Sorgulama

Labim Sonuç 2023 – Aile Hekimliği Tahlil Sonuçları Öğrenme

Labim sonuç ve halklabim ile aile hekimliği tahlil sonuçlarını internetten online olarak öğrenebilirsiniz. Laboratuvar sonuçlarına İl Sağlık Müdürlüklerine bağlı halk labim sonuç sayfasından ulaşabilirsiniz.

Aile Hekimliği Tahlil Sonuçları Nereden ve Nasıl Öğrenilir?

Aile hekimliğinden yaptırmış olduğunuz tahlillerin sonuçlarına labim sonuç safasından ulaşabilirsiniz. Tetkik sorgulama sayfasındaki TC Kimlik No ve Kayıt No bilgilerini doldurduktan sonra Sorgula butonuna tıklayarak sonuçlanan tahlillerinize ulaşabilirsiniz. Sonuç aile hekimine gitmeye gerek kalmadan online olarak öğrenilebilmektedir.

Aile hekimine gittiniz ve sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan (HALKLABİM) Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

Labim Sonuç sistemi sayesinde tahlil sonuçlarına TC kimlik numarası ve kayıt numarası ile ulaşmak mümkündür. Yapılan tahlilleriniz sonuçlandığı zaman bu siteme eklenir. Gerekli bilgileri girdikten sonra sonuçlanan tahlillere labim sonuç sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Labim Sonuç 2023 – Tahlil Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

İstanbul‘da yaşayıp aile hekimine muayene olanlar yaptırmış oldukları testlerin sonuçlarını labim iletişim laboratuvar sonuç öğrenme ekranından öğrenebilirler. İl Sağlık Müdürlüğü’nün Laboratuvar Sonuçları sorgulama LABİM sonuç sayfasında TC Kimlik No ve Kayıt No ile sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz. Kayıt numarası size verilen barkod üzerinde yazmaktadır. Online olarak sadece bir kaç saniye içerisinde tahlil sonuçları çıkmış mı, çıkmamış mı diye sorgulama yaparak isterseniz yazdırabilirsiniz.

İstanbul Aile Hekimi Tahlil Sonuçları Öğrenme

Labim Sonuç
İstanbul Aile Hekimi Laboratuvar Sonuçları Öğrenme Sayfası

Aşağıdaki adımları sırası ile takip ederek LABİM üzerinden Hasta Tetkik Sonuc Sorgulama sayfasından sonuçları öğrenebilirsiniz. İşte o adımlar;

  • http://95.0.144.96/labim/HastaTetkikSonucSorgulama.aspx linkine tıklayarak labim sonuç sayfasına giriş yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra TC Kimlik No ve Kayıt No bölümlerini doldurunuz.
  • İstenen bilgileri doğru doldurduktan sonra sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonuçlarını sorgulayabilirsiniz.

Bağcılar devlet hastanesi tahlil sonuçları sayfasından yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Ankara Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları

Ankara’da yaşayanlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

aile hekimliği tahlil sonuçları
Ankara Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Öğrenme Sayfası

Ankara halk sağlığı tahlil sonuç öğrenmek için buradaki linke tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No, Barkod No ve Soyadı bölümlerini doldurun. Giriş butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Adana LİOS 01hsl.com Sonuç Sayfası

Adana halkı Halk Sağlığı Laboratuvar sonuçlarını LİOS Vatandaş Sonuç Sorgulama sayfasından öğrenebilirler. T.C. Kimlik Numarası, Doğum Yılı, Barkod ve Doğum yılınızı 4 hane olarak giriniz. Örn: 1980 ve Size ait barkod bilginizi girerek laboratuvar sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Aile hekiminden yapmış olduğunuz tektiklerin sonuçlarını aşağıdaki adımları takip ederek öğrenebilirsiniz.

  • LIOS – Vatandaş Sonuç Sorgulama sitesi olan http://01hsl.com/SonucOgren.aspx?SonucListe=DtarihYilBarkod adresine gidin,
  • Açılan sayfadaki istenen bilgilerden T.C. Kimlik Numarası, Doğum Yılı, Barkod ve Doğum yılınızı 4 hane olarak doldurun,
  • Doğrulama kodunu girdikten sonra Sorgula butonuna tıklayarak sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

LIOS Antalya Sağlık Ocağı Tahlil Sonuçları

ANTALYA İl Halk Sağlığı Laboratuvarı; Tetkik Sonuç Sorgulama – MELİS üzerinden tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Sonuçları öğrenmek için aile hekimine gitmenize gerek kalmadan online olarak sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

https://melis.saglik.gov.tr/hastasonuc sayfasına giriş yaparak aile hekiminden almış olduğunuz Hasta Kayıt No ve TC Kimlik Numarası ile sorgulamanızı yapabilirsiniz. Merkezi Laboratuvar Sisteminden saniyeler içinde sonucunuza bakın!

İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü Hasta Laboratuvar Sonuçları

İzmir halk sağlığı laboratuvar sonuçları internet üzerinden öğrenilebilmekte.

İzmir konak halk sağlığı laboratuvar sonuçları için tıkla!

Aşağıdaki TSM’lerin sonuçlarını İzmir konak halk sağlığı laboratuvarı sonuç alma sayfasından öğrenebilirsiniz.

Balçova TSM, Bayındır TSM, Beydağı TSM, Buca TSM, Çeşme TSM, Gaziemir TSM, Güzelbahçe TSM, Karabağlar TSM, Karaburun TSM, Kiraz TSM, Konak TSM, Menderes TSM, Narlıdere TSM, Ödemiş TSM, Seferihisar TSM, Selçuk TSM, Tire TSM, Torbalı TSM, Ura TSM

Karşıyaka halk sağlığı laboratuvarı sonuç sayfası için buraya tıklayın.

Aşağıdaki TSM’lerin laboratuvar sonuçlarını Karşıyaka halk sağlığı laboratuvarı sonuç sayfasından öğrenebilirsiniz.

Aliağa TSM, Bergama TSM, Bornova TSM, Çiğli TSM, Dikili TSM, Foça TSM, Karşıyaka TSM, Kemalpaşa TSM, Kınık TSM, Menemen TSM, Bayraklı TSM

Konya Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları

Konya’da aile hekimine gittiğiniz zaman yapılan tektiklerin sonuçları için hasta sonuç öğrenme sayfasını kullanabilirsiniz. Aile hekimliği, eski adıyla sağlık ocağından yapılan tahliller için sonuç sorgulama sitesi bulunmaktadır. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Linke giriş yaptıktan sonra T.C. Kimlik No, Örnek No ve Güvenlik Kodunu girerek sorgulama yapabilirsiniz.

Bursa Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Sonuçları

Bursa’da yaşayan vatandaşlar da aile hekimliğinden yapılan tahlillerin sonuçlarını LIOS sisteminden öğrenebilirler. Siteye buradan girerek T.C. Kimlik Numarası ve Barkod numarası ile aile hekimliği tahlil sonuçlarına bakabilirsiniz.

Kocaeli Halk Sağlığı (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları

Kocaeli Halk Sağlığı tarafından oluşturulan web sitesinde (Aile Hekimliği) Laboratuvar Sonuçları sorgulanabilmektedir. Sağlık ocağı tahlil sonuçları için sadece TC kimlik numarasını girmeniz yeterli olacaktır. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

hsl33 Sitesinden Mersin Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Sorgulama

Tahlil sonucunuzu öğrenmek için TC NO ve Barkod Numarası ile giriş yapmanız gerekmektedir. Sitenin sol menüsünde yer alan Hasta Girişi bölümünden sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sitede hastaların tüm test sonuçları incelenebilmektedir. Mersin aile hekimliği sonuç sorgulama site adresi: hsl33.com

MRHS erken randevu taktiği sayfasından aile hekiminizden ve hastanelerden nasıl randevu alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Aile hekimi tahlil sonuçları her ilin İl Sağlık Müdürlüğü tarafından oluşturulan online sistemler sayesinde öğrenilebilmektedir. Ayrıca sonuçlar e-Nabız sistemine girildiği için buradanda sorgulama yapılabilir. Yaptırdığınız tahlilin sonucunu öğrenmek için sizde online sistemleri kullanabilirsiniz. Böylelikle doktorunuzun yanına gitmeden sonucun çıkıp çıkmadığını öğrenmiş olursunuz.

e-Nabız Sisteminden Aile Hekimi Tahlil Sonuçlarını Öğrenebilirsiniz

Aile hekiminizden yaptırmış olduğunuz tahlil sonuçlarına e-nabız sistemi üzerinden ulaşabilirsiniz. Laboratuvar sonuçları için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  • e-Nabız sistemine kullanıcı giriş bilgilerinizle giriş yapın,
  • Sol menüde bulunan Tahlillerim butonuna tıklayın,
  • Tarih seçtikten sonra sonuçlanmış olan tahlilleriniz listelenir,
  • Geçmişte yaptırmış olduğunuz laboratuvar sonuçlarına da buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu