Biyografi

Sibil Çetinkaya Kimdir? Hayatına Dair Bilinmeyenleri Yazdık

Ünlü fenomen Sibil Çetinkaya ile ilgili onun hayatına dair bilinmeyenleri yazdık. Kimdir, kimin kızı kökeni nedir nereli nerede yaşıyor nerede oturuyor , sibilin ailesi ne iş yapıyor, çetinkayanın babasının mesleği ne, hangi liseden mezun, sevgilisi Burak Yörük ile ilişkisi, Ahmet Aksöz ile neden sık görüşüyor hepsini cevapladık.

Sibil Çetinkaya son zamanlarda oldukça popüler olan ve İnstagram ile Youtube kanalında paylaştığı videoları ve resimleri ile takipçilerinin beğenisini kazanan bir sosyal medya fenomenidir.

Alışveriş, moda, vlog ve gündeme dair bir çok video paylaşan ünlü youtuber’ın Instagram’da 438 bin abonesi bulunmaktadır.

Sibil Çetinkaya Kimdir?

10 Mayıs 1994 doğumlu olan Sibil Çetinkaya 27 yaşındadır. İstanbul’da doğmuş ve İlkokul, Ortaokul ve Lise’yi ENKA Okullarında bitirdikten sonra üniversiteyi İstanbul Bilgi Üniversitesinde okumuştur.

Londra ve İstanbul’da özel olarak oyunculuk kursu almış ve bitirmiştir.

Sibil Çetinkaya Kimdir

Sibil Çetinkaya Kaç Yaşındadır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi 10 Mayıs 1994 doğumlu olan güzel oyuncu, youtuber ve fenomen 27 yaşındadır.

Sibil Çetinkaya Sosyal Medya Hesapları

Sibil Çetinkaya ile ilgili en çok merak edilen konular arasında ise sosyal medya hesaplarının bağlantıları bulunmaktadır. İşte güzel youtuber’ın hesapları:

Sibil Çetinkaya Fiziksel Yapısı Boy Kilo

Ünlü ve güzel youtuberın fiziksel olarak merak edilen özellikleri arasında en çok boy ve kilosunun ne kadar olduğu sorulmaktadır.

Sibil Çetinkaya 1.72 cm boyunda, 58 kilodur.

Sibil Çetinkaya Boyu

Sibil Çetinkaya – Burak Yörük İlişkisi

Sibil Çetinkaya ünlü oyuncu Burak Yörük ile bir ilişki yaşamaktadır. Uzun bir süredir mutlu bir birlikteliği bulunan çiftin daha uzun yıllar bu mutluluklarını sürdürmelerini diliyoruz.

Yakışıklı oyuncu 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi’nde Tiyatro Eğitimi alan Burak Yörük bir çok dizi ve filmde görev almıştır.

Bir dönem ayrıldıkları düşünülen çift için Sibil Hanım kendi vlogunda bunu açıklığa kavuşturmuştu.

Bu ayrılık hikayelerinin başlamasına ise Sibil ile Ala’nın bir birleriyle olan küslüğü neden olmuştu. Ala Tokel attığı twit ile bu tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Sibil Çetinkaya Burak Yörük İlişkisi

Sibil Çetinkaya Ailesi Kimdir?

Sibil Çetinkaya ile ilgili en çok merak edilenler arasında ailesi hakkında bilgiler gelmektedir. Özellikle babası merak edilen ünlü youtuber bir videosunda bundan bahsedecekken aile bireylerinden biri videoya girerek “babamı rahat bırakın” diye çıkış yapmıştı.

Bu düşüncelerinin hassaslığına leke sürmeyecek şekilde siz kullanıcılarımıza bilgi vermek istiyorum. Umarım sizlerde Sibil Hanım ve ailesinin bu hassasiyetine önem verirsiniz.

Bilgi sahibi olalım ancak bu bir polemik haline gelmesin.

Zaten bir çok kez isim ve soyad noktasında bilgi verildiğinde bunun Google sonuçlarından kaldırıldığını biliyoruz. Tahmin edilen bir gerçek var ki Sibil’in babası önemli bir işadamı ve bazı bilgilerin edinilmesi onun iş dünyasına zarar veriyor olabilir. Elektrik ve pano işleri ile ilgili bir fabrika sahibi olduğu düşünülmektedir.

blank

Sibil Çetinkaya Biyografi

Sibil Çetinkaya’nın ailesi hakkında da birçok merak edilen konu var örneğin babası, annesi ve kardeşi kimdir şeklinde sorular oldukça fazla kardeşi Narod Çetinkaya’yı videolardan oldukça iyi tanıyorsunuz birlikte soru cevap ve gezi videoları paylaşıyorlar.

Bunun yanı sıra Sibil’in annesi Jermin Çetinkaya’dır. Alek Çetinkaya adıyla bir kardeşi, Narod isimli ablası bulunmaktadır. Narod Çetinkaya’nın evli olduğunu söylememizde fayda var.

En sevdiği yiyeceklerin tatlı türevleri olduğundan bahseden güzel oyuncu ilk deneyimine radyoculuk olarak başlamış daha sonra bir dönem Londra’da oyunculuk yapmıştır.

Güzel vlogger, ilkokuldayken drama eğitimi almaya başlamış ve bu hayalini gerçekleştirme yolunda adımlar atmış. Üniversite yıllarında da drama eğitimini sürdüren ünlü fenomen, üniversite değişim programları ile Londra’ya gitmiş. Londra LAMDA Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almış. Hatta BAFTA’da bir tiyatro oyununda bile sahne almış. Üniversitenin son yılında TV 8 Kanalı İç Yapım ekibinde ve kamera arkası bölümünde çalışmış.

Acun’un programlarında kendisini sunucu olarak bulması ise çok uzun sürmemiştir. Kamera arkasında deneyim kazandıktan sonra “10 Dakika” ve “Şehirde Sanat” programlarında sunuculuk yapmıştır.

Bodrum ve İstanbul’da yaşamını sürdüren ve bir çok videosunda da bahsettiği gibi ailesi ile yaşamayı oldukça seven bir yapıya sahiptir. Aslen Sivas’lı olduğunu bildiğimiz ünlü youtuber için söylenebilecek en son şey ise Ahmet Aksöz ile BluTV’de gezi, yemek ve sohbet üzerine “Kafayı Yersin” programında sunuculuk yaptığıdır.

Sibil Çetinkaya Biyografi

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu