İş ve Para

Helvacı Ali Bayilik Alma Şartları ve Franchise Bedeli 2023

Helvacı Ali bayilik, franchise bedeli, fiyat listesi ve bayilik maliyeti ve şartları ile ilgili hazırladığımız rehberde bir çok bilgiye yer verdik.

İlk olarak 1900 yılında Bursa iline bağlı İnegöl ilçesinde helva, boza ve şıra dükkanı olarak faaliyetine başlayan Helvacı Ali, Türkiye’de bulunan onlarca şubesi ile yatırımcıların ilgisini çekiyor. Yatırımcılara Franchise fırsatı sunan Helvacı Ali, yeni girişim arayanların araştırdığı bir markadır. Hazırladığımız rehberde Helvacı Ali bayilik nasıl alınır? Franchise bedeli ve fiyatları hakkında bilgilere yer vereceğiz. Girişimcilerin en çok merak ettiği sorunları bir bir yanıtladık.

Helvacı Ali Türkiye’nin bir çok bölgesinde bulunan şubeleri ile, misafirlerine en kaliteli irmik helvaları ve tahin helvaları hizmeti veriyor. Markanın menüsünde; dondurmalı irmik helvası, çikolatalı irmik helvası, köpük helvası, süt helvası, kestane şekeri, cennet çamuru gibi bir çok ürün bulunmaktadır. Yurtiçi ve Yurtdışı bir çok bölgede şubesi bulunan Hevacı Ali müşterilerine sunduğu ürün yelpazesi ve lezzetleri ile yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Neden Helvacı Ali?

Helvacı Ali Türkiye’de 60’dan fazla şehirde 130’un üzerinde şubesi ile 1900 yılından günümüze ulaştırmış olduğu lezzeti ile müşterilerine hizmet veriyor. Bursa, İstanbul, İzmir, Ankara ve bir çok bölgede ve ilde faaliyetlerini sürdüren markanın, Dubai, Üsküp ve Irak’da şubesi bulunuyor. Lezzeti ve hakkında yapılan yorumları ile kendini ispatlayan ve bir marka değeri olan Helvacı Ali ürün yelpazesi ile yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Gıda sektöründe bayilik veren firmalardan olan ve yatırımcıların ilgisini çeken Helvacı Ali Franchise ile şubelerini arttırıyor. Sizde gıda sektöründe bir girişimde bulunmak istiyorsanız Helvacı Ali bayilik başvurusunda bulunarak enfes tatları müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Helvacı Ali Bayilik

Helvacı Ali, Türkiye ve 5 farklı ülkede bulunan 130’u aşkın şubesi ile müşterilerine ilk günkü lezzetleri tattırmaya devam ediyor. Yeni şubeler açmaya devam eden marka, yatırımcılarını bekliyor. Helvacı Ali Bayilik, sürekli büyüyen pazarı ile Türkiye ve farklı ülkelerde müşterilerine ulaşmak için franchise fırsatları sunuyor. İlk günkü lezzet ve kalitesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden Helvacı Ali, yeni şubeleri ile ürünlerini tüketmek isteyen müşterilerine ulaşmak istiyor.

Gıda sektöründe bir işletme açmak isteyenler Helvacı Ali Franchise ön başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler. Helvacı Ali ekibi ön başvuruyu değerlendirdikten sonra ayrıntılı bilgilendirme için geri dönüş sağlar. Yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma sağlanması durumunda projelendirme ve kurulum gerçekleştirmek için adımlar atılır. Şube açılışından sonra uzman ekip ile iletişime geçerek reklam ve pazarlama konusunda hizmet alınır.

Helvacı Ali Bayilik Şartları

Helvacı Ali Franchise sayfasına göz attığımız zaman bayilik şartları altında belirlenen şartlara ulaşılamamaktadır. Ancak bir çok gıda sektöründe bayilik veren markaların aradığı bazı şartlar bulunmaktadır. Onlara kısaca değinecek olursak;

 • Yatırım için ayırdığınız bütçe Helvacı Ali bayilik için yeterli olmalıdır.
 • Açmayı düşündüğünüz şubenin, başka bir Helvacı Ali şubesinin yakınında olmaması gerekir.
 • Açacağınız şubenin daha önceden belirlenmiş olan m2 alana uygun olması gerekir.
 • Helvacı Ali bayilik başvuru sırasında yatırım için ayırdığınız bütçe net olarak yazılmalıdır.
 • Gıda sektöründe bir şube açılacağı için alınacak olan izinlerde herhangi bir sorunla karşılaşılmamalıdır.

Girişim Fikri: Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur?

Helvacı Ali Franchise Başvuru Formu

Helvacı Ali franchise düşünenler ilk olarak internet sitesinde yer alan Ön Başvuru Formunu doldurur. Form eksiksiz olarak doldurulup gönderildikten sonra başvuru değerlendirilir ve uzman ekip tarafından geri dönüş yapılır.

Başvuru sırasında istenen bilgiler;

 • Adınız Soyadınız
 • E-posta adresiniz
 • Doğum tarihiniz
 • Adres
 • İl / İlçe
 • Telefon numaranız
 • Mesleğiniz
 • Öğrenim Durumuz
 • Bizi nereden duydunuz?
 • Franchise sistemimiz hakkında
 • Franchise istediğiniz İl / İlçe
 • Yatırım şekliniz
 • Yatırım için ayırdığınız bütçe
 • Yatırım sonucu yıllık gelir beklentiniz
 • Belirtmek istedikleriniz (tercihe bağlı)

Helvacı Ali bayiliği için tek başınıza başvurabileceğiniz gibi iki ortak veya ikiden fazla ortak ile işletmek içinde başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra marka yetkilileri size geri dönüş yapacaktır.

Helvacı Ali Franchise Süreci

 • Ön başvuru formunu doldurarak Helvacı Ali Franchise başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Başvurunun ardından Helvacı Ali uzman ekini başvurunuzu değerlendirir.
 • Gerekli değerlendirmenin yapılmasının ardından uzman ekip geri dönüş sağlar.
 • Başvurunun incelenmesinin ardından uzman ekip telefon görüşmesi için arama yapar.
 • Yapılan görüşmelerin ardından ayrıntılı bilgi alışverişi ve değerlendirme için misafir edilirsiniz.
 • Karşılıklı olarak anlaşılması durumunda Franchising Anlaşması yapılır.
 • Şube Projelendirme ve Kurulumu gerçekleşir ve personel eğitilerek pazarlama ve reklama başlanır.
 • Şube faaliyetine başlar, reklam ve pazarlama için uzman ekip ile iletişim halinde olunur.

Helvacı Ali Franchise Bedeli

Helvacı Ali Franchise sistemi ile büyümeye devam etmektedir. Helvacı Ali Franchise başvuru sayfasına göz attığımız zaman “Franchise Bedeli” olarak herhangi bir tutar belirtilmemiştir. Açılacak olan şubenin konsepti için ortalama 300 bin TL gibi bir yatırım tutarı olabileceğini düşünüyoruz. Ancak bu tutar şubenin açılacağı lokasyona, konsepte göre farklılık gösterecektir. Çünkü İstanbul Kadıköy’de bulunan şube ile Bingöl’de bulunan şubenin kira ve diğer giderleri aynı olmayacağından dolayı gider değişiklik gösterebilir.

Helvacı Ali isim hakkı olarak bayilik fiyatı olarak ne kadar istiyor diyorsanız onu da net olarak cevaplamak mümkün değildir. Helvacı Ali franchise fiyatı hakkındaki net bilgiyi, ön başvuru formunu doldurduktan sonra size geri dönüş sağlayan ekipten alabilirsiniz. Başvurunuzun değerlendirme aşamasından sonra sizi telefonla arayacak olan uzman ekibe aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. İsim hakkı için ücret ödemek gerekiyor mu? Gerekiyorsa ne kadar olduğu, açacağınız şubenin en az kaç m2 olması gerektiğini, personel eğitimleri, konsept hakkında aklınıza gelen tüm soruları sorarak bayilik hakkında tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Helvacı Ali Fiyat Listesi 2023

Helvacı Ali Fiyat listesi şubeden şubeye farklılık gösterebilir. Güncel fiyatlar için Yemeksepeti uygulaması üzerinden bulunduğunuz lokasyona en yakın olan şubenin fiyat listesine göz atabilirsiniz.

ÜRÜNMİKTARFİYAT
Dondurmalı İrmik Helvası (Küçük)150 gr.15,00 TL
Dondurmalı Cennet Çamuru Küçük24,00 TL
Çikolatalı İrmik Helvası (Küçük)150 gr.19,00 TL
Antep Fıstıklı Cennet Çamuru270 gr.37,00 TL
Köpük Helvası(500 gr.)20,00 TL
Meyveli SultanBüyük30,00 TL
Meyveli SultanKüçük19,00 TL
Sade Süt Helvası250 gr.20,00 TL
Tahinli Fıstıklı Süt Helvası250 gr.20,00 TL
Kestane Şekeri470 gr.50,00 TL
Fiyat listesi Helvacı Ali 1900 Bahçelievler (Şirinevler Mah.) Yemeksepeti üzerinden alınmıştır. Menü ve güncel fiyatı için ziyaret edebilirsiniz.

Helvacı Ali Şubeleri

Helvacı Ali’nin 60’dan fazla şehirde, 130’un üzerinde şubesi bulunmaktadır. Bursa, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi bir çok ilde şubesi bulunuyor. Helvacı Ali, bir çok şubesi Yemeksepeti ve Getir aracılığı ile ev ve işyerlerine paket servis imkanı sağlıyor. Helvacı Ali Şubeleri sayfasından size en yakın olan şubeyi öğrenebilirsiniz. Size yakın bir şube bulunmuyorsa ve gıda sektöründe bir girişimde bulunmak istiyorsanız ön başvuruda bulunarak Helvacı Ali Franchise hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Helvacı Ali bayilik, Franchise fiyatı, bayilik şartları, bayilik ücreti, fiyat listesi hakkında yayınlamış olduğumuz bu yazıda bir çok bilgi yer alıyor. Aklınıza takılan soruları yorum kısmından sorabilirsiniz. Ayrıca Helvacı Ali Franchise başvurusu yaparak uzman ekip değerlendirmesinden sonra geri dönüş yapıldığı zaman ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu