Yaşam

Sevgiliye Özür Mesajları – Özür Mesajı Uzun, Duygusal, Kısa

Sevgilini küstürecek bir hata yaptın ve özür dilemek için mesaj mı arıyorsun? Sevgiliye affettirme için özür mesajları, uzun, duygusal, kısa ve işinize yarayacak taktikleri sizin için derledik. İsterseniz geçmişteki gibi bir özür mektubu yazabilirsiniz. İster erkek olun isterse kadın zaman zaman hata yaptığımız olur önemli olan hatalardan ders çıkartabilmek.

Tartışmalar ve yanlış anlamalar sevgililer arasında sık görülen olaylardır. Fakat sınırları bilmeli ve ne zaman özür dileyeceğimizi bilmeliyiz. Sinirlendiğimiz veya düşünemediğimiz zamanlarda ağzımızdan çıkanlar bazen karşımızdaki kişiyi kırabilir. Bu nedenle faydalı olabileceğini düşündüğümüz sevgiliye özür mesajları yayınladık. Eğer ciddi bir küslük varsa uzun özür mesajları göndermenizi öneririz.

Kadınlar her zaman duygusal sözlerden daha çok hoşlanır. Eğer sürekli mesaj göndermek isterseniz de kısa özür mesajlarından birini seçebilirsiniz. Umarız, sevgilinizden özür dilemek için göndereceğiniz mesajlar, ilişkinizi tekrar eski haline getirmeye yardımcı olur.

Telefon rehberine sevgiliniz ne diye kayıtlı? Eğer aranız bozuk ise Sevgili Rehbere Kaydetme İsimleri arasından bir isim bulup telefon rehberine kaydederek ekran resmi gönderebilirsiniz.

Sevgiliye Özür Mesajı Uzun

Sevgiliye Uzun Özür Mesajları
Sevgiliye Uzun Özür Mesajları

Sevgilinizi kötü davranışlarınız ve sözleriniz ile incitmiş olsanız da, uzun özür mesajları ile gönlünü alarak ilişkinizi düzeltmeyi deneyebilirsiniz.

Bencilce davrandığım için ne yaptığımın farkında değildim. Sana bu kadar acı çektirmek asla niyetim değildi. Sadakatsizliğim için çok üzgünüm, özrümü kabul etmeni dilerim ve yeniden başlayalım.

Keşke çirkin olayları silebilsem. Keşke kendimi suçsuz hissedebilsem. Keşke eskisi gibi sana sahip olabilsem. Affet beni sevgilim. Yanlışım için özür dilerim.

İlk bir araya geldiğimizde birbirimize hiçbir şeyin ve kimsenin bizi ayırmayacağına dair söz vermiştik. Yine de, yaptıklarım bu sözünüzü bozmanıza neden oldu. Beni affetmen için yalvarıyorum, seni seviyorum ve üzgünüm.

O sırada bana ne olduğunu bilmiyorum. Tamamen aklımdan çıkmıştı. çok üzgünüm tatlım. Seni ne kadar sevdiğimi çok iyi biliyorsun. Sensiz bir gün geçiremem bebeğim. Suçumu anlayabiliyorum ve kendimi değiştireceğime söz veriyorum.

Aşkım, lütfen samimi özrümü kabul et. Sen gittiğinden beri, önemli bir parçam gitmiş gibi hissediyorum. Seni geri istiyorum. Seni burada ve yanımda istiyorum. Sensiz yaşamak cehennem gibi. Seni bu kadar incittiğim için çok üzgünüm.

Seninle kavga ettikten sonra bütün gece uyuyamadım. Sensiz kalamam ve bunu şu anda anlıyorum. Beni çok sevdiğini biliyorum ve ben de seni seviyorum, lütfen bu olay için beni affet. Hayatımda asla böyle kaba olmayacağım. Çok üzgünüm bebeğim

Her zaman benden daha olgun oldun ve aptalca şeyler yaptığımda her zaman ortaya çıkan bu affetme duygusuna sahipsin. Bu yüzden beni son bir kez affetmen için yalvarıyorum; Yaptığım şey için çok üzgünüm. Seni seviyorum.

Seni mutlu edeceğime söz vermiş olsam da tam tersini yapmayı başardım ve kalbini kırdım. Sen gerçekten hayallerimin kadınısın ve seni böyle kaybetmeyi göze alamam. Lütfen bana geri dön. Üzgünüm.

Bunun mükemmel bir özür olmadığını biliyorum ama senden af ​​dilemek gibi bir niyetim var. Son zamanlarda çok sinirliyim bu da gereksiz şeyler söylememe neden oldu. Şimdi fark ettim ki söylenmemiş daha iyi şeyler var. Gerçekten üzgünüm sevgilim.

Sen hayallerimin kızısın ve seni ağlarken görmek bana acı veriyor. Lütfen özrümü kabul et ve bana gülümse çünkü gözyaşların boşa harcanmayacak kadar değerli. Üzgünüm.

Böyle bir şey yapabileceğimi hiç düşünmemiştim. Seni kötü hissettirdiğimi bilmek beni üzüyor. Bundan çok daha iyisini hak ediyorsun. Senin için daha iyi bir insan olmak için her şeyi yapacağım. Beni affet.

Özür dilerim demeden önce, ne yaptığım hakkında tartışmadan önce şunu bilmeni isterim ki ilk tanıştığımızda benim için bu kadar önemli olacağını hiç düşünmemiştim, sanki umursadığım tek kişi sen olacakmışsın gibi!

Senden ayrı kalmak benim cehennemi yaşama versiyonum. Yokluğuna daha fazla dayanamıyorum. Bağışlanmak için yalvarıyorum. Lütfen bana geri dönün; Üzgünüm.

Şu anda kendimi kelimelerle ifade etmek çok zor çünkü kendimi o kadar hasta hissediyorum ki ne kadar üzgün olduğumu kelimelerle bir araya getiremiyorum.

Keşke hayatım boyunca mükemmel olsaydım ama hala insan olduğumu, hata yapmaya meyilli olduğumu fark ettim. Lütfen hatalarımı bağışla. Sensiz hayata devam edemem.

Hayatımdaki en büyük ceza seni kaybetmek olacak ve bu durumla hayatımda asla karşılaşmak istemiyorum. Seninle kavga ettikten sonra acıyı anlıyorum. İkimiz de birlikte olduğumuzda çok fazla mutluluk ve iyi duygu getiriyor. Her şeyi unutup beni eskisi gibi sevmen gerekmez mi? Çok üzgünüm bebeğim.

İlginizi Çekebilir: En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Sen başıma gelen en iyi şeysin ve bunu şimdiye kadar fark etmemek gerçekten aptalcaydı. Biliyorum çok hata yaptım ama bana bir şans daha ver bebeğim. Beni bir daha bırakmana asla izin vermeyeceğim. Gerçekten çok üzgünüm.

Kötü davranışımdan sonra ne kadar suçlu hissettiğimin farkında olmayabilirsin. Artık kalbinde beni affedecek bir yer bulana kadar hiçbir şey acımı iyileştiremez. çok üzgünüm. Lütfen özrümü kabul et.

Sen benim için her şey demeksin ve bunu telafi etmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Seni hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm.

Aşkım, bana kızmaya devam etmeni istemiyorum. Bir an önce sorunları çözmemizi istiyorum. Günü sinirli bir şekilde sonlandırmayalım. Seni sonsuz seviyorum.

Şu anda yaşadığın acının sebebinin ben olduğumu öğrendikten sonra kendimi çok kötü hissediyorum. Çok üzgünüm canım. Beni Affet lütfen.

Bir hata yaptım çünkü ben sadece bir insanım. Ama beni affetmeni bekliyorum çünkü senin Supergirl olduğunu biliyorum. Üzgünüm.

Aşkım, beni affet. Seni incittiğimi kabul ediyorum, belki de onarılamayacak kadar. Ama kalbimdeki düşüncelerinden vazgeçemiyorum. Her gece, bilinçsizlik dünyasına yolculuk edene kadar düşündüğüm son şeysin. Sabah bilincimi kazandıkça, kalbimdeki ilk sensin.

Yaptığım bu büyük hata için “özür dilerim” kelimesi kulağa çok küçük geliyor. Ama inan bana, senden uzakta geçirdiğim her saniye yaptıklarımın bedelini ödüyorum. Artık hayatımdan çıkmana dayanamıyorum. Beni cezalandırabilirsin, ama lütfen, beni uzaklaştırma. Seni seviyorum ve üzgünüm.

Ben seni deli gibi seviyorum. Bazen kıskanıyorum ve bunun senin sorunun olmadığını anlıyorum. Bu benimle ilgili ve bu ilişkiyi mahvetmeden önce kendimi düzeltmem gerekiyor. Deniyorum, seni seviyorum ve üzgünüm.

Sinirli olduğumu ikimiz de biliyoruz. Kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum. Bazen ne söylediğimi kontrol edemiyorum. Bunun üzerinde çalışacağıma söz veriyorum ve bu sözden asla geri dönmeyeceğime söz veriyorum. Gerçekten üzgünüm.

Hatamın affedilmeyi hak edip etmediği sana kalmış, ama yapabileceğim tek şey üzgün olduğumu söylemek.

Seninle bu tartışmayı yaptığım için çok pişmanım. Bana karşı bu kadar sahiplenici olduğunu hiç bilmiyordum ama öte yandan, senin için aynı şeyleri hissettiğimi ve buna da dayanamayacağımı fark ettim. Gerçekten üzgünüm. Sen güçlüsün ve bana bir şans daha vermeni istiyorum.

Güzel ilişkimizin çöküşü için kendimden başka kimse suçlanamaz. Tüm sorumluluğu kabul ediyorum ve tek isteyebileceğim bağışlanman.

Sevgiliye Duygusal Özür Mesajları

Sevgiliye Duygusal Özür Mesajları
Sevgiliye Duygusal Özür Mesajları

Duygusal bir şekilde nasıl özür dilerim dersiniz? Bazı özür dilerim mesajları direkt olarak olaya yönelik olsa da, gönderilecek olan sevgiliye özür mesajının duygusal olmasının faydası da olacaktır.

Böylece hatalarımdan ders çıkardım. Kalbini kırdığımda anladım ki benim de kalbimi kırmışım! Üzgünüm; Bunu telafi etmek istiyorum.

Sen başıma gelen en güzel şeysin. Bu korku zaman zaman beni deli ediyor ama kendim üzerinde çalışıyorum.

Bir zaman makinem olsaydı, şu anda bu mesajı okumazdın çünkü zamanda geriye gider ve sana verdiğim zararı giderirdim. Çok pişmanım ve çok üzgünüm.

Benim için dünyanın anlamısın. Lütfen sana olan aşkımı kanıtlamam için bana bir şans daha ver. Üzgünüm. Seni seviyorum.

Hayatımdan asla bu seferki gibi pişman değilim. Keşke geçmişe gidip aramızdaki tüm sorunları çözebilseydim. Ama bunun sadece bir hayal olduğunu biliyorsun. Beni affedip aramızdaki kötü şeyleri unutamaz mısın?

Seni kasten incitmeyi asla düşünemiyorum. Ne yaptıysam yanlışlıkla yaptım. Beni Affet lütfen. Seni seviyorum.

Büyük sözler vermek istemiyorum. Tek yapmak istediğim sana sarılmak ve benim için ne kadar önemli olduğunu söylemek. Üzgünüm.

Gelecek tüm geceler için tekrar senin yastığın olmak istiyorum. Bütün gece ve bütün gün seninle ilgilenmek istiyorum. Seni özledim bebeğim. Sana tekrar sarılmak istiyorum. Seni tekrar hissetmek istiyorum. Daha fazla dayanamam. Lütfen beni affet bebeğim. Kavgamızdan derin pişmanlık duyuyorum. Bana bir şans daha ver.

Sen gerçekten hayatımda başına gelen en güzel şeysin. Bir aptalı hak etmediğini biliyorum, yine de bencil olmak ve beni affetmeni ve beni geri almanı istiyorum. Seni seviyorum.

Seni tekrar mutlu görmekten daha çok istediğim bir şey yok. Seni incittiğim için çok üzgünüm. Lütfen beni affeder misin?

Mutluluğumun simgesi olan kişiyi incittim. Bu sefer beni affederse, ne pahasına olursa olsun onun rahatı ve mutluluğu olacağıma söz veriyorum.

Senden ayrılmak hayatımın en büyük hatasıydı. Seninle ilgili herşeyi özlüyorum. Beni affedip geri almayı kalbinde bulmanın bir yolu var mı?

Sana her ne yaptıysam, bunun affedilmez olduğunu biliyorum. Ama senin bana karşı çok şefkatli ve sevgi dolu bir kalbin var. Beni affedeceğini biliyorum. Tüm kusurlarımı kabul ediyorum ve hayatıma geri dönmeni istiyorum. Lütfen bana gel bebeğim.

Gülüşünün değerini kaybettim ve bu kavgadan sonra benim için ne kadar önemli olduğunu anladım. Sen benim tek aşkımsın ve beni affetmeni istiyorum, lütfen. Her şey için özür dilerim.

Seni kaybetmek bana sensiz hayatın ne kadar boş olduğunu gösterdi. Seninle tekrar birlikte olmak istiyorum. Seni kırdığım ve uzaklaştırdığım için çok üzgünüm. Lütfen beni affeder misin?

Kendimi çok yalnız hissediyorum ve sensiz bir an bile yaşayamam. Lütfen bana geri dön. Tüm hatalarım için özür dilerim.

Yalnız kalmamın daha iyi olacağını düşündüm. Ama sensiz ben bir hiçim, zaman gösterdi. Ayrılsak daha iyi olur diye düşündüm. Ama bu, kalbimin inanmayı reddettiği şey. Üzgünüm, sevgini hafife aldım. Ama inan bana, gerçekten istediğim bu değildi. Seni seviyorum.

Seni çok özledim bebeğim, lütfen bana geri dön. Dünkü davranışım için çok üzgünüm. Daha iyi bir insan olacağıma ve sana iyi davranacağıma söz veriyorum.

Sana çok fazla bağımlı olduğumu çok iyi biliyorsun. Yine de, hatalarım için beni görmezden geliyorsun. Hatalar yaptığımı biliyorum ve onlar için üzgünüm. Özür dilemeye hazırım ama senden uzak durmak mümkün değil.

Odadaki herhangi bir şeye baktığımda seni hissediyorum. Her şeyin sana bir dokunuşu var.

Hayatımda sana sonsuza kadar ihtiyacım var ve seninle yaptığım tüm kavgalar için çok üzgünüm. Beni bağışla ve bana geri dön, lütfen.

Hayatımda senden başka huzur yok. İç huzuru hissetmiyorum ve içimden bir şeyler hep beni öldürüyor.

Sevgilinin Fotoğrafına Yorum sayfasından bir yorum bularak sevgilinizin fotoğrafına yazıp özür dilemeyi deneyebilirsiniz.

Sevgiliye Kısa Özür Mesajı

Sevgiliye Kısa Özür Mesajları
Sevgiliye Kısa Özür Mesajları

Çoğu zaman özrün arkasında olan neden, gönderilecek olan mesajdan daha önemlidir. Pişmanlığı birkaç kelime ile ifade etmenin yolunu arıyorsanız, aşağıdaki sevgiliye özür mesajları kısa listesinden seçebilirsiniz.

Nerede yanıldığımı görmem bu kadar uzun sürdüğü için üzgünüm. Beni affedecek misin bebeğim?

Seninle tartıştığım için üzgünüm. Sadece hayatında en iyi şeylerin olmasını istiyorum. Lütfen beni affet bebeğim.

Sana çok acı çektirdiğimi biliyorum ama tek istediğim sana mutluluk vermekti. Hatalarım için özür dilerim.

Sana söz veriyorum, bundan sonra daha iyi bir insan olacağım ve seni bir daha asla incitmeyeceğim. Üzgünüm.

Hareketlerimin aptallığının ve duyarsızlığının farkına vardım ve sana gerçekten değiştiğimi göstermek için bir şans istiyorum. Beni affeder misin lütfen?

Aramızda gereksiz tartışmalar yarattığımı biliyorum. Sana söz veriyorum bir daha yapmayacağım. Üzgünüm.

Sebep olduğum onca zarardan sonra sana pişman olduğumu ve gerçekten üzgün olduğumu söylemek için buradayım aşkım.

Gereksiz yere sinirlendiğim için özür dilerim; Kontrol etmek için her şeyi yapacağıma söz veriyorum. Artık sana zarar vermeyeceğim.

Seni incittiğim ve sana acı verdiğim için gerçekten üzgünüm aşkım. Lütfen beni affedebilir misin?

Umarım hatamdan dolayı özür dilemek için çok geç değildir, çok özür dilerim aşkım. Lütfen ilişkimizin yürümesi için ikinci bir şans ver.

Seni kaybetme hissi benim için çok fazla. Lütfen beni kalbinin derinliklerinden bağışla.

Benden ne istersen yapmamı iste. Senin için her şeyi yapacağım. Ama lütfen özrümü kabul et. Üzgünüm.

Sana söylediklerim için kalbim utançla eğiliyor, aşkım. Seni incittiğim için üzgünüm!

Üzgünüm, mantıksız bir şekilde kıskandım. Çok tatlısın. Ne yapabilirim?

Hayatımda olmama fikri beni en çok korkutuyor. Üzgünüm seni kırdım!

Sözlerime dikkat etmeliydim. Lütfen özrümü kabul et. Seni seviyorum.

Uzun bir yol kat etmesi için ilişkimize daha fazla çaba göstereceğime söz veriyorum. Üzgünüm, lütfen benimle kal. Seni seviyorum.

Harap ettiğim tüm günleri telafi edeceğim. Beni Affet lütfen. Üzgünüm.

Seni bu kadar incittiğim için kalbimin derinliklerinden özür dilerim. Beni Affet lütfen. Seni seviyorum.

Bu acımasız dünyada sensiz yaşayamam. Lütfen beni bırakma. Herşey için özür dilerim.

Senin gibi biriyle tanıştığım için çok şanslıyım. Lütfen gitme; Sen benim hayatımsın. Yanlış hareketlerim için özür dilerim.

Söylediklerime dikkat etmeliydim; Seni ağlatmak istemedim. Beni Affet lütfen. Seni seviyorum.

Ayrıldığımızı biliyorum ama sen hala kalbimde yaşıyorsun. Seni çok özledim ve her şey için gerçekten çok üzgünüm.

Seni bir daha asla böyle incitmeyi asla ama asla istemem. Sana öyle davrandığım için çok, çok üzgünüm. Lütfen beni affeder misin?

Sana söylediklerimden dolayı kalbim utançla eğiliyor. Seni incittiğim için üzgünüm!

Beni affetmeni bekliyorum, yanlış yaptığımı biliyorum ve bunu telafi etmek istiyorum. Gerçekten üzgünüm. Beni Affet lütfen.

Sensiz kalamam ve bunu çok iyi biliyorsun. Bana hala kızgınsın. Lütfen bana kızma bebeğim. Seni çok özlüyorum ve çok üzgünüm. Bir daha asla böyle davranmayacağıma söz veriyorum.

Bu acımasız dünyada, sensiz hayatta kalamam. Lütfen beni terk etme. Her şey için son derece üzgünüm.

Sensiz hissettiğim hüzün ve boşluk hissi beni boğuyor. Lütfen sizi incittiğim için özürümü kabul et.

Sevgiliden Özür Dilemek İçin 5 Taktik

Sevgiliniz ile aranız bozuk ise arayı düzelterek barışmanız için 5 taktik. Aşağıdaki yöntemler ile sevgilinin gönlünü almayı deneyebilirsiniz.

Sık Sık Mesaj Gönderin ve Arayın

Sık sık üzgünüm ve özür dilerim mesajı gönderirseniz sevgiliniz kendini özel hissedecektir ve sizin için öncelik olduğunu anlayacaktır. Sevgiliye atılacak mesajlar arasından hoşunuza gidenleri seçebilirsiniz.

Hatalarınızı Kabul Edin

Yaptığınız hatalar ne olursa olsun kabul etmelisiniz. Ancak yapmış olduğunuz hataları tekrarlamayacağınıza söz vermelisiniz. Bu çok zor bir şey olmamalı. Eğer yapmış olduğunuz hatalar aranızı açıyorsa artık bu hatalardan vazgeçme vakti gelmiş demektir.

Sevgilinize Bundan Sonra Asla Böyle Davranmayacağını Söyleyin

Kalbini kırdığınız sevgilinize asla bir daha böyle bir şey yapmayacağınızı söyleyin. Gönlünü almak için güzel sözler kullanın ve hatalarınızdan vazgeçtiğinizi söyleyin.

Hoşlanmış Olduğu Dilde Özür Mesajları Gönderin

Örneğin duygusallıktan hoşlanıyorsa duygusal özür mesajları, komiklikten hoşlanıyorsa komik özür mesajları göndermeyi deneyin.

Geçmiş Anılarınızı Canlandırın

Ona mesaj atarken geçmiş anılarınız hakkında yorumlar yapın. Geçmişi hatırladıkça yaşamış olduğunuz güzel şeyler aklına gelecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu