Biyografi

Fatma Büşra Ayaydın Kimdir? (Kiminle Evli, Eşi, Kaç Yaşında?)

Fatma Büşra Ayaydın Kimdir? Eşi kimdir, sevgilisi var mı, evlendi mi, evli mi, kiminle evli, kaç yaşında ve oynadığı diziler ve biyografi hakkında ayrıntılı bilgiler.

Kurtlar Vadisi dizisinde Selvi Çakır karakterini canlandıran Fatma Büşra Ayaydın sinema ve dizi oyuncusudur. Oynamış olduğu bir çok dizi ve filmler ile adından söz ettirmeyi başaran güzel oyuncuyu daha yakından tanımak ister misiniz?

Fatma Büşra Ayaydın Kimdir?

Fatma Büşra Ayaydın ekranların sevilen dizisi Kurtlar Vadisinde ailesi Süleyman Çakır’dır. Süleyman Çakır’ın kızı Selvi karakterini canlandıran sinema ve dizi oyuncusudur. Genç yaşta bir çok başarılı projede rol alan oyuncu ilk olarak ortaokul yıllarında tiyatro ile tanışmıştır. 21 yaşında tesettüre girme kararı alan Ayaydın, bu kararı almayı uzun yıllardır düşündüğünü söylüyor.

Lise yıllarında oyunculuk kariyeri başlayan Fatma Büşra Ayaydın, kısa süre içerisinde kendini geliştirip bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Tesettüre girmeden 2 yıl önceden namaz kılmaya başladığını belirten oyuncu kapandığı için çok mutlu olduğunu söylüyor. ‘Kurtlar Vadisi’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi dizilerde rol alan oyuncunun herhangi profesyonel bir oyunculuk eğitimi bulunmuyor.

Fatma Büşra Ayaydın’ın sosyal medya hesaplarında genellikle din ile ilgili paylaşımları bulunuyor. Instagram hesabının 252 bin takipçisi, Twitter hesabının ise 16,6 B Takipçisi bulunuyor.

Büşra Ayaydın Kaç Yaşında?

27 Ekim 1994 yılında dünyaya gelen Fatma Büşra Ayaydın 27 yaşındadır. Ankara’da dünyaya gelen genç oyuncu küçük yaşlarda başlamış olduğu oyunculuk hayatında, Kurtlar Vadisi, Muhteşem Yüzyıl, Hatırla Sevgili ve Siccin 3 gibi başarılı dizi ve filmlerde rol almıştır.

Fatma Büşra Ayaydın’ın Eşi Kimdir?

Fatma Büşra Ayaydın hakkında en çok merak edilen soruların başında evli mi, kiminle evli, eşi kimdir gibi sorular geliyor. Şu ana kadar evliliği bulunmayan oyuncunun eşi yoktur. Fatma Büşra Ayaydın’ın eşi çok fazla merak edildiği için bu soruyu cevaplamak istedik. Herhangi bir evlilik yaşamayan oyuncunun evlilik yapması durumunda burada sizleri bilgilendiriyor olacağız.

Henüz evli olmayan Fatma Büşra Ayaydın kendisine sorulan “Hayalinizdeki aile nasıl ? Kaç çocuk istersiniz mesela?” sorusuna “Herkesin istediği gibi hayırlı bir eş isterim. En fazla iki çocuk, bir erkek bir kız. Ama tabii ki hayırlısı.” yanıtını veriyor.

Daha önce katılmış olduğu bir röportajda soruları cevaplayan Fatma Büşra Ayaydın hakkında merak edilenleri cevaplıyor. Burada yöneltilen soruları cevaplayan oyuncu tesettüre girme sürecini anlatıyor. Çocukluktan beri tesettüre girmeyi istediğini ancak son bir kaç yıldır yoğun bir şekilde düşündüğünü anlatıyor.

Fatma Büşra Ayaydın Oynadığı Diziler

Efsane dizi Kurtlar Vadisinin en sevilen karakterlerinden biri olan Süleyman Çakır’ın kızı Selvi karakterini canlandıran Fatma Büşra Ayaydın bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Herhangi bir oyunculuk eğitimi almayan ve okulda almış olduğu tiyatro eğitimi ile oyunculuğa ilk adımı atmış olan oyuncunun herhangi bir profesyonel eğitimi olmadığını belirtiyor.

Fatma Büşra Ayaydın hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

Büşra’nın oynadığı eski dizileri aşağıda listelenmiştir.

  • Kurtlar Vadisi
  • Hatırla Sevgili
  • En İyi Arkadaşım
  • Siccin 3 (Film)
  • Mavi Rüya
  • Derman
  • Muhteşem Yüzyıl
  • Canan

Fatma Büşra Ayaydın Tesettürle Nasıl Buluştu?

Fatma Büşra Ayaydın Son 33 programında tesettürle nasıl buluştuğunu anlatıyor.

Tayanç Ayaydın ve Büşra Ayaydın

Sinema ve dizi oyuncusu Tayanç Ayaydın ile Büşra Ayaydın arasında herhangi bir bağ var mı diye merak ediliyor. Aralarındaki tek bağ sinema ve dizi oyuncusu olmaları ve soy isimlerinin aynı olmayaları diyebiliriz. Tayanç Ayaydın ve Büşra Ayaydın kardeş de değiller.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu