Güncel Bilgiler

FOX Tv Haber İhbar Telefon Numarası – WhatsApp İhbar Hattı

Fox TV What WhatsApp ihbar hattı telefon numarası ile istek ve şikayetlerinizi gönderebilirsiniz. Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz video ve görselleri Fox TV ihbar hattı numarasına gönderebilirsiniz.

Türkiye’de en çok izlenen televizyon kanalları arasında FOX TV kanalı da yer almaktadır. Güvenilir, tarafsız ve kaliteli haber sunmayı hedefleyen Fox TV kanalının yayın akışında haber, ekonomi, eğlence programları ve diziler yayınlanıyor. Bir çok haber kanalının olduğu gibi Fox Tv kanalının da WhatsApp ihbar hattı bulunuyor. Vatandaşlar haber niteliği taşıdığını düşündüğü video, görsel ve belgeleri buradan iletebiliyor. Haber niteliği taşıdığı düşünülen içerikler Fox TV haber yayınında yayınlanıyor.

Haber, ekonomi, eğlence kanalları ve dizileri ile geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Fox TV, vatandaşların en çok izlediği kanallar arasında yerini alıyor. En çok ilgi çeken yayınlar ise İsmail küçükkaya‘nın hafta içi her gün sunmuş olduğu Çalar Saat ve Selçuk Tepeli‘nin hafta içi her gün sunmuş olduğu Ana Haber bültenidir.

Fox Haber WhatsApp İhbar Hattı

Fox TV bir çok muhabiri ile haber niteliği taşıyan bilgileri toplayarak haber yayınlarında yayınlıyor. Bu sayede ülkemizde yaşanan olaylar ekrana yansıtılıyor. Vatandaşlar da haber niteliği taşıdığını düşündüğü video, resim ve belgeleri Fox TV WhatsApp ihbar attı numarası üzerinden göndererek haber yayınında yayınlanmasını istiyor. Bundan dolayı en çok araştırılan konuların başında Fox TV ihbar hattı ve Fox Haber İletişim konuları geliyor.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık cep telefonları elimizden düşmüyor diyebiliriz. Durum böyle olunca da önemli anları kameraya yakalamak kaçınılmaz oluyor. İhbar, istek ve şikayet konularında elde edilen içerikleri WhatsApp ihbar numarası üzerinden haber kanallarına iletebiliyoruz. Fox TV kanalınında ihbar, istek ve şikayetlerin iletilmesi için kullanmış olduğu bir WhatsApp iletişim numarası bulunuyor. Bu numara üzerinden vatandaşlar haber olabilecek içerikleri gönderebiliyor.

Fox TV WhatsApp İhbar Hattı 2023

İletişim bilgilerini öğrenmek istediğimiz Fox TV’nin bir çok iletişim kanalı bulunmaktadır. www.fox.com.tr internet adresinde telefon numarası, adres, faks bilgileri yer alıyor. Ayrıca haber kanalının Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesapları da mevcut. Ancak istek ve şikayetlerini bildirmek için çoğu kişi WhatsApp ihbar hattı numarasını araştırıyor. Onlar için bizde bir araştırma yaparak ihbar hattı telefon numarasını öğrendik ve paylaşıyoruz.

Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz içerikleri Fox TV WhatsApp ihbar hattı 0539 315 03 00 numarasına gönderebilirsiniz.

Fox TV İletişim Bilgileri

Fox TV ve Haber kanalının WhatsApp ihbar hattı numarası, internet adresi, Twitter adresi, Instagram adresi bulunuyor. Vatandaşlar bu iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçebilirler.

Fox Haber WhatsApp İhbar Hattı: 0539 315 03 00
Fox Haber Twitter: https://twitter.com/foxhaber/
Fox Haber Instagram: https://www.instagram.com/FOXHaber/

İlginizi Çekebilir: WhatsApp İhbar Hattı Numaraları

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programı hafta içi her gün 08.00’da başlamaktadır. Genellikle gündem ile haberlerin yer aldığı yayını bir çok vatandaş canlı olarak izliyor. İstek ve şikayetlerinin Çalar Saat programında yayınlanmasını isteyen vatandaşlar İhbar Hattı numarasını merak ediyor.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat başladığı zaman her programda bir Twitter etkinliği yapılıyor. Vatandaşlar verilen etiket ile istek, şikayet ve ihbarları Twitter üzerinden iletebiliyor. Zaman zaman kullanıcıların paylaşmış olduğu paylaşımlara programda yer veriliyor.

Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber

Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber hafta içi her gün saat 19.00’da başlıyor. Ülkemizden ve Dünya’dan haberlere yer verilen yayında yayın başlar başlamaz bir Twitter etiketi yayınlanıyor. Vatandaşlar bu etiket ile Twitter üzerinden paylaşım yaparak istek ve şikayetlerini dile getirebiliyor.

Fox TV Haber WhatsApp İhbar Hattı numarası “0539 315 03 00” üzerinden haber olabileceğini düşündüğünüz belge, video ve resimleri gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sn selçuk bey ben 22 nisan saat 21 :06 da kendiliğinden elektrik enerjisini bedava bir şekide üreten maliyetsiz sistemli buluşumun varlığını elektriği kesik olan chp gnl. Başkani kemal kılıçdaroğluna iletilmesini tarafınızdan istemiştim.bu buluş bilimsel ispatları olan farkına varmadığımız yanılgıları giderdiğim fizik Kurallarının temel prensiplerini deneysel verilerle defalarca ispatlanmış bir buluş olup icraatını bekleyen bir projedir.cennete gitmek istiyorsanız bu buluşumun varlığını chp gnl başkanı kemal kılıçdaroğluna bu buluşumu iletiniz cennetlik olacağinizin işaretini cenabı allahımızdan göreceksiniz.benim yüzlerce defa elektriğim kesilmişti ve bazen ben kendi kendime derdim yahu ben dünyaya yetecekten çok daha fazla bedeva elektrik enerjisini üreten gerçek buluşa sahibim ve elektriğim kesiktir. bu buluş için 4 defa yuvamı kurarak ev sahibi oldum her dört defa da sahip olduğum evlerimi satarak kiracı olarak yaşamaktayım.ve halende elektriğim kesiliyor .dort çoğum da kesik elektriğin acısını çok yaşadı.beni tanıyan on binlerce dürüst tanıdıklarım var. akli sağlığım yerinde samimi ve dürüst bir insanım. Sizlere büyük bir fırsat sunuyorum.bu buluşumun hayata geçişinde öncül rol alın ve cennetlik olacağinizin işarettini inşallah cenabi allahımızdan göreceksiniz çönkü sizler de çok iyi biliyorsunuz ki bütün ölümlerin sebebi enerjidir.ben dicle matmur köyünde doğmuşum ve 38 yıldır ergani de yaşmaktayım.bütün erganin insanları beni tanır bu sebeple benim bilinmezliklerim yoktur.benden taraf kuşkunuz olmasın ve hep birlikte bu hayırlı buluşu insanlığa sunalım mukafattızı allahımızdan alırsınız.not ben dicle ve Erganili oluşumum sebebi ile beni yanlış anlamayın ben bütün yer yüzü insanlarını Allahtan bilirim ve kardeş bilirim.herhangi bir güdüm altında değilim.aslında ben siysetten de çok fazla uzağım.ancak elektriği kesik olan sn kemal kılıçdaroğlunun saygın olan bayan eşinin onur ve şerefine bu buluşumu kendilerine sergilemek isterim. Ve kendilerine ulaşmak maksadı ile bu durumumu sizlere yazmış bulunmaktayım.eger bana bu ilgiyi güsterirseniz ebediyen sizlere duacı olurum.ve 05xx xxx xx xx belirtili cep tlf numaramla whtsap gürüntülü iletişim sağlayabilirsiniz.saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu