Sorgulama

Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama 2023 (e Sonuç Öğrenme)

Bezmialem kan tahlili sonuçları nasıl öğrenilir sonuç bakma nasıl olur sonuçlar kaç günde çıkar? Bezmialem tahlil sonuçları e sonuç sistemi ile online olarak öğrenilebilmektedir. Bezmialem lab sonuç sayfasında TC Kimlik No, Hasta No, Doğum Yılı, Baba Adı bilgileri ile laboratuvar sonuçlarına bakabilirsiniz.

Bezmialem lab sonuç sistemi ile hastanede yaptırmış olduğunuz tahlil sonuçlarını online olarak öğrenebiliyorsunuz. Laboratuvar test sonuçları için yapmanız gereken şey lab sonuç sayfasını ziyaret ederek sizden istenen doğru bilgileri girmek olacaktır. Sisteme giriş yaptığınız zaman sonuçlanmış olan tahlil röntgen ve radyoloji sonuçlarına ulaşabileceksiniz.

Bezmialem Tahlil Sonuçları Sorgulama

Bezmialem tahlil sonuçları online ortamda hasta bilgi sistemi sayesinde sorgulanabilmektedir. Vatandaşlar istenen bilgileri girdikten sonra sisteme giriş yaparak laboratuvar sonuçları görüntüleme sayfasına ulaşabilir.

 • Bezmialem tahlil sonuçları için kullanılan internet sitesi adresi https://labsonuc.bezmialemhastanesi.com/ 
 • Siteye giriş yaptıktan sonra TC Kimlik No, Hasta No, Doğum Yılı, Baba Adı bilgileri girilerek Giriş tuşuna basılır.
 • Açılan sayfada sonuçlanmış olan tahlil sonuçları görüntülenecektir.
 • Hasta no bilinmemesi durumunda hastaneyi arayarak veya hasta kayıt sekreterinden öğrenilebilir.

Ülkemizdeki en gelişmiş hastanelerden birisi olan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tedavi olmak isteyen hastalar bir çok yeniliğide yaşamaktadırlar. Bunlardan en önemlisi Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde tahlilleriniz yapıldıysa bu tahlil sonuçlarını 3 farklı yöntemle öğrenebilmenizdir.

Bu tahlil sonuçları;

 1. Online ortamda yani internette öğrenilebilir,
 2. Bezmialem Tıp Fakültesi e-sonuç sayfasına girerek öğrenilebilir,
 3. Üniversite Hastanesini telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.

Bezmialem e Sonuç

Bu hastanenin getirmiş olduğu yeniliklerden bir tanesi online olarak yani internetten tahlil sonuçlarını öğrenebilme imkanıdır. Bu şekilde doktorunuza görünmeden önce tahlillerinize bakabilir ya da bir başka uzmana muayene olduğunuzda sonuçlarınızı da gösterebilirsiniz. e-sonuçlar sayfasına giderek sizden istenen bilgileri doğru şekilde doldurup sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İnternetten lab sonuç ile tahlil sonuçlarını sorgulamak için;

 1. Üniversitenin hasta bilgi sistemi olan https://labsonuc.bezmialemhastanesi.com/ adresine giriş yaparak,
 2. T.C Kimlik numaranız, adınız soyadınız, resimdeki güvenlik kodu, hasta numaranızı ve baba adınızı girerek sisteme giriş yapın,
 3. Bu açılan sayfada sorgulama yaptığınız tahlil sonuçlarını görebilirsiniz.

Bu verdiğimiz sayfaya ulaşamıyorsanız Bezmialem Üniversitesi Tıp Fakültesi aramasını yaptıktan sonra girdiğiniz üniversitenin sayfasında “e-Sonuçlar” sekmesine tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

Bu tahlil sonuçlarının raporlarını çıktı alabilir ve bir dosya haline de getirebilirsiniz. Bezmialem tahlil sonuçları sorgulaması yapmak için Hasta No bilmeniz gerekmektedir. Hasta No elinizde yoksa öğrenmek için hastaneyi arayabilir veya hastanede çalışan bir sekretere durumu belirterek hasta no öğrenebilirsiniz.

Bezmialem hastanesi randevu sayfasından online randevu nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz. Hastane, bölüm ve doktor seçimi yaptıktan sonra randevu araması yaparak uygun olan gün için randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Bezmialem Laboratuvar Sonuçları

Bezmialemde ki sonuçlarını birde telefonla arayarak öğrenebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey üniversite hastanesinin iletişim numaralarıdır. Bu numaralar;

0212 453 0 453

Bir diğer hastane olan Bezmialem Dragos Hastanesinin ise telefon numarası 0216 256 56 56 şeklindedir. Eğer bu hastanelerde tedavi olduysanız kayıtlı telefon numaralarınıza da tahlil sonuçlarınızın çıktığına dair bir mesaj gelecektir.

Bezmialem Hastanesi Patoloji Sonucu Sorgulama

Hastalara kesin tanıyı koymak için en son yapılan işlemlerden bir tanesi olan patoloji raporları sonuçlarıda hastanenin e-sonuç sayfasından öğrenilebilir.

Kanser gibi ciddi vakalarda sonuçların biran önce alınması ve hastanın tedavisine başlanması için bezmialem hastanesi e-laboratuvar sisteminden patoloji sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Bu sonuçlar ile bir başka hastanede doktora yardımcı olacak tümörün yayılması, ne kadar yayıldığı ve diğer genel bilgilere sonuçlar üzerinden ulaşılabilir.

Bezmialem hastanesi patoloji sonuçlarını öğrenmek için yapmanız gerekenler ise sırasıyla şu şekildedir;

 1. https://labsonuc.bezmialemhastanesi.com/ adresine giriş yaptıktan sonra,
 2. İsim soyisim, T.C kimlik numarası ve hasta numarasını girerek işlemi sürdürebilirsiniz.
 3. Sistemde istenen hasta numarası ise tahlil verdiğiniz barkodun üst kısmında yazmaktadır.

Yine Bezmialem Dragos Hastanesinde verdiğiniz biyopsi için de bu sistemi kullanabilirsiniz.

Patoloji ve Tahlil Sonuçları Ne Zaman Çıkar?

Bezmialem üniversite hastanesinde verdiğiniz kan ve diğer tahlil sonuçları genellikle bir iş günü içerisinde çıkmaktadır. Sabah verdiğiniz tahlil sonuçları öğleden sonra, öğleden sonra verilen örnekler ise ertesi gün çıkmaktadır.

Bunun için dikkat etmeniz gereken en önemli husus muayeneye cuma günü gidecekseniz öğleden önce gidip kan ve diğer tahlillerinizi vermek olacaktır. Öğleden sonra verdiğiniz örnekler haftasonu olması nedeniyle pazartesi gününe sarkabilir.

Eğer sabah verdiğiniz örnekleri öğleden sonra e-sonuç ekranından hemen görmek istiyorsanız biraz beklemeniz gerekebilir. Ancak doktorunuza giderseniz sonucu hemen görebileceksinizdir.

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Dragos Hastanesi Tahlil Sonuçları

Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi’ne bağlı Dragos Hastanesi İstanbul Maltepe’dedir. Bu hastanede yaptırmış olduğunuz tahlil sonuçlarına buraya tıklayarak TC Kimlik No, Hasta No, Doğum Yılı ve Baba Adı gibi gibileri girdikten sonra ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileyerek merak ettiğiniz soruları yorumlarda sorabileceğinizi belirtmek isteriz.

İlgili Makaleler

21 Yorum

  1. Yapamayacak bir şey yok aslında. Hastane bilgi sistemine tc, hasta no, doğum yılı ve baba adı girilerek tahlil sonuçlarına bakılabiliyor.

  1. Hastaneyi arayarak sonuçlarınızın çıkıp çıkmadığını öğrenebilirsiniz. Yada hastaneyi arayıp hasta no öğrenebilirsiniz.

  1. Ne yazık ki, Bezmialem tahlil sonuçları sorgulama yapmak için hasta no bilmeniz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu