Yaşam

Ankara’nın En İyi Sosyete Pazarları Rehberi (Pazar Günleri)

Ankara sosyete pazarları; Ümitköy, Sıhhıye ve Çayyolu gibi bölgelerde haftanın belirli günlerinde açılan pazarlarda her çeşit ürün bulunuyor. ankaradaki ucuzluk pazarı fiyatları nedir pazar yerleri nerededir, içinde giysi ve kıyafet haricinde ne vardır?

Ankara sosyete pazarı tezgahları, lüks alışveriş merkezlerinde bulamayacağınız çeşitli ürünler sunar. Giyimden, aksesuara, dekoratif ürünlerden teknoloji ürünlerine kadar her kategorinden ürün bulabileceğiniz sosyete pazarlarına giderek bambaşka bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Normal mağazalarda ulaşamayacağız ürünlere daha ucuza ulaşabileceğiniz pazarlarda keyif alarak alışverişinizi yapabilirsiniz. “Sosyete Pazarı” düşük fiyata özgün alışveriş yapmak isteyenlerin sürekli uğradığı yerlerdir. Trend haline gelen bu pazarlar neredeyse tüm şehirlerde bir kaç tane bulunuyor. Ankara sosyete pazarı hangi günler açık? Nerede? gibi bir çok sorunun cevabını hazırladığımız bu rehberde bulabilirsiniz.

1. Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı

Hemen hemen her markayı bulabileceğiniz Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar günleri açıktır. Gezilip alabileceğiniz değişik ürünler bulunuyor. Ankara’daki en iyi Sosyete pazarlarından birisi olan Gerçek İstanbul Sosyete Pazarında güzel ve kaliteli ürünler bulabilirsiniz.

Gerçek İstanbul Sosyete PazarıAnkara’nın Etimesgut ilçesinde Erler mahallesinde yer alıyor.

Etimesgut’da bulunan Gerçek İstanbul Sosyete Pazarı Ankara’lı vatandaşların en çok tercih ettiği sosyete pazarlarından biridir. Çok geniş bir ürün yelpazesi bulunan sosyete pazarı haftanın belirli günleri hizmet veriyor. Vatandaşlar ihtiyaçlarını uygun fiyata alabilmek için Ankara’nın her yerinden sosyete pazarına uğrayarak ihtiyacını gideriyor.

2. Bahçelievler Etiler Sosyete Pazarı

Etiler Sosyete Pazarı, Ankara’nın Çankaya ilçesi Bahçelievler’de yer alıyor. Çeşitli ev eşyaları, dekorasyon ürünleri, teknolojik ürünler ve giyim kategorilerinde dükkanları bulabileceğiniz sosyete pazarına vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Pazartesi ve Cuma günleri açık olan Bahçelievler Etiler sosyete pazarında uygun fiyatlı binlerce ürün bulunuyor. Alışveriş keyfi yaşamak istiyorsanız Etiler sosyete pazarına uğrayarak biz keyfi tadabilirsiniz.

3. Ümitköy Sosyete Pazarı

Ümitköy Sosyete Pazarı; Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri açıktır. Aksesuar, giyim, dekorasyon ve ev eşyalarını uygun fiyata alabileceğiniz sosyete pazarında kaliteli ürünler bulabilirsiniz. İkinci el eşya tezgahları bulabileceğiniz gibi sıfır eşyaların satıldığı tezgahlarda bulunuyor. Binlerce çeşit ürünün bulunduğu sosyete pazarı Ankara’nın en büyük sosyete pazarlarından biridir.

Ümitköy Sosyete Pazarı’na servisle ulaşım yapılabiliyor. Pazara giden vatandaşlar giyim, ev aletleri, dekorasyon, aksesuar ve daha bir çok ürüne uygun fiyata ulaşabiliyor.

Ümitköy Sosyete PazarıAnkara’nın Çankaya ilçesinde Ümitköy mahallesinde yer alıyor.

4. Prestij Sosyete Pazarı

Prestij Sosyete Pazarı Haftanın 4 Günü Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açıktır. Giyim, aksesuar, dekorasyon, yiyecek, çeyiz ve bir çok ürün çeşitliliği bulunan sosyete pazarı Eryaman Devlet Mahallesi GİMSA Market karşısında yer alıyor.

5. Dikmen Sosyete Pazarı

Dikmen sosyete pazarı Cuma, Cumartesi, Pazar, Pazartesi günleri olmak üzere haftanın 4 günü açıktır. Ankara’nın Çankaya ilçesi Dikmen caddesinde yer alıyor. Gıdadan tekstile birçok ürünü bulunduran Dikmen Sosyete Pazarına vatandaşlar sıklıkla uğrayarak alışverişlerini yapıyor.

6. Batıkent Sosyete Pazarı

Ankara Batıkent’te bulunan sosyete pazarı, Çarşamba, Cuma, Cumartesi, Pazar, günleri açıktır. Alışveriş için sosyete pazarını tercih eden vatandaşlar ihtiyaçlarını ucuz tezgahlardan alışveriş yaparak gideriyor. Kozmetikten, takıya, kıyafetten, ev aletlerine kadar uygun fiyata alışveriş imkanı sunan Batıkent Sosyete Pazarında vatandaşlar ihtiyacı olan her ürüne rahatlıkla ulaşabiliyor.

7. Sıhhiye Sosyete Pazarı

Sıhhiye Sosyete Pazarı; Perşembe günleri açıktır. Binlerce çeşit ürünü bulabileceğiniz sosyete pazarında alışveriş yaparak eksiklerinizi uygun fiyata satın alabilirsiniz. Özellikle aksesuar ve kıyafet açısından oldukça geniş ürüne sahip olan tezgahlara vatandaşların ilgisi oldukla fazla.

Sıhhiye Sosyete Pazarını ihtiyacınız olan her ürün için ziyaret edebilirsiniz. Bir çok kategoride tezgah bulunan pazarda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilirsiniz. Pazarda kapalı ve açık otopark bulunmasından dolayı park sıkıntısı yaşamazsınız. Ayrıca ücretsiz kalkan servislerle de ulaşım yapılabilmekedir. Haftada sadece 1 gün kurulan sosyete pazarı Ankara’nın en çok ziyaret edilen pazarlarından biridir.

Sıhhiye Sosyete PazarıAnkara’nın Çankaya ilçesinde Huzur’da yer alıyor.

8. Ayrancı Antika Pazarı

Ankara’nın Ayrancı semtinde bulunan Antika Pazarı her ayın ilk pazar günü kuruluyor. Hem ucuzluğu hem çeşitli ürünlerin satışının yapıldığı bit pazarı bir çok kişiye hitap ediyor. Ev eşyaları, teknoloji ürünleri, giyim ve daha bir çok kategoride ürün satışı yapılan tezgahlar mevcut.

9. Çukurambar Nişantaşı Sosyete Pazarı

Takıdan giyime, ayakkabıdan parfüme, teknoloji mağazalarına kadar binlerce çeşit ürün bulabileceğiniz Çukurambar Nişantaşı Sosyete Pazarı Çarşamba, Perşembe, Cumartesi günleri açıktır. İhtiyaçlarınızı uygun fiyata alabileceğiniz sosyete pazarını keyfle gezerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Limon BazaarAnkara’nın Çankaya ilçesinde Çukurambar mahallesinde yer alıyor.

10. Etlik Nişantaşı Pazarı

Nişantaşı Pazarı Etlik Şubesi, Salı, Cuma ve Pazar günleri açıktır. Giyim ev tekstili, aksesuar gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz sosyete pazarında kaliteli ve şık ürünler bulabilirsiniz. Ziyaretçiler pazarı ziyaret ettikleri zaman uzun bir solukla pazarı gezip ihtiyaçlarını giderebiliyor.

11. Nişantaşı Pazarı – Çankaya Şubesi

Çankaya Nişantaşı Pazarı şubesi; Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri açıktır. Teknoloji ürünleri, ev aletleri, giyim ve dekor ürünleri bulabileceğiniz sosyete pazarında uygun fiyatlarla harika ürünler bulabilirsiniz.

Çankaya Nişantası PazarıAnkara’nın Çankaya ilçesinde Turan Güneş Bulvarında yer alıyor.

12. Gordion Sosyete Pazarı

Kıyafetten ev aletlerine, aksesuardan kozmetiğe, çantadan ayakkabıya kadar binlerce ürün bulabileceğiniz Gordion Sosyete Pazarında uygun fiyata alışveriş yapabilirsiniz. Sosyete Pazarı Ankara Yenimahalle’de bulunuyor.

Gordion Sosyete Pazarı her cuma, cumartesi ve pazar günleri açıktır.

13. Keçiören İstinye Sosyete Pazarı

İstinye Çarşı Pazar Salı, Çarşamba, Cumartesi, Pazar olmak üzere haftanın 4 günü açıktır. Bir çok şeyi bulabileceğiniz bir yer. Giyim, züccaciye, telefon aksesuarları, gıda üzerine ihtiyacınız olan bir çok şeyi uygun fiyata satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünleri bir arada bulabileceğiniz sosyete pazarı Keçiören’ de bulunuyor.

14. Dilek Sosyete Pazarı

Dilek Sosyete Pazarı Ankara şehrinde Yenimahalle ilçesinde Demetevler‘de bulunuyor.

15. Göksu Sosyete Pazarı

Göksu Park Sosyete Pazarı Ankara’da Yenimahalle’de bulunuyor. Her Cumartesi ve Pazar günleri açık olan sosyete pazarında binlerce çeşit ürün bulunuyor.

16. Yenişehir Sosyete Pazarı

Ankara Sıhhiye’de bulunan Yenişehir Sosyete Pazarı vatandaşların en çok uğradığı pazarlardan biridir. Marka ürünler, dekorasyon ve ev aletleri, giyim ve aksesuara kadar bir çok ürünü bulabileceğiniz Ankara Sosyete Pazarı vatandaşların uğrak noktası haline gelmiş durumda.

17. Yenikent Sosyete Pazarı

Ankara’nın Sincan bölgesinde bulunan ve en çok ziyaret edilen sosyete pazarlarından biri olan Yenikent Sosyete Pazarı kontrol ettiğimiz zaman kalıcı olarak kapatıldığı görülüyor.

Sosyete Pazarı Hangi Günler Açık?

Ümitköy Sosyete Pazarı Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri açıktır.
Sıhhiye Sosyete Pazarı Perşembe günleri açıktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu