Teknoloji

Fotoğraf Canlandırma Uygulaması Ücretsiz (MyHeritage)

Fotoğraf canlandırma uygulaması ile ücretsiz bir şekilde fotoğraflarınızdaki yüzleri canlandırabilirsiniz. Fotoğraflarınızı canlandırmak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan biri MyHeritage uygulamasıdır.

Bir fotoğrafı canlandırmak istiyorsanız, bir çok uygulama sayesinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulamalardan bazıları fotoğrafı canlandırarak bir video haline getirir. Yüklemiş olduğunuz fotoğraftaki yüze kaş hareketleri, yüz hareketleri ve ağız hareketleri eklenerek video olarak indirmenize olanak sağlar.

Fotoğraf canlandırma ile özellikle geçmiş zamanda çekilen fotoğraflar canlandırılmak isteniyor. Uygulamalar yüklenen fotoğrafa hareket ekleyerek, fotoğraftaki yüzün canlı olarak hareket etmesini sağlar. Genellikle insanlar eski fotoğrafları ve ölen kişilerin fotoğraflarını canlandırarak mutlu olurlar. Yazımızda fotoğrafları nasıl canlandıracağınızı ve hareket katacağınızı, bunu cep telefonunuza nasıl indireceğinizi anlatacağız.

MyHeritage Fotoğraf Canlandırma Ücretsiz Olarak Nasıl Yapılır?

MyHeritage uygulaması fotoğraf canlandırma işlemi için en çok kullanılan uygulamaların başında geliyor. Uygulamaya ekleneceğiniz fotoğraftaki yüze kaş, göz, ağız ve yüz hareketleri ekleniyor. En güzel yanı ise video haline gelen hareketli yüzü indirebiliyorsunuz.

MyHeritage web sitesi sayesinde fotoğraf canlandırma ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Eski fotoğraflardaki yüzleri canlandırarak bir video haline getirebilirsiniz.

 • Online olarak fotoğraf canlandırmak için https://www.myheritage.com.tr/deep-nostalgia web sitesini ziyaret edin.
 • Açılan sayfada “Fotoğraf Yükle” sekmesine tıklayarak canlandırmak istediğiniz fotoğrafı seçerek sisteme yükleyin.
 • Eğer siteye üyeliğiniz yoksa fotoğrafı canlandırmak için üye olmanız gerekir.
 • Üye olmak için Facebook veya Gmail hesabınızı da kullanabilirsiniz.
 • Üyelik girişinden sonra yüklenen fotoğraf analiz dilecektir.
 • Yaklaşık olarak 30 saniyelik bir analizden sonra fotoğraf canlanacaktır.
 • Ve fotoğraf canlandırma işlemi tamam!
 • “Videoyu İndir” butonuna tıklayarak canlanan fotoğrafı video olarak indirebilirsiniz.

MyHeritage Uygulaması İle Fotoğraf Canlandırma

İnsanlar tarafından milyonlarca defa indirilen MyHeritage mobil uygulamasının “Deep Nostalgia” özelliği ile fotoğraflarınızı canlandırabilirsiniz.

 • MyHeritage resim canlandırma uygulamasını cep telefonunuza indirin.
 • Eğer bir üyeliğiniz yok ise “Ücretsiz Kaydolun” butonuna tıklayarak kayıt oluşturun.
 • Gmail veya Facebook hesabınız ile sisteme giriş yapabilirsiniz.
blank
 • Anasayfada yer alan “Fotoğraflar” sekmesine tıklayın.
blank
 • Artı butonuna tıklayarak canlandırmak istediğiniz fotoğrafı uygulamaya ekleyin.
blank
 • Fotoğrafın üzerine tıklayıp canlandırma butonuna tıklayın.
 • Bir kaç saniye bekledikten sonra fotoğraf canlanacak ve hareket etmeye başlayacaktır.
blank
 • İndirme butonuna tıklayarak videoyu cep telefonunuza indirebilirsiniz.

MyHeritage uygulamasını cep telefonunuza indirerek ücretsiz olarak fotoğraflarınızı canlandırabilirsiniz. Hem Android hemde iOS cihazlar için indirme linki aşağıdadır.

MyHeritage App StoreMyHeritage Google Play

Fotoğraf Canlandırma Uygulamaları

Herhangi bir fotoğrafı canlandırmak istiyorsanız piyasada bir çok fotoğraf canlandırma aracı bulunmaktadır. Bir fotoğrafı canlandırarak hareket katmak istiyorsanız en iyi fotoğraf canlandırma uygulamamalarından birini kullanmanız gerekir.

1. MyHeritage

Fotoğraf canlandırmak için en çok tercih edilen ve milyonlarca kişi tarafından indirilen uygulamalardan birisi de MyHeritage uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde ücretsiz olarak canlandırmak istediğiniz fotoğrafa canlılık katarak video halinde ister cep telefonunuza ister bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

2. XEFX Fotoğraf Canlandırma

Fotoğraf canlandırma uygulamalarından birisi de XEFX uygulamasıdır. Kullanıcılar tarafından Google Play üzerindeki oylamada 5 üzerinden 4.6 puan almıştır. Kullanımı çok basit olan uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra fotoğrafı seçerek fotoğraf canlandırma işlemini yapabilirsiniz.

3. Remini Fotoğraf Netleştirme

Remini mobil uygulaması ile eski ve bulanık fotoğraflarınızı netleştirebilirsiniz. Milyonlarca insan tarafından cep telefonlarına indirilen bu uygulama için Google Play üzerinden kullanıcılar 5 puan üzerinden 4 puan vermiştir. Uygulamayı indirerek foto kalitesini arttırarak eski resimlerinizi daha güzel hale getirebilirsiniz.

Fotoğraf canlandırma işlemi için bir çok mobil uygulama bulunmaktadır. Bu mobil uygulamaların ücretsiz ve ücretli paketleri bulunmaktadır. Ücretli paketlerde daha fazla efektler bulunmaktadır. Fotoğrafı canlandırma işlemi iki türlüdür. Birincisi fotoğrafa hareket eklemek. İkincisi ise eski ve bulanık fotoğrafları daha net hale getirmektir. Fotoğrafa hareket eklemek için MyHeritage, fotoğraf netleştirme işlemi için ise Remini uygulamasını öneriyoruz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu