Teknoloji

Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme Uygulamaları 2024

Siyah beyaz fotoğrafları renklendirmek için bir çok mobil uygulama bulunuyor. En iyilerini sizler için bir araya topladık.

Siyah Beyaz fotoğraf renklendirme uygulamaları ve online web siteleri sayesinde fotoğraflara renk katabilirsiniz. Fotoğraf renklendirme teknolojisi ise üzerinden yıllar geçse de fotoğrafın sanki günümüzde çekilmiş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Fotoğraf renklendirme için günümüzde bir çok mobil uygulama ve web sitesi bulunuyor. İnsanlar eski siyah beyaz fotoğraflarını bu sayede renklendirebiliyor. Sadece bir kaç saniye içerisinde renksiz fotoğrafları renklendirmek mümkündür. Fotoğrafı yükledikten saniyeler sonra renklenmiş olarak karşınıza çıkıyor.

Eskiden çekilen ve siyah, beyaz, gri tonlarında olan resmi renklendirip daha net bir görüntü elde etmeniz için en iyi mobil uygulamaları sıraladık. İndirilme sayısı, kullanıcı puanlarına göre sıralamış olduğumuz uygulamaların hepsi işinize yarayacaktır. 2024 yılında fotoğraf renklendirme için önerdiğimiz uygulamaların listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Renklendirme Nasıl Yapılır?

Fotoğraf renklendirme cep telefonlarına indirilen mobil uygulamalar sayesinde ve web siteleri üzerinden online olarak ücretsiz şekilde yapılır. Fotoğraf yüklenerek renklendirici butonuna tıklayarak siyah beyaz fotoğraflar renklendirilir. Bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan ve milyonlarca kişi tarafından indirilen MyHeritage ile fotoğrafları renklendirebilirsiniz. Peki Nasıl?

  • MyHeritage mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin.
  • Uygulamaya giriş için bir kayıt oluşturun.
  • Anasayfada yer alan “Fotoğraflar” sekmesine tıklayın.
  • Bu alanda görülecek olan (+) yani fotoğraf ekleme butonuna tıklayın.
  • Eklemiş olduğunuz fotoğrafın üzerine tıklayın.
  • Sağ üst menüde yer alan üç nokta üst üste butonuna tıklayarak “Renklendir” aracına dokunun.
  • Siyah Beyaz görünen fotoğraf renklenecek ve Önceki Sonraki hali görüntülenecektir.
  • Dilerseniz renklendirdiğiniz fotoğrafı telefonunuza indirebilirsiniz.
Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme

MyHeritage web sitesi sayesinde de online olarak saniyeler içerisinde resim renklendirme işlemi yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir uygulama yüklemeden online olarak resim renklendirmek istiyorsanız bu web sitesi işinizi görecektir. Yalnız fotoğrafları renklendirmek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Facebook, Gmail veya E-Posta hesabınız ile kayıt oluşturabilirsiniz.

MyHeritage uygulamasının resimleri renklendirmek dışında bir çok özelliği daha bulunuyor. Eğer fotoğraflarla çok içli dışlı oluyorsanız mutlaka cep telefonunuzda yüklü olması gereken uygulamalardan biri bu olmalı.

MUTLAKA OKUYUN: MyHeritage Fotoğraf Canlandırma

Fotoğraf Renklendirme Uygulamaları

Eskiden kalan bir siyah beyaz fotoğrafı renklendirerek sanki günümüzde çekilmiş gibi bir hale getirmek için uygulamalar kullanılmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde siyah beyaz fotoğraflar ücretsiz bir şekilde renklendirilebilmektedir. Eski fotoğraflarınızı renklendirecek en iyi resim renklendirme uygulamalarını bir araya getiriyoruz.

Colarize Photomyne Fotoğraf Renklendirme

Siyah Beyaz Fotoğraf Renklendirme Uygulaması

Colarize Photomyne uygulaması ile saniyeler içerisinde fotoğrafları renklendirebilirsiniz. Milyonlarca insanın cep telefonuna indirerek kullanmış olduğu bu uygulamaya Google Play ve iOS mağazalarından ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın web sitesine giriş yaparak da uygulamasız olarak fotoğrafları renklendirebilirsiniz. Uygulama kullanıcılar tarafından 5 puan üzerinden 4.6 puan almıştır.

Fotoğraf renklendirme uygulamasının çalışma mantığı diğer uygulamalar ile aynıdır. Renklendirmek istediğiniz fotoğrafı ekleyip renklendir diyerek siyah beyaz fotoğrafları renklendirebilirsiniz. Uygulama indirme linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için: Android ve iOS

Colarize Images – Resim Renklendirme

resim renklendirme

Resim renklendirme uygulaması olarak en çok kullanılan uygulamalardan biri de Colarize Images uygulamasıdır. Siyah Beyaz olan fotoğraflarınızı otomatik olarak renklendirebilirsiniz. Siyah, Beyaz, Gri veya Gece Görünüşlü fotoğrafları renklendirmek için kullanılmaktadır. Resim renklendirme işlemi için siyah beyaz olan fotoğraf galeriden seçilerek saniyeler içerisinde renklendirme yapılabilir. Sonrasında fotoğrafı sosyal medya uygulamarından paylaşabilir veya cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Colarize Images uygulamalası milyonlarca kullanıcı tarafından indirilmiştir. Google Play uygulamasında kontrol ettiğimiz zaman kullanıcılar 5 üzerinden 4 puan vermiştir.

Uygulamayı indirmek için: Android ve iOS

PixelLeap Fotoğraf Geliştirici

blank

PixelLeap mobil uygulaması ile fotoğraflarınızı renklendirebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın bir çok özelliği bulunuyor. Bulanık ve hasarlı resimleri onarmanıza olanak sağlar. Fotoğraf netleştirmek için yeni nesil teknolojiden faydalanır. Siyah beyaz eski fotoğraflarınızı renklendirebilir ve eskiden çekilmiş olan fotoğrafları net hale getirebilirsiniz.

Resim galerisinden siyah beyaz olan bir fotoğrafı seçerek renklendirme işlemini anında gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama otomatik olarak fotoğrafı netleştirecektir. Sizin fotoğraf üzerinde herhangi bir düzenleme yapmanıza gerek yok.

Uygulamayı indirmek için: Android

Fotoğrafları renklendirmek için kullanılan onlarca mobil uygulama ve web sitesi bulunmaktadır. Sizler için kullanıcı yorumlarına göre derlemiş olduğumuz 4 mobil uygulamayı yayınladık. Uygulamalardan dilediğinizi indirerek resimlerinizi renklendirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu