Sosyal Trendler

Instagram Gizli Hesap Görme ve Profile Bakma 2021

24.09.2021
Instagram Gizli Hesap Görme ve Profile Bakma 2021

Instagram gizli hesap görme ve gizli hesaplara bakma kullanıcıların merak ettiği konuların başında gelmektedir. Peki instagram gizlilik hesap görme işlemi nasıl yapılır?

Türkiye de en çok kullanılan sosyal medya kanallarından biri Instagram olunca akla takılan ilk soruların başında “Instagram gizli hesap görme” yer almaktadır. Programlı ya da programsız Instagram’da gizli hesapları görme imkanı mevcut ve bunu nasıl yapabileceğinizi sizlere detaylı bir şekilde aktarmak istiyoruz. Instagram’da bazı hesaplar gizlidir ve takipçisi olmadığınız takdirde paylaşımlarını ya da takipçilerini göremezsiniz. Elbette ki temel de durum bu şekildedir. Ancak her şey de olduğu gibi çeşitli uygulamalar ya da siteler ile takip etmeden profili görme imkanına ulaşabiliyorsunuz.

Gizli hesap görme Instagram’da uygulamalar ve siteler vasıtası ile yapılabilmektedir. İlk önceleri bu durumu aşmak adına fake hesaplar açılarak takipçisi olma yöntemi denenmiştir. Ancak Instagram tarafından bu fake hesaplar kısa sürede bloke edildiği ve açıkçası biraz uğraştırıcı bir yöntem olduğu için artık tercih edilmemektedir. Gizli Instagram hesabı görme adına yayına alınmış web siteleri ve uygulamalar bu işi çok daha kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanıyor. Bu nedenle dilerseniz telefonunuza Instagram gizli hesap görme apk yükleyebilir ya da Instagram gizli hesap görme sitesi üzerinden profil görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Gizlilik Nedir?

Instagram Gizli Profile Bakma

Instagram’ın gizlilik ilkelerinden ve takipçilerinin gizliliğini sağlamaları için gizli hesap özelliği bulunmaktadır. Hesabınızı ve paylaştığınız gönderileri ve hikayeleri bu özelliği kullanarak gizli hale getirebilirsiniz. Hesabınızı gizli olarak ayarladığınız zaman paylaşımlarınız, hikayeleriniz, takipçileriniz ve takip ettiğiniz kişiler sadece onayladığınız takipçilerinize gösterilir. Bir çok sosyal medya sitelerinin almış olduğu gizlilik kararlarını Instagram’da böyle bir uygulama ile almış durumda. Gizli hesap ile istemediğiniz ve tanımadığınız kişilerin sizin bilgi ve paylaşımlarınıza ulaşmalarını engellemiş olursunuz. Fakat açık hesap olarak ayarladığınız zaman isteyen herkes profilinize ulaşabilir.

Instagram Profilimi Nasıl Gizleyebilirim?

Instagram profilinizde paylaştıklarınızı gizleyerek sadece takipçilerinizin görmesini sağlayabilirsiniz. Gizlilik aktif etmek için aşağıdaki adımları uygulayın;

 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ altta bulunan profil resmine tıklayın,
 • Sağ üstte bulunan üç çizgiye tıkladıktan sonra açılan sayfada aşağıda yer alan Ayarlar bölümüne girin,
 • Gizlilik sekmesine tıkladıktan sonra Hesap Gizliliği sayfasında yer alan Gizli Hesap butonunu aktif hale getirirseniz hesabınız sadece size gönderilen takip isteklerini kabul ettiğiniz zaman gönderileriniz görülür.

Instagram Gizli Profile Bakmak Mümkün mü?

Peki takipleşmemiş olduğunuz Instagram gizli hesabın içerisini görmek istediğinizde nasıl göreceksiniz? Şu için gizli profillere erişmek isteyenlerin karşısına bir çok uygulama veya web sitesi çıkıyor.

Eskiden Instagram’ın bir açığı sayesinde gizli profili görmek mümkünmüş. Masaüstü üzerinden Instagram giriş yaptıktan sonra profilini görmek istediğiniz kişinin hesabına gidip ‘’daha fazla göster’’ seçeneğine tıkladıktan sonra paylaşımlara ulaşılabiliyordu. Fakat instagram bu açık için güvenlik önlemi aldı ve artık bu işlem ile hesaplar görme engellenmiş oldu. Fakat gizli hesabı görebilmek için bazı mobil uygulamalar geliştirilmiş durumda. Bu uygulamalarla gizli hesapları görmek mümkün olabiliyor.

Instagram’da Gizli Hesap Görme Yöntemleri

Instagram Gizli Profil Görme

Instagram’da kullanıcıların istedikleri zaman profilleri takipçi olmayan kullanıcılar için kapatma özelliği bulunuyor. Takipçi olmayan kişiler paylaşılan resim, video vb. gibi şeyleri göremiyorlar. Instagram kullanıcıları da takipçi olmadan gizli hesapları görmek istiyorlar. Gizli hesap görme programı arayışında olan kişiler profillere erişmenin yöntemlerini arıyor. Bazı mobil uygulamalar ile gizli instagram hesabını görmek mümkün olabiliyor. Her uygulama ve program işe yarıyor diyemeyiz fakat işe yarayan uygulamalar da internette mevcut. Aşağıda paylaştığımız uygulamaları aratarak ulaşabilirsiniz. İşte o uygulamalar ve yöntemler;

 • LiLi uygulaması ile gizli profil görüntüleme,
 • Postegro uygulaması ile gizli hesap görüntüleme,
 • Bestwhozi uygulaması ile gizli hesap görme,
 • Ghosty Instagram gizli hesap görme uygulaması,

Uygulamaların çalışma mantığı: Uygulamaları yüklediğiniz zaman gizli profiline ulaşmak istediğiniz kişinin takipçilerinden herhangi biri bu uygulamayı daha önceden indirmiş ise gizli profili görmek mümkün olabiliyor.

Uygulamalar internette dolaşan Instagram gizli profil görme uygulamalarıdır. Uygulamaların hiç biri denenmemiştir. Uygulamaları telefonunuza veya bilgisayarınıza indirdiğinizde tüm sorumluluk size aittir.

1. Secretle ile Instagram Gizli Hesap Görme

Son zamanlarda en çok kullanılan Instagram gizli hesap görme sitelerinden birisi Secretle‘dir. Secretle sitesi diğer uygulamarın mantığı ile çalışarak gizli profilleri görmenize yardımcı oluyor. Instagram hesaplarının gizli olması durumunda profile ulaşarak paylaşımlar görülebiliyor. Gizli hesap görme denemesi yapacağınız zaman bir fake hesap açıp denemenizi yapabilirsiniz. Günlük 3 gizli profil gösterimi ve 2 gizli hikaye gösteriminden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

2. Postegro Uygulaması ile Gizli Hesap Görme

Türkiye’nin en büyük teknoloji sitelerinden olan Webtekno, instagram gizli hesap görmeye yaradığını iddia eden Postegro uygulamasını satın alarak bununla ilgili bir video çekmiş.

Uygulamanın ‘Hepsi Bir Arada’ paketini 209 TL’ye satın alan Webtekno yöneticileri uygulamayı denemek istemiş. Uygulamanın çalışma mantığı ise, gizli hesabını görmek istediğiniz kişinin takipçilerinden biri eğer daha önceden bu uygulamayı indirerek kullanmış ise profili görme şansınız var. Programın %100 bir şekilde çalıştığını söyleyemeyiz. Fakat gizli olan bir çok profili de gösterebiliyor.

Postegro uygulamasını indirdiğiniz zaman, gizli profili görmek istediğiniz kişinin takipçilerinden herhangi biri bu uygulamayı indirip kullanmış ise gizli profili görme şansınız çok yüksektir. Fakat takipçilerinden hiç kimse uygulamayı indirmemişse profile bakma şansınız ne yazık ki yoktur.

3. Bestwhozi ile Gizli Hesaplara Bakma

Instagram gizli hesap görme uygulaması yükleyerek cihaz ve veri güvenliğinizi riske atmak istemiyorsanız size farklı bir yöntemden bahsetmek istiyoruz. Instagram gizli hesap görme sitesi alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bu yöntemle hem telefondan hem de PC’den gizli Instagram hesabı görme mümkün olmaktadır.

Programsız Instagram gizli Profil Görüntüleme işlemi için size önerebileceğimiz aktif kullanılan siteler bulunmaktadır. Bu sitelere erişim sağlayarak görüntülemek istediğiniz Instagram profilinin linkini yazmanız yeterli olmaktadır. Bu yöntemle instagram gizli hesap bakma imkanına kavuşacaksınız.

Bestwhozi web sitesi sayesinde instagram gizli hesaplara bakmak mümkün olabiliyor.

 • İlk olarak https://bestwhozi.com/index_tr.html web sitesine giriş yapın.
 • Sağ üst bölümde yer alan Giriş butonuna tıklayarak kullanıcı adı ve bilgilerinizle giriş yapın.
 • Arama bölümünden gizli hesabın kullanıcı adını girin.
 • Hesap göre tıklayarak gizli profile bakabilirsiniz.

Giriş yapacağınız hesap bilgileri kendi ana hesabınız olmasın. Yeni bir hesap açarak veya sizin için değerli olmayan bir hesap ile giriş yapabilirsiniz.

Aşağıdaki videoda Instagram’da gizli profilleri gösterdiğini iddia eden programın denenmesini izleyebilirsiniz.

Gizli Profili Takip Etmeden Resim, Video ve Takipçileri Görmek Mümkün Mü?

Instagram Kapalı Profil Görme

Instagram gizli hesap görme adı altında paylaşılan uygulamalar ile profillere erişim sağlamak bazı durumlarda mümkündür. Gizli hesapların detaylarına ulaşmanın en sağlıklı yöntemi takip isteğinizin kabul edilmesidir. Ancak takip etmek istediğiniz kişi takip isteğini kabul etmiyorsa alternatif olan uygulamaları deneyebilirsiniz. Postegro, LiLi, Bestwhozi, Ghosty uygulamarı en çok tercih edilenlerdendir.

Son zamanlarda instagram gizli profillere bakmak isteyen kullanıcılar yüklemiş oldukları uygulamarın istekleri dışında story paylaşımları yaptığını paylaşıyor. Eğer uygulamarı telefonunuza yüklerken buna izin verdiyseniz hesabınızın bilgileri uygulama geliştiricilerinin eline geçebilir. Hesabınızın bilgilerinin başkasının eline geçmesini istemiyorsanız yeni açmış olduğunuz başka bir hesap ile deneme yapabilirsiniz.

Eğer kişi sizi engellemiş ise ve profilini göremiyorsanız farklı bir kullanıcı adı ve resim ile takip isteği gönderin, eğer kabul ederse profile erişebilirsiniz.

İnstagram Gizli Profile Bakma Sitesi

Instagram hesabını gizleyen kullanıcıların video, fotoğraf ve hikayelerini takipleşme olmadan görmek için internet ortamında bir çok uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamar çalışma mantığına göre bazı durumlarda gizli olan hesapları size gösterebilir. Çalışma mantığında ise takip etmek istediğiniz hesabın takipçilerinden herhangi birinin daha önceden uygulamayı indirmiş olması yer alıyor.

Uygulamasız İnstagram Gizli/Kapalı Hesap Görme Taktikleri

Instagram Gizli Hesaplar Nasıl Görülür?

Bazı yöntemler ile gizli veya kapalı hesaplara nasıl ulaşabileceğinizi size anlatacağız. Fakat bu yöntem ile de gizli hesabı görmek için kişinin takip isteğinizi kabul etmesi gerekecek. Kısa gizli hesapları görmek için takipleşme isteğini nasıl kabul ettireceğinizi sizlere anlatalım. İşte yöntemler;

 • Yeni bir Instagram hesabı açarak

Yeni bir Instagram hesabı açıp istek göndererek, eğer isteğiniz kabul edilirse gizli profile ulaşma şansınız vardır. Hiç bir yöntem ile ulaşamadığınız hesabı görmek için bu yöntemi deneyebilirsiniz. Fakat kullanmış olduğunuz hesabın gerçek bir hesap olarak görünmesini sağlayın. Bir alışveriş hesabı, okuduğu üniversite hesabı, doğa ve manzara hesabı gibi bir hesap oluşturarak istek atabilirsiniz. Ya da sevmiş olduğu konuları biliyorsanız o konularda hesap oluşturarak takip isteği gönderebilirsiniz. Takip isteği göndermeden önce kendi takipçi sayınızı arttırın. Örneğin en az 100 200 arası bir takipçi sayınız olsun. Eğer hesabınız gerçek bir hesaba benzemez ise takip isteğini geri çevirir ve profili göremezsiniz.

 • Instagram gizli hesaba mesaj gönderme

Eğer kişi takip isteklerinizi geri çeviriyor ise ona mesaj göndererek takip etmek istediğinizi yazabilirsiniz. Hayranı olduğunuzu veya etkileyici mesajları göndererek takipleşmek istediğinizi dile getirebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz kişi mesajdan etkilenir ise takip isteğini kabul edebilir. Takip isteği kabul edildiği zamanda kişinin tüm gönderilerine ulaşabilirsiniz.

 • Gizli hesap görme uygulamaları kullanacaksanız dikkat!

İndireceğiniz uygulamalar kişisel bilgilerinize erişebilir ve sizin adınıza paylaşımlarda bulunabilir. Eğer uygulamayı yüklemek durumunda kalırsanız kullanmış olduğunuz hesabı değil, uygulamaları denemek için açacağınız yeni bir hesap ile deneme yapabilirsiniz.

Instagram’da Kapalı Hesabı Görebilir Miyim?

Instagramda kapalı hesabı görebilmeniz için takipleşmeniz gerekli. Kişi takip etmeden gönderilerini göremezsiniz. Hikaye, fotoğraf ve video paylaşımları için gizli hesaba göndermiş olduğunuz takip istediğinin kabul edilmesi gerekli. Fakat geliştirilen bazı uygulamar sayesinde gizli hesaplara erişmek mümkün.

Instagram’da Gizli Profili Görebilme Yöntemleri Nelerdir?

Instagram’da gizli profili görme yöntemleri arasında bir kaç yöntem bulunmaktadır. En sağlıklı yöntem hesabını görmek istediğiniz kişiye farklı bir hesaptan istek göndererek takip isteğini onaylatmanızdır. Diğer bir yöntem ise gizli profil görme uygulamalarını denemenizdir.

Instagram gizli profıle bakma sitesi var mıdır?

Instagramda gizli profile bakma siteleri genelde reklam yayınlamak için vardır. Uygulamalarda reklam yayınlar. Gizli profile bakmak için yüklediğiniz uygulamalar sizin adınıza paylaşımlarda bulunabilir.

Yorumlar
 1. Arzu dedi ki:

  Postegro uygulaması ile instagram gizli profil görme bazı profillerde işe yarıyor

  1. Hasan dedi ki:

   Hangi uygulama ben çözemedim

  2. Nevin dedi ki:

   Instagram gizli hesap görme için uygulamayı diğer arkadaşlarımında kullanması lazım sanırım.

   1. Destek dedi ki:

    Gizli profiline bakmak istediğiniz kişinin arkadaşlarından birinin uygulamayı daha önce indirmiş olması gerekli.

 2. hakan dedi ki:

  bestwhozi de gösteriyor sitenizde bulamadim

 3. EThem dedi ki:

  Evet bende kullanıyorum 😀

  1. Ömer Kayra Gürsoy dedi ki:

   konuya alakalı değil ama nickini @hem de yapabilirsin güzel olur

 4. Kadir dedi ki:

  Gayet başarılı ☺️

 5. hakan dedi ki:

  bestwhozi uygulamasıda gösteriyor bulamadım sitenizde ama

 6. Çınar dedi ki:

  Beni takip eden veya etmeyen herhangi birisi kişisel bilgilerimde olan telefon numaramı bulabilir mi acaba bi bilginiz var mı?

  1. Lara dedi ki:

   Hayır kişisel bilgilerini göremiyorlar sadece profilini açık bir hesap nasılsa o şekilde görünüyor

 7. Ahmet dedi ki:

  Genler çok kolay cidden bunu yapmak. Çalıştığına eminim çünkü ben de yaptım.

  1. shawes dedi ki:

   Bn görüntüleyemiyorum havuzda yok

 8. hakan dedi ki:

  bestwhozi uygulamasıda gösteriyor ama sitenizde bulamadım ?

  1. Destek dedi ki:

   İnstagram gizli hesap görmek isteyenler tabi ki bu uygulamayı da deneyebilirler. Fakat dikkatli olmalılar.

 9. Çağla dedi ki:

  Bestwhozi uygulamasında göremiyorum niye acaba bilginiz var mı

  1. Yasin dedi ki:

   İnstagram gizli hesap görmek için çok uğraştım. En son gezi hesabı oluşturup biraz takipçi yaptıktan sonra istek gönderdim ve kabul etti 🙂

 10. İrem dedi ki:

  postegro uygulaması web de çalışmamaya başladı yani artık sitesi yok nedeni nedir biliyor musunuz?

 11. dera dedi ki:

  Merhaba,
  Postegro bende açılmıyor artık başkaları da aynı sorunu yaşıyor mu merak ettim? Ne olduğunu bilen var mı nasıl yeniden ulaşırım postegroya 🙁 açmak istediğimde Error 1020 çıkıyo ve güvenlik nedeniyle ulaşamıyorsunuz diyor :(. Lütfen yardım edin 🙁 başka bir site var mı postegro gibi gizli hesap bakmak için ? Yardım edin lütfen 🙁

 12. dera dedi ki:

  Bestwhoziyi denedim şimdi o da açılmıyor hep hata diyor. İngilterede olmamın bi alakası var mı illa Türkiye’den mi açmak gerekiyor ?

  1. Kerem Durmuş dedi ki:

   Ben bestwhozi’de aradığımı bulamadım. secretle diye bir site var ben onu çok beğendim. Hollanda’dan girip kullanabiliyorum

 13. 1.qryvv dedi ki:

  Salam aleykum

 14. Batuhan dedi ki:

  Biri bana bu konuda yardım edebilir mi lütfen rica ediyorum Allah rızası 3 gundur uyuyamıyorum bakmadigim uygulama kalmadı hesap gizlidir yazıyor yine

 15. Allihan dedi ki:

  Gençler benim tavsiyem açık ara Secretle valla kullanan arkadaşlarım falan hiç sıkıntı yaşamadık

  1. Buket dedi ki:

   Nasıl gireceğim siteye bulamıyorum yardım eder misiniz

 16. Fırat dedi ki:

  Secretleyle bestwhozi çiçek gibi çalışıyor 🙂 Tecrübeyle sabit

 17. Ahmet Aydın dedi ki:

  secretle.com’da profil görüntüleme limitimi doldurmuştum dün. Şimdi paket satın aldım kafa rahat.
  Postegroya da daha önce para vermiştim ama sonra birden hesapları göstermemeye başladı. İade de etmedi paramı şerefsizler.

 18. Güngör dedi ki:

  Bu uygulamalarda profilleri görmek için illa o kişinin takipçilerinden birinin uygulamayı kullanmış olması mı gerekiyor? Deniyorum iki siteyi de göremedim kaç gün oldu yardım edin

  1. Destek dedi ki:

   Evet profilleri görmek için o kişinin arkadaşlarından birinin uygulamayı yükleyerek kullanmış olması gerekmektedir.