Sosyal Trendler

Instagram Gizli Hesap Görme ve Profile Bakma 2021

10.11.2021
Instagram Gizli Hesap Görme ve Profile Bakma 2021

Instagram gizli hesap görme yöntemleri bir çok kullanıcı tarafından araştırılıyor. Gizlilik kapatılmış hesaplara bakmak ne kadar güvenli? Instagram gizli profil görme için kullanılan uygulamalar ve siteler hakkında rehber.

Türkiye de en çok kullanılan sosyal medya kanallarından biri Instagram olunca akla takılan ilk soruların başında “instagram gizli hesap görme” yer almaktadır. Instagram’da bazı hesaplar gizlidir ve takipçisi olmadığınız takdirde paylaşımlarını ya da takipçilerini göremezsiniz. Elbette ki temel de durum bu şekildedir. Ancak her şey de olduğu gibi çeşitli uygulamalar ya da siteler ile takip etmeden profili görme imkanına ulaşabiliyorsunuz.

Instagram Gizlilik Kapatılmış Hesapları Görme Yöntemleri Ne Kadar Güvenli?

Instagram’ın gizlilik ilkelerinden ve takipçilerinin gizliliğini sağlamaları için gizli hesap özelliği bulunmaktadır. Instagram gizlilik aktif edildiği zaman takipçisi olunmayan hesapların paylaşımları gizleniyor. Hikaye, fotoğraf, video gibi paylaşımları görmek için takipçisi olunması gerekiyor. Durum böyle olunca da kullanıcılar “instagram gizlilik hesap görme” yöntemlerini araştırıyor.

Peki bu yöntemler ne kadar güvenli?

Instagram gizli hesap görme işlemini yapabilmek için internette bir çok uygulama ve web sitesi bulunuyor. Tüm bu uygulama ve sitelerin çalışma mantığı aynıdır. Gizli hesaplara bakmak isteyen kişi, eğer uygulama veya siteye giriş bilgileri ile giriş yapar, gizli hesabı görmek istediği profile girer, ve eğer kendi arkadaşlarından herhangi biri daha önce bu uygulamayı kullanmışsa gizli hesapta paylaşılanları görür. Ancak uygulamayı kullanan kişi giriş bilgileri ile sisteme gireceği için bu yöntem çok güvenli değil. Çünkü istenildiği zaman hesap ele geçirilebilir ve uygulama yapımcısı tarafından istenilen paylaşımlar yapılabilir.

Peki bu uygulamarı nasıl kullanacağız?

Instagram gizli profil görme uygulamalarını görmek isteyenlere önerimiz kendi kullanmış oldukları ana hesap ile sisteme giriş yapmamaları. Bunun yeni bir profil oluşturarak uygulamanın çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirler. Ayrıca aşağıda paylaşmış olduğumuz diğer yöntemleri de deneyebilirler.

3 Adımda Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram hesabınızın bilgilerini herhangi bir uygulama veya web sitesine girmeden anlatmış olduğumuz yöntemi gizli instagram hesabı görmek için deneyebilirsiniz. Bu yöntem belki sizi biraz uğraştırmış olacak fakat güvenli bir şekilde uygulayabileceğiniz yöntemdir.

Yeni bir Instagram profili oluşturun

Yeni bir Instagram hesabı oluşturun. Bu hesap ilgi çeken herhangi bir konuda açılmış olan hesap olabilir. Hesabını görmek istediğiniz kişinin hoşlanmış olduğu bir alanda hesap oluşturabilirsiniz.

Güzel ve ilgi çekici bir isim ile fotoğraf ekleyin

Açmış olduğunuz yeni hesaba güzel bir isim bulun. Insagram kullanıcı adları sayfasında ilgi çekici isimlere göz atabilirsiniz. İlgi çeken bir resim ekleyerek profil bilgilerinizi doldurun.

Açılan hesapta paylaşımlar yapın ve takipçi kazanın

Oluşturmuş olduğunuz hesapta paylaşımlar yapın. Birilerini takip ederek onların da sizin takip etmesini sağlayın. En az 20 paylaşım yapmanızı öneriyoruz. Belirli bir paylaşım sayısına ve takipçiye ulaştıktan sonra instagram gizli profil görmek için istek gönderebilirsiniz. Eğer isteğiniz kabul edilirse tüm paylaşımları görebilirsiniz.

Instagram’da Gizli Hesap Görme Yöntemleri

Instagram Gizli Profil Görme

Peki takipleşmemiş olduğunuz Instagram gizli hesabın içerisini görmek istediğinizde nasıl göreceksiniz? Şu için gizli profillere erişmek isteyenlerin karşısına bir çok uygulama veya web sitesi çıkıyor.

Eskiden Instagram’ın bir açığı sayesinde gizli profili görmek mümkünmüş. Masaüstü üzerinden Instagram giriş yaptıktan sonra profilini görmek istediğiniz kişinin hesabına gidip ‘’daha fazla göster’’ seçeneğine tıkladıktan sonra paylaşımlara ulaşılabiliyordu. Fakat instagram bu açık için güvenlik önlemi aldı ve artık bu işlem ile hesaplar görme engellenmiş oldu. Fakat gizli hesabı görebilmek için bazı mobil uygulamalar geliştirilmiş durumda. Bu uygulamalarla gizli hesapları görmek mümkün olabiliyor.

Instagram’da kullanıcıların istedikleri zaman profilleri takipçi olmayan kullanıcılar için kapatma özelliği bulunuyor. Takipçi olmayan kişiler paylaşılan resim, video vb. gibi şeyleri göremiyorlar. Instagram kullanıcıları da takipçi olmadan gizli hesapları görmek istiyorlar. Gizli hesap görme programı arayışında olan kişiler profillere erişmenin yöntemlerini arıyor. Bazı mobil uygulamalar ile gizli instagram hesabını görmek mümkün olabiliyor. Her uygulama ve program işe yarıyor diyemeyiz fakat işe yarayan uygulamalar da internette mevcut. Aşağıda paylaştığımız uygulamaları aratarak ulaşabilirsiniz. İşte o uygulamalar ve yöntemler;

 • LiLi uygulaması ile gizli profil görüntüleme,
 • Postegro uygulaması ile gizli hesap görüntüleme,
 • Bestwhozi uygulaması ile gizli hesap görme,
 • Ghosty Instagram gizli hesap görme uygulaması,

Uygulamaların çalışma mantığı: Uygulamaları yüklediğiniz zaman gizli profiline ulaşmak istediğiniz kişinin takipçilerinden herhangi biri bu uygulamayı daha önceden indirmiş ise gizli profili görmek mümkün olabiliyor.

Uygulamalar internette dolaşan Instagram gizli profil görme uygulamalarıdır. Uygulamaların hiç biri denenmemiştir. Uygulamaları telefonunuza veya bilgisayarınıza indirdiğinizde tüm sorumluluk size aittir.

1. Secretle

Son zamanlarda en çok kullanılan Instagram gizli hesap görme sitelerinden birisi Secretle‘dir. Secretle sitesi diğer uygulamarın mantığı ile çalışarak gizli profilleri görmenize yardımcı oluyor. Instagram hesaplarının gizli olması durumunda profile ulaşarak paylaşımlar görülebiliyor. Gizli hesap görme denemesi yapacağınız zaman bir fake hesap açıp denemenizi yapabilirsiniz. Günlük 3 gizli profil gösterimi ve 2 gizli hikaye gösteriminden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

2. Postegro

Türkiye’nin en büyük teknoloji sitelerinden olan Webtekno, instagram gizli hesap görmeye yaradığını iddia eden Postegro uygulamasını satın alarak bununla ilgili bir video çekmiş.

Uygulamanın ‘Hepsi Bir Arada’ paketini 209 TL’ye satın alan Webtekno yöneticileri uygulamayı denemek istemiş. Uygulamanın çalışma mantığı ise, gizli hesabını görmek istediğiniz kişinin takipçilerinden biri eğer daha önceden bu uygulamayı indirerek kullanmış ise profili görme şansınız var. Programın %100 bir şekilde çalıştığını söyleyemeyiz. Fakat gizli olan bir çok profili de gösterebiliyor.

Postegro uygulamasını indirdiğiniz zaman, gizli profili görmek istediğiniz kişinin takipçilerinden herhangi biri bu uygulamayı indirip kullanmış ise gizli profili görme şansınız çok yüksektir. Fakat takipçilerinden hiç kimse uygulamayı indirmemişse profile bakma şansınız ne yazık ki yoktur.

3. Bestwhozi

Instagram gizli hesap görme uygulaması yükleyerek cihaz ve veri güvenliğinizi riske atmak istemiyorsanız size farklı bir yöntemden bahsetmek istiyoruz. Instagram gizli hesap görme sitesi alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bu yöntemle hem telefondan hem de PC’den gizli Instagram hesabı görme mümkün olmaktadır.

Programsız Instagram gizli Profil Görüntüleme işlemi için size önerebileceğimiz aktif kullanılan siteler bulunmaktadır. Bu sitelere erişim sağlayarak görüntülemek istediğiniz Instagram profilinin linkini yazmanız yeterli olmaktadır. Bu yöntemle instagram gizli hesap bakma imkanına kavuşacaksınız.

Bestwhozi web sitesi sayesinde instagram gizli hesaplara bakmak mümkün olabiliyor.

 • İlk olarak https://bestwhozi.com/index_tr.html web sitesine giriş yapın.
 • Sağ üst bölümde yer alan Giriş butonuna tıklayarak kullanıcı adı ve bilgilerinizle giriş yapın.
 • Arama bölümünden gizli hesabın kullanıcı adını girin.
 • Hesap göre tıklayarak gizli profile bakabilirsiniz.

Giriş yapacağınız hesap bilgileri kendi ana hesabınız olmasın. Yeni bir hesap açarak veya sizin için değerli olmayan bir hesap ile giriş yapabilirsiniz.

Aşağıdaki videoda Instagram’da gizli profilleri gösterdiğini iddia eden programın denenmesini izleyebilirsiniz.

4. Ghostegro

Ghostegro uygulaması şuan Google Play üzerinden indirilebiliyor. Gizli hesaplara bakmak için kullanıcı adını yazmanız yeterli. Uygulamanın bir çok özelliği de bulunuyor.

İşte o özellikler;

 • Profile bakanları gösterir.
 • Video ve fotoğrafları indirmeye yarar.
 • Hikayeleri görünmeden izlemeye yarar ve hikayeleri indirebilirsiniz.
 • İstediğiniz hesabın profil fotoğrafını büyüterek indirebilirsiniz.
 • Kullanıcı adını yazarak takip etmeden profili görmenizi sağlar.

Gizli Profili Takip Etmeden Resim, Video ve Takipçileri Görmek Mümkün Mü?

Instagram Kapalı Profil Görme

Instagram gizli hesap görme adı altında paylaşılan uygulamalar ile profillere erişim sağlamak bazı durumlarda mümkündür. Gizli hesapların detaylarına ulaşmanın en sağlıklı yöntemi takip isteğinizin kabul edilmesidir. Ancak takip etmek istediğiniz kişi takip isteğini kabul etmiyorsa alternatif olan uygulamaları deneyebilirsiniz. Ghostegro, LiLi, Bestwhozi, Ghosty ve Postegro uygulamarı en çok tercih edilenlerdendir.

Son zamanlarda instagram gizli profillere bakmak isteyen kullanıcılar yüklemiş oldukları uygulamarın istekleri dışında story paylaşımları yaptığını paylaşıyor. Eğer uygulamarı telefonunuza yüklerken buna izin verdiyseniz hesabınızın bilgileri uygulama geliştiricilerinin eline geçebilir. Hesabınızın bilgilerinin başkasının eline geçmesini istemiyorsanız yeni açmış olduğunuz başka bir hesap ile deneme yapabilirsiniz.

Eğer kişi sizi engellemiş ise ve profilini göremiyorsanız farklı bir kullanıcı adı ve resim ile takip isteği gönderin, eğer kabul ederse profile erişebilirsiniz.

İnstagram Gizli Profile Bakma Sitesi

Instagram hesabını gizleyen kullanıcıların video, fotoğraf ve hikayelerini takipleşme olmadan görmek için internet ortamında bir çok uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamar çalışma mantığına göre bazı durumlarda gizli olan hesapları size gösterebilir. Çalışma mantığında ise takip etmek istediğiniz hesabın takipçilerinden herhangi birinin daha önceden uygulamayı indirmiş olması yer alıyor.

 • https://bestwhozi.com/index_tr.html web sitesi instagram gizli hesap görme için kurulmuş bir sitedir.
 • Siteye giriş yapıp arama butonuna görmek istediğiniz hesabı yazarak bulun.
 • Site size görmek istediğiniz gizli hesabı görüntüleyecektir.

Instagram giriş bilgileriniz ile sisteme giriş yapağacağınız için yeni açmış olduğunuz sizin için bir değeri olmayan hesap ile giriş yapmanızı öneririz.

Uygulamasız İnstagram Gizli/Kapalı Hesap Görme Taktikleri

Instagram Gizli Hesaplar Nasıl Görülür?

Bazı yöntemler ile gizli veya kapalı hesaplara nasıl ulaşabileceğinizi size anlatacağız. Fakat bu yöntem ile de gizli hesabı görmek için kişinin takip isteğinizi kabul etmesi gerekecek. Kısa gizli hesapları görmek için takipleşme isteğini nasıl kabul ettireceğinizi sizlere anlatalım. İşte yöntemler;

 • Yeni bir Instagram hesabı açarak

Yeni bir Instagram hesabı açıp istek göndererek, eğer isteğiniz kabul edilirse gizli profile ulaşma şansınız vardır. Hiç bir yöntem ile ulaşamadığınız hesabı görmek için bu yöntemi deneyebilirsiniz. Fakat kullanmış olduğunuz hesabın gerçek bir hesap olarak görünmesini sağlayın. Bir alışveriş hesabı, okuduğu üniversite hesabı, doğa ve manzara hesabı gibi bir hesap oluşturarak istek atabilirsiniz. Ya da sevmiş olduğu konuları biliyorsanız o konularda hesap oluşturarak takip isteği gönderebilirsiniz. Takip isteği göndermeden önce kendi takipçi sayınızı arttırın. Örneğin en az 100 200 arası bir takipçi sayınız olsun. Eğer hesabınız gerçek bir hesaba benzemez ise takip isteğini geri çevirir ve profili göremezsiniz.

 • Instagram gizli hesaba mesaj gönderme

Eğer kişi takip isteklerinizi geri çeviriyor ise ona mesaj göndererek takip etmek istediğinizi yazabilirsiniz. Hayranı olduğunuzu veya etkileyici mesajları göndererek takipleşmek istediğinizi dile getirebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz kişi mesajdan etkilenir ise takip isteğini kabul edebilir. Takip isteği kabul edildiği zamanda kişinin tüm gönderilerine ulaşabilirsiniz.

 • Gizli hesap görme uygulamaları kullanacaksanız dikkat!

İndireceğiniz uygulamalar kişisel bilgilerinize erişebilir ve sizin adınıza paylaşımlarda bulunabilir. Eğer uygulamayı yüklemek durumunda kalırsanız kullanmış olduğunuz hesabı değil, uygulamaları denemek için açacağınız yeni bir hesap ile deneme yapabilirsiniz.

Instagram’da Kapalı Hesabı Görebilir Miyim?

Instagramda kapalı hesabı görebilmeniz için takipleşmeniz gerekli. Kişi takip etmeden gönderilerini göremezsiniz. Hikaye, fotoğraf ve video paylaşımları için gizli hesaba göndermiş olduğunuz takip istediğinin kabul edilmesi gerekli. Fakat geliştirilen bazı uygulamar sayesinde gizli hesaplara erişmek mümkün.

Instagram’da Gizli Profili Görebilme Yöntemleri Nelerdir?

Instagram’da gizli profili görme yöntemleri arasında bir kaç yöntem bulunmaktadır. En sağlıklı yöntem hesabını görmek istediğiniz kişiye farklı bir hesaptan istek göndererek takip isteğini onaylatmanızdır. Diğer bir yöntem ise gizli profil görme uygulamalarını denemenizdir.

Instagram gizli profıle bakma sitesi var mıdır?

Instagramda gizli profile bakma siteleri genelde reklam yayınlamak için vardır. Uygulamalarda reklam yayınlar. Gizli profile bakmak için yüklediğiniz uygulamalar sizin adınıza paylaşımlarda bulunabilir.

Yorumlar
 1. Arzu dedi ki:

  Postegro uygulaması ile instagram gizli profil görme bazı profillerde işe yarıyor

  1. Hasan dedi ki:

   Hangi uygulama ben çözemedim

  2. Nevin dedi ki:

   Instagram gizli hesap görme için uygulamayı diğer arkadaşlarımında kullanması lazım sanırım.

   1. Destek dedi ki:

    Gizli profiline bakmak istediğiniz kişinin arkadaşlarından birinin uygulamayı daha önce indirmiş olması gerekli.

 2. hakan dedi ki:

  bestwhozi de gösteriyor sitenizde bulamadim

 3. EThem dedi ki:

  Evet bende kullanıyorum 😀

  1. Ömer Kayra Gürsoy dedi ki:

   konuya alakalı değil ama nickini @hem de yapabilirsin güzel olur

 4. Kadir dedi ki:

  Gayet başarılı ☺️

 5. hakan dedi ki:

  bestwhozi uygulamasıda gösteriyor bulamadım sitenizde ama

 6. Çınar dedi ki:

  Beni takip eden veya etmeyen herhangi birisi kişisel bilgilerimde olan telefon numaramı bulabilir mi acaba bi bilginiz var mı?

  1. Lara dedi ki:

   Hayır kişisel bilgilerini göremiyorlar sadece profilini açık bir hesap nasılsa o şekilde görünüyor

 7. Ahmet dedi ki:

  Genler çok kolay cidden bunu yapmak. Çalıştığına eminim çünkü ben de yaptım.

  1. shawes dedi ki:

   Bn görüntüleyemiyorum havuzda yok

 8. hakan dedi ki:

  bestwhozi uygulamasıda gösteriyor ama sitenizde bulamadım ?

  1. Destek dedi ki:

   İnstagram gizli hesap görmek isteyenler tabi ki bu uygulamayı da deneyebilirler. Fakat dikkatli olmalılar.

 9. Çağla dedi ki:

  Bestwhozi uygulamasında göremiyorum niye acaba bilginiz var mı

  1. Yasin dedi ki:

   İnstagram gizli hesap görmek için çok uğraştım. En son gezi hesabı oluşturup biraz takipçi yaptıktan sonra istek gönderdim ve kabul etti 🙂

 10. İrem dedi ki:

  postegro uygulaması web de çalışmamaya başladı yani artık sitesi yok nedeni nedir biliyor musunuz?

 11. dera dedi ki:

  Merhaba,
  Postegro bende açılmıyor artık başkaları da aynı sorunu yaşıyor mu merak ettim? Ne olduğunu bilen var mı nasıl yeniden ulaşırım postegroya 🙁 açmak istediğimde Error 1020 çıkıyo ve güvenlik nedeniyle ulaşamıyorsunuz diyor :(. Lütfen yardım edin 🙁 başka bir site var mı postegro gibi gizli hesap bakmak için ? Yardım edin lütfen 🙁

 12. dera dedi ki:

  Bestwhoziyi denedim şimdi o da açılmıyor hep hata diyor. İngilterede olmamın bi alakası var mı illa Türkiye’den mi açmak gerekiyor ?

  1. Kerem Durmuş dedi ki:

   Ben bestwhozi’de aradığımı bulamadım. secretle diye bir site var ben onu çok beğendim. Hollanda’dan girip kullanabiliyorum

 13. 1.qryvv dedi ki:

  Salam aleykum

 14. Batuhan dedi ki:

  Biri bana bu konuda yardım edebilir mi lütfen rica ediyorum Allah rızası 3 gundur uyuyamıyorum bakmadigim uygulama kalmadı hesap gizlidir yazıyor yine

 15. Allihan dedi ki:

  Gençler benim tavsiyem açık ara Secretle valla kullanan arkadaşlarım falan hiç sıkıntı yaşamadık

  1. Buket dedi ki:

   Nasıl gireceğim siteye bulamıyorum yardım eder misiniz

 16. Fırat dedi ki:

  Secretleyle bestwhozi çiçek gibi çalışıyor 🙂 Tecrübeyle sabit

 17. Ahmet Aydın dedi ki:

  secretle.com’da profil görüntüleme limitimi doldurmuştum dün. Şimdi paket satın aldım kafa rahat.
  Postegroya da daha önce para vermiştim ama sonra birden hesapları göstermemeye başladı. İade de etmedi paramı şerefsizler.

 18. Güngör dedi ki:

  Bu uygulamalarda profilleri görmek için illa o kişinin takipçilerinden birinin uygulamayı kullanmış olması mı gerekiyor? Deniyorum iki siteyi de göremedim kaç gün oldu yardım edin

  1. Destek dedi ki:

   Evet profilleri görmek için o kişinin arkadaşlarından birinin uygulamayı yükleyerek kullanmış olması gerekmektedir.