Foto Galeri

Evde Kısa Sürede Yapabileceğiniz 5 Saç Modeli

Şıklık yarışına giren kadınların evde kendilerinin yapabileceği saç modelleri ile göz alıcı bir hal almaları mümkündür.

Bu yazımızda size evde tek başınayken 10 dakika gibi kısa sürelerde hazırlayabileceğiniz saç modellerinden bahsettik. Sizde bu saç modellerinin bu kadar kısa sürede yapılabiliyor olmasına çok şaşıracaksınız.

Evde Yapılabilen Göz Alıcı Saç Modelleri

Şu sıralar virüs ile başımız belada üstelik kuaförlerinde kapalı olması bir hayli canımızı sıkıyor. Ancak bu basit ve kolay anlatımlarla yapılabilen saç modelleri imdadımıza yetişti diyebilirim.

Hem bu kadar profesyonel ve güzel görünmeleri hem de oldukça kolay yapılıyor olmaları sizin de bu saç modellerini denemenizi sağlayacaktır. Evde yapılabilecek saç modelleri isimleri ;

1-) Fiyonk Saç Modeli

Sadece bir kaç adımda çok şık bir arkadan fiyonk saç modeline sahip olabilirsiniz. Oldukça basit ve bir o kadar da şık görünen bu modeli mutlaka denemelisiniz.

Fiyonk Saç Modeli
Fiyonk Saç Modeli

2-) Balık Sırtı Örgü Saç Modeli

Balık sırtı örgünün uzun saçlara yakışmama ihtimali yoktur. En güzel balık sırtını ben yaparım diyebilirsiniz. Ancak en kolay balık sırtı örgü modelini bu detaylı anlatımdaki resimle öğrenebilirsiniz.

Balık Sırtı Örgü Saç Modeli
Balık Sırtı Örgü Saç Modeli

3-) Üst Topuz Saç Modeli

Göz alıcı ve cidden benim kadınlara çok yakıştırdığım üst dağınık topuz modelini bende bu fotoğrafı görünceye dek bu kadar kolay yapamıyordum. Acil bir misafir geldiğinde 10 dakikada çok şık olmam artık hiçte zor değil.

Göz Alıcı ÜStten Topuz Modeli
Göz Alıcı Üstten Topuz Modeli

4-) Son Zamanların Gözde Saç Modelini Yapmak Artık Çok Kolay

Son zamanların en gözde saç modelleri arasında yer alan dağınık topuz için kuaförlere tonlarca para ödeyebiliyoruz. Evet oradan çıktığımız zaman hissetiğimiz o özgüven ve güzellik bazen hiçbir şeye değişilmez. Ancak her zaman aynı şıklıkta kalmak ise bu kolay yapılan dağınık topuz modeli ile mümkün.

Dağınık Topuz Saç Modeli
Dağınık Topuz Saç Modeli

5-) Baharın Vazgeçilmezi Taç Örgü Saç Modeli

Bahar aylarının vazgeçilmezi saçlarımızı canlandıran ve stil sahibi kişilerin tercih ettiği en özel modelimizi en sona sakladık. Taç örgü saç modelini bu kadar kolay yapmak ve bu kadar güzel olması bütün gözlerin üzerinizde olacağı anlamına geliyor.

Baharın Vazgeçilmezi Taç Örgü Saç Modeli
Baharın Vazgeçilmezi Taç Örgü Saç Modeli

Sizinde kolayca yapabildiğiniz ve göz alan saç modelleriniz varsa bunları bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu