Biyografi

Hazal Çağlar Kimdir? Gönül Dağı Dizisi Asuman

Gönül Dağı dizisinde Asuman karakterini canlandıran kişi gerçek adı Hazal Çağlar’dır. Peki kimdir bu Hazal Çağlar? Saç renkleri nedir?

Gönül Dağı Dizisi Asuman kimdir?

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi olan  Gönül Dağı dizindeki Asuman karakterini canlandıran kişi Hazal Çağlar’dır. Dizide belediye başkanının kızını canlandırmaktadır. Çekimleri Eskişehir’de yapılan dizideki Ramazan ise Asuman’ı sevmektedir. 3 kuzenin hayatını anlatan dizi aşk hikayeleri ve kuzenlerin icatlarını konu alıyor. Gönül Dağı dizisinin başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor.

Hazal Çağlar Kimdir?

Hazal Çağlar, No:10 Studios oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimini almıştır. 9 Kasım 1995 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünü bitirmiştir. Güzel oyuncu bir zamanlar Galatasaray TV‘de sunuculuk yapmıştır. Burak Öksüzoğlu’nun 2014 yılında yayınlanan Konu Sen Olunca klibinde yer almıştır.

Hazal Çağlar, sosyal medyada adı sık duyduğumuz fenomenlerden biri. Adına açılan sahte sosyal medya hesapları oldukça fazladır. İlk oyunculuk deneyimini Aile Hükümeti filminde yaşamıştır. Şimdilerde ise Gönül Dağı dizisindeki Asuman karakterini canlandıran güzel oyuncuyu izleyiciler oldukça beğeniyor.

Hazal Çağlar Sosyal Medya Hesapları

  • Hazal Çağlar Instagram Hesabı İçin: TIKLA

Hazal Çağlar Hakkında En Çok Merak Edilenler

  • Hazal Çağlar Kaç Yaşında: Güzel oyuncu 9 Kasım 1995 doğumlu.
  • Hazal Çağlar Saç Rengi Nedir? : Oyuncunun saç rengi Kestane saç rengidir.

HİRAİZERDÜŞ KİMDİR?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu