ancak takım elbiselerin şıklığını gördüğümüz zaman bu fiyatları hakettiğini söyleyebiliriz. Bütçe sıkıntısı yaşamıyorsanız şıklığınızı yansıtacak olan takım elbiseyi bulmak için Vakko koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Bir çok farklı modeli ve çeşiti bulabileceğiniz koleksiyonda modern ve yenilikçi modeller yer alıyor.

Hatemoğlu

blank

Özellikle erkek giyimin öncü markalarından olan Hatemoğlu takım elbise koleksiyonu ile iyi ve güçlü hissettiren modelleri sunuyor. Uygun fiyatı ile tercih edilen markaların başında gelen Hatemoğlu koleksiyonunda slim fit, desenli, yelekli takım elbiseler yer alıyor. Tarzıma uygun bir takım elbiseyi uygun fiyata arıyorum diyorsanız koleksiyona mutlaka göz atmalısınız. Onlarca takım elbise modelleri arasından aradığınızı bulabileceğinizi düşünüyoruz. Birbirinden çık tasarımlar arasından aradığınız takım elbiseyi bulabileceğiniz Hatemoğlu web sitesi ve mağazalarını ziyaret ederek ürünleri deneyebilirsiniz. Bütçenize uygun ve sizi güçlü hissetirecek takım elbise için tercih edebileceğiniz bir marka.

Kiğılı

blank

Türkiye’de 67 ilde 225 mağazası bulunan Kiğılı, Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından biridir. Türkiye’nin önde gelen erkek giyim markalarından biri olan Kiğılı, takım elbise konusunda da en çok tercih edilen markalardan biridir. Pek çok stile ve ortama uygun modeller bulabileceğiniz takım elbise koleksiyonunda, özel gün ve davetlerde şıklığınızı yansıtacak takım elbiseyi bulabilirsiniz.

Altınyıldız Classics

blank

Uzun yıllardır ülkemizde en çok tercih edilen hazır giyim markalarından olan Altınyıldız Classics, takım elbise konusunda erkeklerin ilk tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Düğünde, özel günlerde ve yemeklerde tercih edeceğiniz takım elbiseyi Altınyıldız Classics, koleksiyonunda bulabilirsiniz. Her yaştan ve zevkten erkeğe hitap eden takım elbise modelinin bulunduğu koleksiyonda uygun fiyatlı modeller yer alıyor. En güzel takım elbise modellerini internet sitesinde inceleyebilir veya mağazaya giderek üstünüzde deneyebilirsiniz. Doğru takım elbiseyi seçerek şıklığınızın yansımasını istiyorsanız Altınyıldız Classics koleksiyonuna bir göz atın derim.

Network

blank

Türkiye hazır-giyim sektörüne 1999 yılında yer almaya başlayan Network, takım elbise modelleri ile erkeklerin tercih ettiği markalardan biridir. Girdiğiniz ortamda dikkatleri üzerinize çekecek şıklığa kavuşturacak olan takım elbiselerin bulunduğu koleksiyonda, her yaşa hitap eden takım elbiseler bulunuyor. Yenilikçi, çeşitli ve farklı tasarımları ile takım elbise üretimi yapan Network, erkeklerin tercihi haline geliyor. En iyi takım elbise markaları arasına girebilir dediğimiz Network, fiyatları ise 1.600 TL ile 3.600 TL arasında değişmektedir.

Süvari

blank

Uzun yıllardır hazır giyim sektöründe söz sahibi olan Süvari, takım elbise üretimi yapan en iyi markalardan biridir. Uygun fiyatı ve kaliteli tasarımları ile erkeklerin en çok tercih ettiği takım elbise markaları arasında yer alan Süvari, satışlarını web sitesi ve mağaza aracılığıyla yapıyor. Çok özel günleriniz için Süvari’nin üretmiş olduğu takım elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Zengin koleksiyonu ile zevkinize uygun, şıklılığınızı ve güçlülüğünüzü yansıtacak olan takım elbise modellerine internet sitesinden inceleyebilir veya mağazaya giderek üstünüzde deneyebilirsiniz.

Kip

blank

Türkiye’de uzun yıllardır erkek giyimde söz sahibi olan markalardan olan KİP, 1978 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Konforu ön planda tutmak isteyenler ve güven ve kalite konusunda hayal kırıklığına uğramak istemeyen erkekler takım elbise seçiminde KİP markasını tercih edebilirler. Uygun fiyata şık ve konforlu bir takım elbise sahip olmak isteyenler koleksiyona mutlaka göz atmalı!

İmza

blank

Türkiye genelinde 53 mağaza ve 150’yi aşkın bayisi ile hizmet veren İmza, erkek takım elbise konusunda iddialı markalardan biridir. Farklı tasarımlarla oluşturulan takım elbiseler erkeklerin güçlülüğünü ve şıklılığını yansıtıyor. Sezonun dikkat çeken ve tarz takım elbiseleri için İmza mağazalarına uğrayabilirsiniz. Uygun fiyata aradığınız şıklığı yakalayabileceğiniz en iyi takım elbise markalarından olan İmza ile farklılığı hissedebilirsiniz.

Pierre Cardin

blank

Erkeklerin vazgeçilmez giyimlerinden olan takım elbiseler, uygun ve şık tasarımları ile Pierre Cardin mağazalarından alınabilir. En şık gösteren takım elbiseyi uygun fiyata almak için Pierre Cardin markasını öneriyoruz. Takım elbise konusunda uzun yıllardır hizmet veren bu markanın farklı tasarımlara sahip olan takım elbise modelleri koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Erkek takım elbise markaları listesinde yer verdiğimiz bu markanın ürünlerine internet sitesi ve mağazalardan ulaşabilirsiniz.

Sizlere Türkiye’de bulunan “en iyi takım elbise markaları” önerisi paylaştık. Listede uzun yıllardır erkek takım elbise üretimi yapan hazır giyim markaları yer alıyor. Peki sizin takım elbise markanız hangisi?

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu