Sosyal Trendler

Künye & Reklam

Sosyaltrendler.com trend haberler, yemek, tasarımlar, teknoloji, eğitim, ekonomi, dekorasyon fikirleri ve nasıl yapılır gibi geniş konularda en muhteşem ve en güncel haberleri ziyaretçilerine sunmayı hedefleyen sitedir. Kesintisiz yayın hayatına devam etmekte olan Sosyaltrendler.com güncelliğe maksimum önem vermektedir. Sitemizde yer alan haberler kendi yazarlarımız tarafından özgün olarak üretilmektedir.

Herhangi bir sorun, görüş ve öneri için bizimle irtibat kurmak isterseniz sosyaltrendler@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

Uğur Demir
yenimakaleler@gmail.com
GSM: +90 532 345 26 58


GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Faruk Tuna
Mail: faruk@sosyaltrendler.com


HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

Emrullah Güler
Mail: emrullah@sosyaltrendler.com

Kaan Bakar
Mail: kbakar@sosyaltrendler.com

Yaşar Adıgüzel
Mail: yasar@sosyaltrendler.com

Sadettin Güzel
Mail: 
sadettin@sosyaltrendler.com


GECE EDİTÖRLERİ / Night Editors

Ömer Bayraktar
Mail: omer@sosyaltrendler.com


REKLAM REZERVASYON
reklam@sosyaltrendler.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

info@sosyaltrendler.com

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
Server Internet Bilisim ve Bilgisayar Hizmetleri
Adres: Reyhan Caddesi Harmandere Mahallesi, Birkent Sitesi, 34912


E-Posta / E-Mail
info@sosyaltrendler.com

Telefon – Fax / Telephone – Fax
0(530) 849 27 00

ADRES/ Addresse
Büyükşehir Mah. E-5 Yanyol üzeri, Plaza İş Merkezi. No:146 Beylikdüzü / İstanbul