İş ve Para

REEF Coin Geleceği ve Reef Coin Yorumları Mayıs 2022

REEF coin geleceği ve REEF coin yorumları kripto para piyasasında yatırımcıların takibinde. REEF coin yorumu ve fiyatı bu haberimizde.

Kripto Para piyasasının son dönemlerde en çok yatırım alan coinlerinden biri de REEF coindir. Birçok kripto para borsasında listelenen REEF coin yatırımcıları geleceği hakkında araştırmalar yapıyor. REEF coin yorumları ve fiyatı hakkında ayrıntılı bir rehber hazırladık.

REEF Coin Nedir?

REEF coin bir Defi platformudur ve Palkadot üzerine kurulmuş bir coindir. Merkeziyetsiz finans ortamı olarak kurulmuştur. REEF’in çalışmaları 2020’nin ortaları gibi başlıyor, çok kısa bir süre içerisinde sonuçlanıyor ve 2020’nin sonunda piyasaya çıkıyor. Ekibin başında Denko Mancheski var. Şirket olarak ise adı REEF Finance’dir. REEF’i diğer DeFi ortamlarından ayıran bir özellik yapay zeka tabanlı olmasıdır. REEF likitide sağlamak için yapay zeka algoritmalarından, makine öğrenmesi algoritmalarından faydalanıyor.

REEF’in arkasında sağlam bir teknoloji bulunuyor. Merkeziyetsiz finans protokollerine, platformlarına likitide sağlamak amacıyla kurulmuştur. Ancak bunu sadece kendi havuzundan ya da merkeziyetsiz borsalardan yapmıyor. Çapraz bir likitide sağlayıcısı REEF merkezi borsaları da havuzun içine dahil ederekten hem merkezi, hem merkezi olmayan borsaları komple bir bütün olarak alıp, bunların üstündeki bütün alış-satışları birlikte hesaplayıp, birlikte işleyip bunların üstünde bir likitide sağlıyor. Gerçekten azimli bir girişim, büyük bir proje bu kapsamda. Bütün merkezi ve merkeziyetsiz bir çok borsayı kendi ekosistemine alıp bunların üzerine genel bir likitide sağlamak amacında ve şu anda bunu yapmaya başladı. Bunu ne şekilde yapıyor derseniz; çapraz zincir entegrasyonları kuruyor, bu platformlar arasında. Alış ve satış emirlerini hepsini bir arada toplayıp hepsine birden işlem yapıyor. Bu şekilde likiditeyi hepsi üzerinde yönetiyor. Bütün bunları yapmasındaki asıl amaç aslında günün sonunda gerçekten kullanıcıya basit bir DeFi deneyimi sunmak, süreci kolaylaştırmak ve işlemleri basitleştirmek. Takas, ödünç verme, ödünç alma ve stack işlemlerinin hepsini basitleştirme haya kolay hale getirme ve insanlara sunma gibi bir amacı var.

REEF, Etherium Network üzerinde, Etherium blockchain’i üzerine kurulmuş bir tokendir. Ancak günün sonunda kendi main netlerine geçmeyi hedefliyorlar. Yani kendi blockchainlerini oluşturacaklar, ve bunun çalışması şu anda devam ediyor.

REEF Coin Projesi

REEF coin, yapay zeka kullanarak çok ama çok enterasan bir şeyler yapmak istiyor.

  • Ana temel madde merkeziyetli ve merkeziyetsiz borsaları aynı araya yüz ile buluşturma.
  • Ticaret platformlarının dezavantajlarını gidermek için çalışmalar.

REEF Coin Geceleği

REEF, popüler blockchainlere entegre olmak istiyor, bunların başında Etherium zaten Etherium’un üzerinde çalışıyor. BSC’yi altyapısına katmış durumda şu anda, Plasm, Moonbeam ve Avalanche’da yer alıyor. Yani bu blockchainlere entegre olma hedefleri var. Twitter’da Trend Topic olmuş bir token olduğu için, insanların konuşmasından dolayı ilgi gördüğünü anlamak mümkündür. Böyle olması insanlar arasındaki popülerliğini arttırıyor. Popülaritesi arttığı için fiyatı yukarı doğru etki ediyor.

REEF Coin Yorumları

REEF, ciddi anlamda kripto dünyasına fayda getirebilecek bir proje. Çok fazla insanı kripto dünyasına çekebilecek potansiyele sahip. Zaten başarılı olurlarsa çok fazla kullanıcı olacaktır. Yani bu proje yapabilirlerse, bütün merkeziyetli ve merkeziyetsiz borsaları tek bir likitide havuzunda birleştirmeyi başarabilirlerse, bu akışkanlığı sağlayabilirlerse bu platformu kullanmamak için insanların bir nedeni kalmayacak. Uzun vadede insanları çekebilirlerse Pancake rakip olabilirler. REEF, ciddi bir potansiyele sahip tokendir. Şu anda kripto piyasasındaki genel düşüşten dolayı REEF coin fiyatında da düşüş gerçekleşmiş durumdadır. Ancak kripto borsasının toparlanıp yukarı doğru yönelmesiyle birlikte REEF coin de kendini toparlayacaktır. REEF coin yorumu yalnızca düşüncelerden oluşmaktadır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

REEF Coin Nereden Alınır?

REEF, coin kontrol ettiğimizde onlarca kripto borsadında listelenmektedir. REEF coin satın alabileceğiniz bir kripto sitesindenden üyelik açacaksanız hacmi yüksek olan ve güvenli olan kripto borsalarını tercih edebilirsiniz.

REEF coin listeleyen bazı kripto borsaları;

  • Binance
  • Gate.io
  • Paribu
  • KuCoin
  • Nominex
  • Huobi
  • Hotbit

REEF Coin Grafik

REEF coin toplam arz 16,112,552,172, dolaşımda olan arzı ise 16.30B. Piyasa sıralamasında 170. sırada yer alıyor. Bitcoinin düşmesiyle birlikte alt coinlerde etkilendiğinden dolayı son zamanlarda REEF coin fiyatlandırmasında da bir düşüş gözleniyor. Günlük grafiğe baktığımız zaman inişli çıkışlı bir yol izlemiş. Haftalık grafikte ise bir yükseliş söz konusu. Aylık grafiğe baktığımız zaman 13 – 14 aralıktan sonra bir yükseliş sergilemiş. 3 aylık grafiğe baktığımız zaman ise bu aralar güzel bir yükselişe geçmiş.

REEF coin şuanda $ 0,01025308 üzerinden kripto borsalarında listeleniyor. Günlük +13.7% yükselişle günlük grafikte yükseliştedir. (01.03.2022)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu