Sağlık

AFSÜ – Afyonkarahisar Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

AFSÜ – Afyonkarahisar Üniversitesi Hastanesi, online ve telefonla randevu alma, adres ve telefon bilgileri, yol tarifi, nerede ve nasıl gidilir ücreti var mı iletişim ve doktorları hakkında bilgi sorgulama nasıl olur?

AFSÜ – Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, telefon, nerede ve nasıl gidilir sorularının cevapları aşağıdaki gibidir.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) hastanesi, halk arasında Mavi Hastane olarak bilinen hastaneden online ve telefonla randevu alabilirsiniz randevu iptal etme de yapabilirsiniz. Tahlil sonuçlarını online ortamda kimlik bilgilerinizle öğrenebilirsiniz.

AFSÜ – Afyonkarahisar Üniversitesi Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

afsü randevu alma

Afyonkarahisar Üniversite Hastanesi randevu almak için online sistemi ve telefonla randevu alma sistemini kullanabilirsiniz.

Adım adım AFSÜ randevu alma;

 • AFSÜ randevu almak için buradaki linke tıklayın.
 • Açılan sayfada TC Kimlik No ve Doğum Yılınız alanlarını doldurarak Giriş butonuna tıklayın.
 • Eğer cep telefonu numaranız ve mail adresiniz kayıtlı değil ise sisteme bu bilgileri ekleyin.
 • Hastane Portal Randevu ekranından Bölüm ve Birim veya Doktor seçimi yapın.
 • Randevu almak istediğiniz tarih ve saat seçimini yaparak AFSÜ – Afyonkarahisar Üniversitesi Hastanesi için randevu alabilirsiniz.

Randevu alırken randevu kuralları alanında çıkan uyarıları dikkatlice okuyun. Özel muayeneyeler için muayene öncesi veznelerden ödeme yapmanız gerekecektir. Muayeneye gitmeden önce vezneden ödeme yapmayı unutmayınız.

Afyonkarahisar Üniversitesi Hastanesinden randevu almak için 0272 606 02 72 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden kimlik bilgileri ve randevu alınmak istenen bölüm ve doktor bilgileri verileren randevu alabilirsiniz.

İlgili İçerik: Bezmialem Randevu Al Online

Mavi Hastane Randevu Alma

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) hastanesi halkın dilinde Mavi Hastane olarak bilinmektedir. Mavi hastane randevu işlemleri online ve telefon numarası ile yapılmaktadır.

Afyon mavi hastane randevu nasıl alınır?

 • Randevu al butonuna tıklayarak açılan sayfada istenen bilgileri girin.
 • Randevu almak istediğiniz hastane, bölüm ve doktor seçimini yapın.
 • Randevu almak istenilen tarih ve saat seçimi yapılır.
 • Kırmızı yanan saatler dolu, yeşil yanan saatler ise açık randevulardır.
 • Yeşil yanan saatlerden size uygun olana tıklayarak Afyon mavi hastane randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi (AFSÜ) Tahlil Sonuçları

Halk arasında Mavi Hastane olarak da bilinen Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi hastanesinin kısaltılmışı AFSÜ olarak bilinmektedir. Bu hastanede yaptırdığınız tahlil sonuçlarını online laboratuvar sonuçları sistemi sayesinde öğrenebilirsiniz.

AFSÜ Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi’nde yaptırmış olduğunuz 2024 yılı tahlil sonuçlarını online öğrenmek için;

 • http://212.156.92.82:20808/nucleus-hastaportal-sonuc/public/main?user=PUBLIC adresine giderek Hasta Portal ekranını açın.
 • Gelen ekranda doldurulması gereken TC. Kimlik No ve Şifre bilgilerini girerek Giriş butonuna tıklayın.
 • Eğer şifrenizi bilmiyorsanız Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak TC. Kimlik No, doğum yılı ve telefon numarası bilgileri ile şifrenizi yenileyebilirsiniz.
 • Daha önce şifre almadıysanız bu yöntem ile yeni şifre tanımlayabilirsiniz.

AFSÜ randevu alma ve tahlil sonuçları hakkında faydalı olacağınızı düşündüğümüz bu içeriği sizler için paylaştık. Aklınıza takılanları yorumlardan sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu