Güncel Bilgiler

Sodexo Müşteri Hizmetleri Numarası ve 2023 Direk Bağlanma Yolu

444 72 77 numaralı sodexo müşteri hizmetleri numarasına en güncel haliyle direk bağlanma yollarını yazdığımız bu makalemiz tam size göre.

Haftanın 7 günü çalışan ve müşteri temsilcileri ile kullanıcılarına bilgi vermeye çalışan sodexo müşteri hizmetleri ilgili numaranın aranması ile soru, şikayet ve diğer bütün bilgiler hakkında bilgi almanızı sağlar.

Sodexo Müşteri Hizmetleri Numarası

Sodexo müşteri hizmetleri numarası: “444 72 77” ‘dir. Bu hizmet numarasını haftanın 7 günü sabah 08.00 ile gece 00.00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Numarayı arayarak çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu hizmet anlayışı ile müşterilerinden oldukça olumlu yorumlar alan Sodexo müşteri temsilcileri bütün sorularınıza cevap vermeye çalışır.

Sodexo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Sodexo müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra sizi karşılayan sesli yanıt sistemi Müşteriler için, müşteri olmak isteyenler için, üye işyeri işlemleri ve üye iş yeri olma avantajı olmak üzere 4 – 5 farklı ayrı bağlanma isteğinden bahsedecektir.

Sizde müşteriyseniz ve şikayet hattı için arıyorsanız ilgili numarayı tuşlayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Ya da Sodexo hizmeti sağlamak istemeniz halinde sesli yanıt sistemine doğru tuşla cevap vermeniz gerekiyor.

Sodexo müşteri hizmetlerine telefon numarası haricinde mail adreslerinden de ulaşabilirsiniz.

Sodexo Müşteri Hizmetleri Mail Adresi Nedir?

Sodexo müşteri hizmetlerine telefon etmek yerine mail atarak da sorunlarınıza ve sorularınıza çözüm bulabilirsiniz. Bunun için mail atmanız gereken ilgili mail adresi ise:

Mail adresi ve telefon numarasının haricinde alternatif iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz. Sodexoavantaj sitesi ile de müşteri ya da çalışan girişini yapıp online işlemleri kullanabilirsiniz.

Sodexo web sayfasını ziyaret ederek öneri ve şikayetleriniz için “Bize Ulaşın” sekmesine tıklayabilirsiniz. Bu sekmeye tıkladıktan sonra;

 1. Adınız,
 2. Soyadınız,
 3. e-posta Adresiniz,
 4. Telefon Numaranız,
 5. Kullanıcı Tipiniz,
 6. Görüşleriniz

alanlarının tamamını doldurmalısınız.

Bu iki farklı yöntemin haricinde online işlemler ve mobil uygulama da kullanılabilir.

Sodexo Online Hizmetlere Giriş Yapma

Sodexo online hizmetlerine giriş yapmak için öncelikle sisteme üye olmanız gereklidir. Sodexo online için size ait olan;

 • kullanıcı kodu ve
 • şifreyi

bilmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer firma yetkilisi iseniz Sodexo online kullanıcı kodu ve şifreyi talep etmek için müş[email protected] adresinden iletişim sağlamalısınız.

Sodexo Online Hizmetler İle Neler Yapılabilir

Hızlı ve sorunları anında çözebilen bir platfom olan sodexo online hizmetler ile bazı özel fırsatları da elde edebilirsiniz. Sodexo online hizmetleri kullanarak sağlayabileceğiniz avantajlar;

 • Sodexo online hizmetlerini kullanarak siparişlerinizi oldukça güvenilir bir şekilde verebilirsiniz.
 • Üstelik geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilme şansına da sahipsinizdir.
 • Sipariş listenizde görmek istediğiniz tüketici kartınızı pasif hale getirip sipariş listenizden silebilirsiniz. Ya da daha sonra tüketici bu kartı kullanmaya devam edebilir hale getirebilirsiniz.
 • Siparişlerinizi belirlediğiniz şifre ile size özel şekilde kullanabilirsiniz. Bu şekilde sipariş takibinizi de rahatça yapabilirsiniz.
 • Sodexo kartınızın kaybolması durumunda, kartı 7 gün 24 saat boyunca kullanıma kapatabilir ya da geçici bir süreliğine bloke ettirebilirsiniz. Bulunması durumunda blokenizi kaldırabilirsiniz.
 • Siparişinizi sisteme geçmeden 15 dakika içerisinde değişiklik yapabilir veya iptal edebilirsiniz.
 • Son 1 yıla ait siparişlerinizin listesini dosya formatında indirebilirsiniz.

Online işlemlerin kolaylıklarını bir de mobil uygulamada deneyimlemek istiyorsanız onun hakkında da bir kaç bir şey söyledik.

Sodexo Mobil Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Sodexo Mobil uygulamasını akıllı cihazlarının uygulama indirme marketinden indirerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Online hizmetlerin sunmuş olduğu bütün bu imkanları telefonunuzdan daha kolay yönetme imkanına sahip olursunuz.

Online hizmetler haricinde de sadece sodexo mobil ile elde edebileceğiniz bazı avantajlar ise şunlardır;

 • Sodexo mobil uygulaması ile güncel bakiyenizi öğrenebilirsiniz.
 • Harcamalarınıza ait ayrıntılı dökümleri inceleyebilirsiniz.
 • Bulunduğunuz çevredeki Sodexo geçerli yerleri geniş çaplı haritadan bakabilir ve rahatlıkla bulabilirsiniz.
 • Favori restoranlarınızı belirleyerek, yorum yapabilir ve başka kişiler için tavsiyeler oluşturabilirsiniz.
 • Kartınızın kaybolması veya çalınması halinde bildirimlerde bulunabilirsiniz.

Bu ve benzeri hayatı kolaylaştıran işlemler için size sodexo kullanıyorsanız hemen mobil uygulamaya geçiş yapmalısınız. Ayrıca bütün bunları müşteri hizmetlerine bağlanmadan kolayca yönetebilmenin de tadını çıkarmış olursunuz.

Sodexo Müşteri Hizmetlerinin Sunduğu Çözümler

Sodexo müşteri hizmetleri kullanıcılarına ömür boyu yaşam değeri katmayı ilke edinmiş ve tüketiciler için kolaylık sağlayacak bütün yöntemleri kullanmaktadır.

Bütün bu avantajları ve müşterilerine sağladığı kolaylıklarından bazılarından bahsedecek olursak;

 1. Kolay ulaşılmayı ilke edinmiştir ve ihtiyaçlara anında cevap vermeye çalışır.
 2. Müşteri ve temsilcilerin problemlerine pratik ve hızlı çözümler üretir.
 3. Müşteri ve tüketicinin ihtiyaçlarını önceden tahmin etme ve beklentilerini sorunsuz bir şekilde hizmet olarak sunma prensibiyle hareket eder.
 4. Global bir şirket olmasına rağmen yerel olarak konumlanıp sizden biri gibi yaklaşır.
 5. Saha yöneticileri müşteri ve tüketiciler ile temas halindedir ve girişimci olmaları onlara daha kolay vermelerini sağlamaktadır.
 6. Takım ruhuna ve ekip çalışmasına inanır. Bunun yanı sıra müşterisine, tüketicisine saygılı ve tutarlı davranır.

Sodexo’nun Geçerli Olduğu Üye İşyerleri Nelerdir?

Ülkemizde 45.000’den fazla işletmede geçerli olan sodexo çok büyük bir yapılanmadır. 81 ilimizin tamamında hizmet vermesiyle de öne çıkmaktadır. Hizmet verdiği işletmeler arasında;

 • Restoranlar,
 • Gıda mağazaları,
 • Giyim mağazaları,
 • Akaryakıt istasyonları ve
 • Şarküteri marketleri yer almaktadır.

Sodexo Kartın Size Sunduğu Avantajlar

4 farklı kart ile müşterilerine hizmet veren sodexo zaten kendisini sodexoavantaj olarak tanımlamaktadır. Sizde bu avantajların hangisinin işinize yarayacağını bilmiyorsanız kısa kısa sodexo avantajlı kartları ile ilgili bilgileri verelim.

 • Restaurant Pass: Resturant Pass yemek kartını kullanan kişiler genellikle işletme sahipleridir. Çalışanların öğle yemeği ihtiyaçlarını Resturant Pass kartı ile karşılayarak bu alanı kontrol etme ve vergi gibi avantajlardan yararlanmayı amaçlamaktadırlar. Restaurant Pass kartını Sodexo kartı geçerli her yerde kullanabilirler.
 • Business Pass: Business Pass kartı şirket ihtiyaçlarını karşılayan bir özel bir karttır. Bazı avantajları ise sadece business kart ile edinebilirsiniz. Örneğin Business Pass kartı ile şirketinize gelen misafirleri özel mekanlarda ağırlayabilirsiniz.
 • Fuel Pass Opet: Fuel Pass Opet kartı şirket araçlarının akaryakıt ihtiyaçlarını gidermeye yarayan bir kattır. Fuel Pass Opet kartı ile daha verimli ve kontrollü harcamalar yapabilirsiniz. Fuel Pass Opet kartınızı, tüm opet istasyonlarında kullanabilirsiniz.
 • Gift Pass: Gift Pass kartı hediye çeklerinin olduğu bir karttır. Sodexo Gift Pass kartı çalışanlar ve iş verenlerin motivasyonlarını arttırmak için çıkarılmıştır. Sodexo Gift Pass kartınızı, Sodexo kartının geçerli olduğu giyim mağazalarında ve gıda marketlerinde kullanabilirsiniz.

Sodexo müşteri hizmetlerine hemen bağlanma ve sodexo online gibi bazı hizmetleri anlattığımız yazımızı sodexonun avantajlı kartları ile sonlandırıyoruz hepinize iyi günler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu