Biyografi

Zeynep Buse Korkmaz kimdir? Kaç Yaşında?

Zeynep Buse Korkmaz kimdir, doğum tarihi nedir nerede yaşıyor ? 2002 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. 20 yaşındaki tiktok fenomeni, şu anda İstanbul’da yaşamaktadır. Sağlık meslek lisesinde okurken bazı nedenlerden dolayı okulu terk etmek zorunda kalmıştır. Daha sonra iş hayatına atlayan fenomen, sonrasında ise sosyal medya fenomeni olmuştur. Genç ve güzel sosyal medya fenomeni paylaşmış olduğu eğlenceli videolar ile ünlü olmuştur.

Buse Korkmaz Kaç Yaşında?

Takipçilerinin en çok merak ettiği konulardan biri de güzel fenomenin kaç yaşında olduğudur. Sosyal medya fenomeni Zeynep Buse Korkmaz, 13 Ocak 2002 doğumludur. Güzel fenomen 20 yaşındadır.

Buse Korkmaz Tiktok

Zeynep Buse Korkmaz, TikTok platformunda ve Youtube kanalında paylaşmış olduğu videolarla ünlü olmuştur. Yayınlamış olduğu eğlenceli videolar milyonlarca izlenmiştir. Tik Tok hesabının 5.6 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Buse Korkmaz Fotoğrafları

Önceden çıkan ifşan neden? Ergenlik miydi? sorusunu Youtube kanalında yayınlamış olduğu soru cevap videosunda yanıtlamıştır. Bugüne kadar ifşa çıkması aslında, siz buna kendinizi inandırdınız. Bu peruklarla ve koyu renk rujlarla çıkan fotoğraflar çıkmadı aslında, onları ben paylaştım. Fenomen olmadan önce kendi hesabımda paylaşmıştım. Sosyal medya hesabımda biraz takipçi olduktan sonra fotoğrafları sildim. O zaman 15 yaşımızdaydık. 17 yaşındayken sildim onları. 2 sene boyunca profilimde kaldı, sonra ifşa diye paylaşıldı, inanmayan inanmadı zaten, inanmak isteyen de kendini buna inandırdı açıklamama rağmen.

Zeynep Buse Korkmaz Nereli?

Buse Korkmaz, 13 Ocak 2002 yılında dünyaya gelmiştir ve aslen Erzurum’ludur.

Zeynep Buse Korkmaz Telefon Numarası

Ünlü sosyal medya fenomeninin en çok merak edilenlerinden birisi de telefon numarasıdır. Sosyal medya fenomeni telefon numarasını hiç bir yerde paylaşmamıştır. Telefon numarasını öğrenmek isteyenler hangi amaçla öğrenmek istiyor bilmiyoruz fakat iletişime geçmek isteyen kişiler Instagram hesabı üzerinden iletişime geçmeyi deneyebilirler.

Buse Korkmaz Sosyal Medya Hesapları

Buse Korkmaz’ın sosyal medya hesaplarının çok fazla takipçisi bulunmaktadır.

Buse Korkmaz’ın Youtube kanalında yayınlamış olduğu ALFA isimli rap müzik çalışması 12.486.241 görüntülenme almıştır.

Buse Korkmaz Soruları Cevaplıyor

Buse Korkmaz youtube kanalında kendine sorulan soruları böyle cevalıyor.

Şuanda erkek arkadaşın var mı?

Şuan bir erkek arkadaşım yok arkadaşlar. Olduğu zaman zaten ben size söylemesem de belli ederim. Erkek arkadaşım varsa size yok demem.

Burcun ne ve en sevdiğin burç hangisi?

Burcum oğlak. Burç özelliklerini felan çok takip eden birisi değilim. En sevdiğim burç Aslan burucudur. Aslan burçları ile çok iyi anlaşırım.

Okuyor musun?

Bununla ilgili çoğunuz hiç bir şey bilmiyor. Ben çalışkan bir öğrenciydim ama lise ikinci sınıfta okulu bırakmak durumunda kaldım. Sosyal medyaya başlayana kadar sadece çalıştım. Okulu bırakmak zorunda kaldım. Yoksa şuan sağlık meslek lisesi öğrencisiydim.

Kaç sevgilin oldu ve ne kadar süre ilişki yaşadınız?

Ben daha çok küçüğüm, o yüzden çok hatalar yapabilirim. Bir ilişkimi size sunduktan sonra ilişkim bittiği zaman tamam diyip siz tamam diyorsunuz ve durduruyorsunuz. Uzun ilişki denemez çünkü yaşım küçük ama en uzun ilişkim 7-8 ay.

Vücudun nasıl bu kadar pürüzsüz?

Ben 8. sınıftayken nakil alınmıştım taşındığımız için. O gün okula gidecektim üniformam bile hala hazır değildi. Annemde okul üniforması renklerinde giydirdi. Beni içeri aldılar sınıfı almadılar yüzümde makyaj var diye. Yok diyorum ama inanmıyorlar. Annem felan okula geldi ama kimse bana inanmadı ve yüzüm defalarca silindi. Eve gittiğimde yüzüm çatlamıştı. Annem pişman olmuştu benimle gelmediği için. Neden pürüzsüz olduğumu bende bilmiyorum.

Bu yaşına kadar aldığın en iyi nasihat neydi?

Lütfen kendine odaklan, kendi kalbine odaklan, kendi yeteneğine odaklan.

Buralara gelirken en büyük destekçin kimdi?

Aslında ilk fenomen olduğumda, yada ilk sosyal medyaya başladığımda kimse desteklemedi. Beni artık insanlar tanıyor, tarzımı beğeniyorlar, yaptığım makyajı beğeniyorlar dediğim insanlar var.

Önceden çıkan ifşan neden? Ergenlik miydi?

Arkadaşlar ifşada aslında bir şey çıkmadı. Siz sadece kendinizi inandırdınız. Sosyal medyada biraz takipçim olduktan sonra paylaştığım fotoğrafları sildim. O zaman daha biz 15 yaşımızdaydık. Fotoğraflar sonra ifşa diye paylaştı, inanmayanlar inanmadı zaten.

Şarkı çıkartmayı düşünüyor musun?

Bu aralar aklım karışıyor. Bu konu yüzünde ben çok ikilemde kalıyorum. Şuanda şarkı çıkarmak istemiyorum. İlk şarkımı da size söz verdiğim için çıkartım. Hayalimin televizyonculuk olduğunu biliyorsunuz.

Berfin’le arkadaşlığınız sence uzun süre devam eder mi?

Ben öyle durduk yere arkadaşlığını bitiren, sıkılıp bitiren birisi değilim. Zamanında biri ile arkadaşlığımız bittiyse anlaşamadık bitti veya bir şeyler yanlış anlaşıldığı için bitti. Şuanki tüm arkadaşlarımdan memnumum.

Eski tik tok’mu yeni tik tok’mu sence?

Bundan bi 4 ay önce olsaydı eksi tiktok derdim. Şuanki Buse şuanki tiktok der.

Hayatın için aldığın en önemli karar nedir?

Bir önceki ilişkimden ayrılmak.

Nasıl kilo veriyorsun?

Ben bu konuda hayatımızda tanıyıp tanıyabileceğiniz en düzensiz bir insanım. Kilo alıyorum psikolojim bozuluyor, sonra bi bakıyorum bir anda kilo vermişim ve bunu kendim bile farketmiyorum. Şuan spor yapıyorum ve düzenli beslenmeye çalışıyorum. Sanırım spor yaptığım için vücudum buna alıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu