Fiyat Listesi

Bülent Börek Fiyatları 2024

Bülent Börek, kokusu, lezzeti ve sunumuyla kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi oldu. İncecik açılan hamuru, arasından taşan peyniri ile fark yaratan lezzet son zamanlarda hem reklamlarda, hem de sokaklarda karşımıza sıklıkla çıkıyor. Baklava hamuru ve tamamen özel üretilmiş peynir çeşitleri ile yapılan börek görünümüyle iştah kabartıyor.

Böreklerin yapımında ise organik ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünler böreğe ayrı bir lezzet katıyor ve kalitesini daha yukarılara taşıyor. Üç çeşit peynirin harmanlanmasıyla ortaça çıkan lezzetin çıtırlığı ayrı bir mutluluk veriyor. Tarifini merak edenler için Bülent Börek, “Size bu böreğin tarifini veremeyiz ama Bülent Börekçilik şubelerine bekleriz.” açıklamasını yapıyor. Uzayan peyniri, çıtırlığı ve lezzetiyle gönüllerde taht kuran Bülent Börekçilik börekten daha fazlasını sunuyor. Çıtırdayan hamuru ile her gün aynı özen ve sevgiyle hazırlanan börekler şubelerdeki yerini alıyor.

Ürünler dondurulmadan taze bir şekilde Bülent Börek şubelerine gönderiliyor. Bu sayede müşterilere ürünler taze olarak servis ediliyor. Börekler yavaş bir şekilde gazlı ocaklarda pişiriliyor. Önce ön kısmı sonrasında ise diğer kısmı pişiriliyor. Böreğin pişirilme süresi ortalama 23-30 dakikaları buluyor.

Türkiye’nin bir çok ilinde şubesi bulunan Bülent Börek fiyat listesini, sizler için burada yayınlıyoruz. Börek fiyatları ne kadar ? Porsiyon, kilogram ve tepsi hesabı ile satılan Bülent Börek Fiyatları ile müşterisini de memnun ediyor. Görüntüsü ile iştah kabartan eşsiz lezzette börekler şubelerde sizleri bekliyor.

Güncelleme tarihi: 27.04.2022

Bülent Börekçilik fiyatları zaman zaman değişebilmektedir. En güncel fiyat listesi için Instagram, Facebook ve İletişim numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bülent Börekçilik Fiyatları
Bülent Börek

Bülent Börek Fiyat Listesi 2024

Bülent Börekçilik lezzetlerine şubelerden ve tepsi sipariş hattından sipariş vererek ulaşabilirsiniz. Porsiyon, kilogram ve tepsi hesabı ile satışı yapılan börekler tüm şubelerde aynı fiyat üzerinden satılıyor. Peki fiyatı kaç tl? Tepsi olarak börek satın almak isteyenler 1 kilogramlık tepsiler için 35.00 TL, 2 kilogramlık tepsiler için ise 75.00 TL depozito ücreti öder. Sonrasında tepsiyi iade etmeleri durumunda ödemiş oldukları depozito ücretlerini geri alırlar. Kilogram olarak satın almak isteyenler için Bülent Börek fiyatı 88.00 TL’dir. Tepsi sipariş hattı 0549 276 70 01 telefon numarasını arayarak 2 kilogramlık tepsi için 176.00 TL, 4.5 kilogramlık tepsi için ise 396.00 TL ödeyerek Bülent Börek satın alabilirsiniz.

İşte Bülent Börek fiyatları;

  • Bülent Börek 1 Porsiyon (250 gram): 22.00 TL
  • Bülent Börek 1 Kilogram Börek Fiyatı: 88.00 TL
  • Bülent Börek 1 Tepsi (2 Kilogramlık Tepsi): 176.00 TL
  • Bülent Börek 1 Tepsi (4,5 Kilogramlık Tepsi): 396.00 TL

2 kilogramlık tepsi için 35 TL, 4.5 kilogramlık tepsi için ise 75 TL depozito ücreti alınır. Tepsi teslimi ile birlikte alınan ücret geri ödenir.

bülent börek fiyatları
Bülent Börek Porsiyon

Bülent Börekçilik Porsiyon – Kilogram – Tepsi Fiyatları 2024

PorsiyonFiyatTepsi Ücreti (Depozito)
1 Porsiyon (250 gram)22,00 TL
1 Kilogram Bülent Börek88.00 TL
1 Tepsi 2 Kilogram176.00 TL35.00 TL
1 Tepsi 4.5 Kilogram396.00 TL75.00 TL

Bülent Börek fiyatları 2024 için şirket ile görüşülerek güncel fiyatlar eklenmiştir. Düzenli olarak fiyatlar güncellenerek sizlerle paylaşılacaktır kilosu ne kadar diye merak ederseniz içeriğimize göz atın. Tepsi siparişi için yukarıda paylaşmış olduğumuz sipariş hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bulunduğunuz bölgedeki Bülent Börekçilik şubesine uğrayarak paylaşılan fiyatlar üzerinden eşsiz böreği tadabilirsiniz.

Bülent Börek Fiyat Listesi

Bülent Börek Sipariş Nasıl Verilir?

Türkiye’nin bir çok ilinde şubeleri bulunan Bülent Börek, 0549 276 70 01 telefon numarası üzerinden tepsi siparişi alıyor. İster WhatsApp üzerinden mesaj atın, isterseniz de telefon numarasını arayın ve tepsisi için sipariş detaylarını iletin. Kilogram, 2 kilogramlık ve 4.5 kilogramlık tepsi seçeneklerinden birini tercih ederek sipariş verebilirsiniz.

Sizlere en yakın Bülent Börekçilik nerede diye merak ediyorsanız, bulentborekcilik.com adresine tıklayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bülent Börek şubelerini İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Adana, Konya ve bir çok ilde bulabilirsiniz.

Gaziantep TV, ülkemizde bir çok ilde şubesi bulunan Bülent Börek’in şubesine giderek üç çeşit peynirle hazırlanan harika su böreğini test etmiş. Videoyu izleyerek ürünleri son derece kıymetli olan özel hamur, özel peynir ve özel tereyağı ile hazırlanan börek hakkında ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Köfteci Yusuf Fiyatları
Domino’s Pizza Menü Fiyatları
Komagene Çiğ Köfte Menü Fiyat Listesi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu