İş ve Para

Acil Para Lazım Diyenlere 1 Saatte Nakit Bulma Yöntemleri!

Acil para lazım, 1 saat içinde nereden para bulabilirim diye kara kara düşünüyor musunuz kredi çekemiyorum ama banka hariç nereden hemen nakit buluruz acil ihtiyaç halinde para nasıl bulunur size yardımcı olmaya çalışacağız. Kısa sürede nasıl para bulabileceğinizi bu yazımızda anlatılıyoruz. Bor para veren, acil nakit veren kişilerin sizi kandırmasına izin vermeyin. Nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için yasal olmayan işlere girişmeden elinize nasıl para geçebileceğini anlatmaya çalıştık. Senetle para, kısa sürede nakit bulma ve parayı ihtiyacı olan öğrencinin paraya nasıl ulaşabileceğinin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse taksitli telefon alıp satarak nakite çevirebilirsiniz, bankaların acil ihtiyaç kredilerine başvuruda bulunarak acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

1 Saat İçinde Acil Nakit Para Bulmanın Güvenli Yolu Bankalar

Bir çok özel ve devlet bankalarının tamamı acil kredi lazım diyenler için mobil şube üzerinden yaklaşık 1 saat içerisinde para vermektedir. Bankalar dijital kredi ile kefil ve evrak istemeden çok kısa sürede krediyi onaylayarak banka hesabına aktarmaktadır. Bir çok kişi hiç bankaya uğramadan nakit ihtiyaçlarını bu yöntemle kısa sürede halledebiliyor. 50 bin TL kadar parayı hiç bir belge göstermeden, imza atmadan ve kefil göstermeden almak mümkün. Dijital kredi başvurunuz onaylandığı zaman 1 saatten daha erken bir sürede paranız hesabınıza geçer. Herhangi bir bankada hesabınız ve internet şubeniz bulunuyorsa dijital krediye başvurarak 1 saat içinde paranızı alabilirsiniz. Bu kredi başvurularında banka kefil, belge ve gelir belgesi istemez. Peki bu krediyi nasıl kullanabilirsiniz? İlk olarak kredi notunuzun uygun olması ve internet şubesi kullanıyor olmanız gereklidir. Kredi notunuzda herhangi bir sıkıntı yoksa ve banka hesabınızın internet şubesine ulaşabilirseniz kredi başvurusunda bulunarak kısa sürede kullanım sağlayabilirsiniz.

Kısa sürede para kazanmak için iddia oynamak gibi bir yanlışa sakın düşmeyin. Elinizde bulunan bir miktar parayı da kaybedebilirsiniz.

Acil Para Bulma Yolları

Acil Para Lazım Diyenlere Öneriler

Acil para lazım diyenler muhtemelen çok sıkışık durumda olurlar. Eğer çok acil bir şekilde nakite ihtiyacınız varsa aşağıdaki adımları izleyerek ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

 • Kredi Çekmek: Kredi notunuz iyi ise acil para ihtiyacınızı kredi çekerek giderebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçları için en çok kullanılan yöntemdir. Eğer krediniz puandan dolayı onaylanmıyorsa kredi notu iyi olan bir kefil ile bankaya giderek tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Kredi Kartından Nakit Avans Kullanmak: Kredi kartınızın limiti bulunuyorsa nakit avans veya taksitli nakit avans kullanarak para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
 • Borç Almak: Çevrenizdeki arkadaşlarınızdan veya aile yakınlarınızdan borç para isteyerek ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Eğer size güveniyorlarsa ve miktar çok fazla değilse bu işinizi görecektir.
 • İkinci El Eşyaları Satmak: Evde bulunan ve kullanmadığınız ikinci el eşyaları , ikinci el eşya alan mağazalara satabilirsiniz. İnternet üzerinden kullanmadığınız elektronik eşyaları satarak paraya çevirebilirsiniz.
 • Cep Telefonu Satışı: Hattınızın üzerine alacağınız cep telefonunu telefonculara satarak nakite çevirebilirsiniz. Telefoncu yerine çevrenizde telefon alacak kişi var ise o kişi daha fazla para vereceğinden ona vermeniz elinize daha fazla para geçmesini sağlar.

Çok sıkıştım para lazım diyorsanız ve yukarıdaki yöntemlerden herhangi biri sizin için uygunsa o yöntemi deneyebilirsiniz.

Öğrenciyim Paraya İhtiyacım Var Acil Nakit Para Bulma Yöntemleri Nelerdir?

blank
Paraya İhtiyacım Var Diyenler Dikkat!

Genellikle ailelerinden uzakta yaşayan öğrenciler kimi zaman acil nakit para bulmakta zorlanıyorlar. Eğer öğrenciyim acil paraya ihtiyacım var diyorsanız ve bunu da 1 saat içerisinde halletmek istiyorsanız bu hiç de kolay olmayacaktır. Fakat sizler için araştırmış olduğumuz acil para bulma yöntemleri sayesinde kısa sürede para bulmanızı sağlayabilirsiniz. Fakat acil paraya ihtiyacınız olduğu zaman yasal olmayan kişi ve kurumlarla kesinlikle görüşmemenizi öneriyoruz. Zor durumunuzu fırsat bilenler sizi daha zor duruma sokabilir. Acil para bulma yöntemleri nelerdir diyorsanız aşağıdaki yöntemleri inceleyebilirsiniz.

 • Faturalı hattınızın üzerine cep telefonu alıp satarak acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
 • Eğer kredi kartınızın limiti var ise kuyumculardan altın alıp satarak nakite çevirebilirsiniz.
 • Kredi kartınızda limit bulunuyorsa ve tanıdık bir market var ise belirli bir komisyon karşılığında nakit paraya çevirebilirsiniz.
 • Kısa sürede satılan ürünleri senetle satış yapan yerlerden alıp satarak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Eğer daha önce kredi çekip düzenli bir şekilde ödemesini gerçekleştirdiyseniz dijital kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Eğer paraya aynı gün ihtiyacınız yok ise bulunduğunuz ildeki günübirlik işleri araştırabilirsiniz.

Borç para veriyorum 2024 diye internette gezen ilanlara güvenmemelisiniz. Borç para almak için ailenizden birini veya arkadaşlarınızı tercih edebilirsiniz. Senetle para veren yerler günümüzde yasal olmayan bir girişimdir.

Acil Paraya İhtiyacım Var Borç Para Arıyorum Diyenler Dikkat!

Kara listede olan, sicili bozuk olan ve kredi notu dülüklüğünden dolayı kredi kullanamayanlar acil para ihtiyaçlarını karşılamak için senetle para veren yerleri araştırıyorlar. Fakat yasal olmayan ve güvenli olmayan bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Acil nakit ihtiyacını gidermek için senetle eşya satan kurumsal firmalar, senetle cep telefonu veren yerler ve güvenli olan alışveriş merkezlerini tercih edebilirsiniz. Banka hesabınız bulunuyorsa avans hesap açılması için bankanız ile görüşebilirsiniz. Fakat daha fazla paraya ihtiyacınız varsa en sağlıklı yöntem bankaya başvurarak ihtiyacınız olanı kadar krediye başvurmak gerekecektir. Bilmeniz gereken şey ise eğer yüksek miktarda krediye başvuruda bulunacaksanız ve maaşınız bulunmuyorsa ipotek göstermeniz gerekebilir. Tarla, arsa, ev ve araba gibi taşınmazları ipotek ettirerek bankada krediye başvurabilirsiniz.

Cep Telefonu Alıp Satarak Nakit Para Bulma Yöntemi

blank
Para Lazım Diyenlere Fikirler

Acil para bulma yöntemlerinden birisi de hattınızın üzerine cep telefonu alıp satmak. Banka kredisi kullanmanızın mümkünü yoksa güvenli olarak bu yöntemi deneyebilirsiniz. Eğer 1000 TL ile 10.000 TL arasında paraya ihtiyacınız var ise hangi operatörü kullanıyorsanız şubesine giderek hattınızın üzerine cep telefonu alıp telefoncuya satarak nakite çevirebilirsiniz. Ayrıca kefilsiz, kredi kartsız senetle cep telefonu veren güvenli alışveriş merkezlerinden de cep telefonu alabilirsiniz. Kredi kartı olmadan ve kefilsiz cep telefonu veren firmalar;

 • Evkur (Türkiye’nin bir çok ilinde mağazası bulunmaktadır.)
 • Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ( Cep telefonu faturanızın üzerine telefon alabilirsiniz. Telefon alırken hat puanınıza göre kredilendirme yapılır)
 • Yön Avm (Türkiye’nin bir çok ilinde mağazası bulunmaktadır.)
 • Soylu Avm
 • Mutlu Evim

Yukarıdaki mağazalar gibi Türkiye’de bir çok mağaza senetle cep telefonu vermektedir. Para lazım nerden bulabilirim diyenler telefonu alıp telefoncuda veya internet sitesi üzerinden satışını yapabilir.

Dijital Kredi ile İnternet Üzerinden Acil Para 

Garanti BBVA müşterileri Mobil ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, 444 0 335 Anında Kredi Hattı üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Eğer Garanti BBVA Mobil kullanıyorsanız dijital ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

Garanti Bankası Dijital İhtiyaç Kredisi
Miktar24 Ay36 Ay
5.000 TL271,35 TL205,48 TL
10.000 TL552,97 TL410,96 TL
15.000 TL827,25 TL610,64 TL
20.000 TL1.102,99 TL814,19 TLL
25.000 TL1.373,23 TL1.002,37 TL
30.0000 TL1.647,88 TLL1.202,85 TL
40.000 TL2.197,17 TL1.603,79 TL
50.0000 TL2.731,80 TL1.989,47 TL
30.08. 2024 Tarihli Oranlar

Garanti BBVA gibi diğer bankalarda dijital ihtiyaç kredisi kullandırımı yapmaktadır. Üstelik bunun için kefil, belge ve gelir belgesi gerekmez. Şubeye gitmeden kredi kullanarak acil para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Güncel kredi hesaplamasına buradan ulaşabilirsiniz.

Borç Para Veriyorum İlanları 2024

Acil nakit ihtiyacınızı nasıl gidereceğinizi internette aradığınız zaman karşınıza borç para veriyorum 2024 konuları ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar yasal olmayan kişiler ve dolandırıcılardır. Bu ilanların hiç bir güvenirliği bulunmadığından dolayı kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Eğer az miktarda bir paraya ihtiyacınız varsa çevrenizdeki insanlardan istemeniz daha güvenli olacaktır. Borç para veriyorum diyenlere internet üzerinden kesinlikle inanmayın. Sizi daha kötü duruma sokabilir ve elinizde olan bir miktar para varsa o bile gidebilir.

Lütfen aşağıdaki haberi izleyin ve dolandırıcıların eline düşmeyin!

Acil kredi, veya kara listede olanlara kredi çıkartılır şeklindeki ilanlar son zamanlarda oldukça artmış durumda. Bu ilanlar aslında dolandırıcıların kurbanlarını ağlarına düşürmek için izlemiş oldukları bir yöntemdir. Uzmanlar, olan borcunuzu kapatmak yerine yeni yeni borcunuz olabilir yönünde uyarıyor. Diyelimki yolda veya internette bir ilan gördünüz, eğer kredi siciliniz bozuksa size kredi çıkarttırabiliriz diyenlere sakın inanmayın ve aramayın. Aradığınız zaman büyük bir tuzağa düşebilirsiniz. Bu tuzağa düşenler genelde acil para lazım olanlar, kredi çekemeyenler ihtiyacı olanlar. Mutlaka para bulması gereken kişilerden başvuru parası isteyen bu dolandırıcılar parayı aldıktan sonra ortadan kaybolurlar.

Acil nakit verilir gibi ilanlara hiç bulaşmamalısınız. Aksi halde elinizde bir miktar para varsa onu da dolandırıcılara kaptırabilirsiniz.

Senetle Altın Almak İstiyorum!

Acil para ihtiyacı olanların ilk tercih ettiği yöntem banka kredisi kullanmaktadır. Bankadan kredi veya kredi kartı kullanabilmek için belirli bir kredi notunuzun olması gerekmektedir. Sicili bozuk olanlar bankalardan acil nakit ihtiyacınızı gideremezler. Bankalardan kredi kullanamayan kişiler ise senetle para nasıl alabileceklerini araştırıyorlar. Kuyumculardan güvene dayalı olarak senetle altın alınabilir. Altını alan vatandaş almış olduğu altını taksit taksit geri ödeyerek borcunu öder. Almış olduğu altını ise başka bir kuyumcuda bozdurarak acil para ihtiyacını giderebilir. Ayrıca kredi kartı olan kişiler karttaki bakiyeyi kuyumcudan altın alıp satarak nakit paraya çevirebilir.

Senetle borç para alma yöntemini araştıran bir çok paraya ihtiyacı olan kişi bunu nasıl yapacaklarını bilmiyorlar. Güvenli olmayan yerlerden senetle para almak risklidir. Eğer çevrenizde tanıdığınız biri var ise ondan senet karşılığında para isteyebilirsiniz. Bu kişi size güveniyorsa ve parayı geri ödeyeceğinizi düşünür ise size senetle para verebilir.

Nereden Para Bulabilirim?

Borç para nereden bulabilirim diyenler aşağıdaki yöntemlere göz atabilirler.

 • Ev-kur mağazalarından senetle telefon veya satışı kolay olan elektronik eşya alıp satarak nakite çevirebilirsiniz. Almış olduğunuz ürünün ödemesini aylık taksitler halinde yapacaksınız.
 • Akıllı cep telefonunuzu satıp tuşlu cep telefonu kullanabilirsiniz. Böylece akıllı cep telefonunuzu nakite çevirmiş olursunuz.
 • Evinizde kullanılmayan eşyaları letgo üzerinden satışa koyabilirsiniz.
 • Evde kullanmadığınız elektronik eşya bulunuyorsa satarak nakite çevirebilirsiniz.

NOT: Sosyaltrendler.com hiçbir şekilde para yardımı yapmamaktadır. Yorum bölümünden cep telefonu numarası, adres ve IBAN paylaşmamalısınız.

İlgili Makaleler

18 Yorum

 1. Bankanızın mobil şubesinden nakit avans kullanarak acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu